Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Kiedy będzie Berimond na zieleni ?

Jest jeszcze w ogóle szansa na powrót tego wydarzenia, czy zostało zamiecione pod dywan ? Nie było go chyba już z 3 albo i 4 miesiące, a zawsze cieszyło się dużą popularnością. 

Odpowiedzi

 • HUBSON52 (PL1)HUBSON52 (PL1) PL1 Posty: 19
  W ostatnim tym evencie jaki odbyl sie na zieleni rozpoczał sie zbiór 5tego kompletu dowodcy 'łowczyni gerbrandtów' i kasztelana 'drapieżnik ursydów'.
  Z 5tego kompletu wyposarzenia zarówno dowodcy jak i kasztelana mamy dopero 3  na 9 potrzebnych elementow.
  Posiadane przez graczy elementy 5tego dowódcy: hełm 'złota grzywa', bron 'ostrze furii' i klejnot 'okruch gerbrandtów';
  natomiast jezeli chodzi o kasztelana sa to: hełm 'łeb niedźwiedzia grizzly', bron 'pazur niedźwiedzia' oraz klejnot 'ślad ursydów'.
  W kazdym z tych wydarzen mozna bylo zdobyc po 3 elementy dowodcy i kasztelana, wiec do skompletowania ich bedzie potrzebne rozegranie jeszcze 2 eventow na zielenii przy zalozeniu ze dadza odpowiednie nagrody.
  W pierwszym evencie powinny byc: zbroja, artefakt, klejnot a w drugim dwa klejnoty i dowodca/kasztelan.
  Ale czy kogos z supporu to interesuje. Dadza moda jakiemus dziecku ktore ma konto farme i nie wie o co chodzi w grze na wysokim poziomie.

 • dołączam się do pytania.. kiedy znów pojawi się inwazja berimondu?? chyba ze tak jak z miasteczkami ktoś stwierdził ze już nie będzie i koniec, był sobie evetn...  :/
  PatrycjaB. @ pl 1
 • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 91
  Czy ktos potrafi na to pytanie odpowiedziec???
  U mistrza kowalskiego mozna zaopatrzyc sie w bostery reputacji ale po co to kupowac skoro brak inwazji na zielonej mapie!!!
 • RudaRuda Moderator Posty: 350
  W tej chwili nie posiadamy informacji czy, kiedy i w jakiej formie powróci ten event. Z tego, co nam przekazali CM-owie wynika, że pracują nad nim w Zespole i kiedyś powróci (nie został usunięty całkowicie). Proszę zatem o cierpliwość i śledzenie Oficjalnych Ogłoszeń, gdzie pojawiają się zawsze sprawdzone informacje :)
Sign In to comment.