Strona główna Wasze pytania do gry

Pytanie do moderatorów

Czy wy wybieracie sobie na jakie pytania odpowiadać czy nie możecie bo za trudne itd. Często gracz zadaje pytania a wy poprostu go zlewacie. Nie wiem czy nie chcecie czy wam każą tak robić? Ale jest to poprostu żenada.Mam jeszcze jedno pytanie czy wszystkie pytania graczy są przesyłane do Góry bo pytania i nie ma odpowiedzi ani od modów ani od samego GGS-u

Komentarz

• OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 241

Ponawiam pytanie

Czy któryś z moderatorów odpowie mi na pytanie?

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,152
    Oczywiście że na wszystkie wasze pytania staramy się odpowiadać, wszystkie wasze sugestie są przekierowywane do naszego zespołu

Skoro tak to czemu w wielu przypadkach nie odpowiadacie wogule lub dajecie wymijające odpowiedzi jak nie wiecie to napiszcie, że nie wiecie bo w najbliższym czasie to i za 20lat nastąpi.Nie zawsze macie informacje ale zawsze powinniście odpowiadać na pytania graczy. Od tego jesteście.Jeszcze jedno np.gracz caly czas publikuje na forum o zmianę np.Kruka/obcego jak po przeslaniu takich wypowiedzi dostajecie odpowiedz czy tekst, że za niedługo będzie będzie naprawione itd

• RudaRuda Moderator Posty: 343
    Co możemy poradzić na to, że własnie takie odpowiedzi dostajemy od Zespołu? Pisałam już wcześniej, że nie zawsze możemy szybko odpowiedzieć na pytania, bo sami czekamy na odpowiedź od Zespołu. Skoro nie odpowiadamy, to znaczy, że nie olewamy (jak zarzuciłeś nam wcześniej), tylko czekamy na jakiś konkret od Zespołu. Ewentualnie odpowiedzi były dawane już wcześniej i nic się w danej kwestii nie zmieniło. Oczywiście czasem nie mamy zwyczajnie czasu na scalanie/zamykanie powielonych wątków, ale większość odpowiedzi po prostu padła na forum. 

Też jesteśmy ludźmi (choć niektórym wydaje się, że nie), mamy życie, rodziny, pracę, szkołę i choć dużo czasu spędzamy przed komputerem, to musimy to jakoś rozdzielać. Są dni, że jesteśmy przez cały dzień, a są dni, że musimy wyselekcjonować najpilniejsze sprawy na forum. Nie miejcie do nas o to żalu, liczymy na zrozumienie :)
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,152
    OSADA (PL1) powiedział(a):

Skoro tak to czemu w wielu przypadkach nie odpowiadacie wogule lub dajecie wymijające odpowiedzi jak nie wiecie to napiszcie, że nie wiecie bo w najbliższym czasie to i za 20lat nastąpi.Nie zawsze macie informacje ale zawsze powinniście odpowiadać na pytania graczy. Od tego jesteście.Jeszcze jedno np.gracz caly czas publikuje na forum o zmianę np.Kruka/obcego jak po przeslaniu takich wypowiedzi dostajecie odpowiedz czy tekst, że za niedługo będzie będzie naprawione itd

Nie wiem czy czytasz  to co jest w ogłoszeniach , ale chyba widać że nie  ,wiec ci przypomnę  Co do Obcych i Kruków prośby graczy zostały wysłuchane i zamki zostały wzmocnione w ostatniej aktualizacji

Więc jak przytaczasz jakiś temat z forum, radziłabym byś sprawdził czy już było do tego odniesienie i czy była w tym evencie aktualizacja

.ps..

Temat uznaje za wyczerpany i zamykam by nie było zbędnej dyskusji

Pozdrawiam
Ta dyskusja została zamknięta.