Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Detronizacja - Czyli jedna wielka ściema ;)

148

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,196
    Wyraźnie napisałam że często widuje taki lub podobne , nie znaczy to że tylko na swoim skanie,  lecz na SS z naszego serwera .Zamki są losowo przydzielane .
  • Wikiti powiedział(a):
    Drakulas (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    @Wikiti

Dalej nie odpowiedziałaś na pytanie gdzie podziały się zamki od 2 tysięcy do 8 tysięcy defa na zamkach gdzie takie się pojawiały w miarę często ??? Proszę o jedna konkretną odpowiedź czy ta informacja została przekazana do włodarzy gry i jaka jest ich odpowiedź , a nie w kółko odpisujesz praktycznie to samo !!! @Wikiti
    Witaj,
    Tak została przekazana , Odp. Nic nie było przy zamkach zmieniane ,poza dodaniem detronizacji

Pozdrawiam
    Raczej trudno w to uwierzyć , bo od momentu wprowadzenia detronizacji u mnie jak narazie całkowity brak grubasków największy jaki do tej pory trafiłem to 1200 i do tego wymieszany z offem  :) i drugi raz 1100 i to wszystko jak do tej pory, standard to 420 do 600 a trafiają się i takie perełki że jest aż cale 316 :).
    Dlatego nie robię juz tego eventu puszczam ataki tylko po uzupełnienie jedzenia :)
    Często widuję takie lub podobne

Niemcy 1 ? to by wiele tłumaczyło:P
    czerwona.malwa @ pl 1
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    Drakulas (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    @Wikiti

Dalej nie odpowiedziałaś na pytanie gdzie podziały się zamki od 2 tysięcy do 8 tysięcy defa na zamkach gdzie takie się pojawiały w miarę często ??? Proszę o jedna konkretną odpowiedź czy ta informacja została przekazana do włodarzy gry i jaka jest ich odpowiedź , a nie w kółko odpisujesz praktycznie to samo !!! @Wikiti
    Witaj,
    Tak została przekazana , Odp. Nic nie było przy zamkach zmieniane ,poza dodaniem detronizacji

Pozdrawiam
    Raczej trudno w to uwierzyć , bo od momentu wprowadzenia detronizacji u mnie jak narazie całkowity brak grubasków największy jaki do tej pory trafiłem to 1200 i do tego wymieszany z offem  :) i drugi raz 1100 i to wszystko jak do tej pory, standard to 420 do 600 a trafiają się i takie perełki że jest aż cale 316 :).
    Dlatego nie robię juz tego eventu puszczam ataki tylko po uzupełnienie jedzenia :)
    Często widuję takie lub podobne

Niemcy 1 ? to by wiele tłumaczyło:P
    Zapewniam Cię, że chodzi o serwer PL1. Ja również widuję podobne i nie powiem, zazdroszczę szczęśliwcom, bo sama mam zamki na poziomie 400 - 600 sztuk średnio. Tak jak Wikiti pisała wcześniej, ilość wojska w zamkach jest losowa. Nikt, nawet my nie mamy no to wpływu. Oczywiście w najbliższym czasie poruszę sprawę błędu w ilości wojsk po fortyfikacji (za mało go dodaje), jak również po raz kolejny wyślę feedback dotyczący ilości wojsk (nie tylko na naszym serwerze dają tak "ubogie" zamki). Mogę tylko i aż tyle w tym momencie zrobić. 
    Pozdrawiam, Ruda
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    obcy, kruki ewenty które przyprawiają o mdłości i bardzo ładny wpis moderatorki RUDA cytuję nie tylko na naszym serwerze dają tak "ubogie" zamki, czy to co napisałaś to prawda ???? otoż jak bardzo się ty mylisz a juz najlepsza pod słońcem moderatorka z duzym bagazem doswiadczenia wikiti chcecie nam wmowic ze więcej chwały mamy z detronizacji tylko tu co wypowiadają sie gracze piszą z zapytaniem gdzie zamki 5, 6, 7, 8 k ????
    ja wiem gdzie są takie zamki, otóż na serwerze niemieckim a oto dowody:
    https://scr.hu/L22L103
    https://scr.hu/JjjL10D
    https://scr.hu/GJJLvDz
    są daty więc nie ma mowy o manipulowanie screenami
    zapytajcie się kogos tam z GGSu dlaczego tam mogą byc takie zamki a na PL1 nie!!!! bo to zakrawa na oszustwo ze strony GGS i jak dla mnie skandal 
    mam wiele takich screenów z niemieckiego serwera jakie zamki dostają tam gracze te screeny co wkleiłem to tylko z jednego sojuszu 
    i krótko mówiąc detronizacja to jedna wielka sciema oszustwo i złodziejstwo 

pozdrowienia dla Cibie RUDA mam nadzieję ze odnajdziesz sie jako moderatorka  :)
    Czyż nie zabija się posłańca? Zamieszczone przez nas odpowiedzi są identyczne z tymi, które otrzymujemy, więc bardzo proszę o powstrzymywanie się od prywatnych wycieczek w kierunku moderatorów. Jesteśmy takimi samymi graczami jak wszyscy i nie mamy z tytułu bycia moderatorem żadnych profitów w postaci większej ilości wojska na zamkach. 
    Jak napisałam wcześniej, problem dotyczący fortyfikacji zgłoszę, natomiast odpowiedź na pytanie o ilość wojsk zawsze będzie taka sama: jest to losowe. Niemniej jednak kolejny feedback również zostanie na ten temat zgłoszony
    Bardzo proszę również o przestrzeganie netykiety, czyli o niepisanie wielką literą (jest to uznawane za krzyk).
    Pozdrawiam, Ruda
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Ponieważ dział zowie się sugestie to ja mam dwie. Z nadzieją, że wprowadzenie takich drobnych zmian nie przekracza możliwości zespołu GGE sugeruję:
    1. Zwiększyć dwukrotnie (co najmniej) ilość złota zdobywanego na wieżach bo podnieśliście wszystko albo zabraliście niemal wszystko nie dając w zamian lub dla równowagi nic poza reklamami  :/
    2. Wprowadzić możliwość układania dowódców bez konieczności przebierania ( na segregowanie wodzów wg. np. szybkości lub chwały nie liczę bo to już wyższa matematyka a tutaj widoczne są problemy z dodawaniem i mnożeniem).
    Co do pozostałych potrzeb, które miały być wprowadzone w pierwszym kwartale (bez podania roku) nie będę się wypowiadać bo szkoda mojego zdrowia.
    Pozdrawiam
    NS
  • Czy widzial kiedys ktos lub czytale screen pt.
    - nazwa ewentu   i    nie dla niemieckiego serwera ??
    mysle ze taki komunikat nie mial nigy miejsca.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191

W końcu dostałem odpowiedź jak wygląda detronizacja i fortyfikacja zamków obcy/kruki

Jeżeli robimy zwiad i i widzimy że jest 500 wojska decydujemy się na detronizację po której pojawia się 1100 wojska to nie ma co wtedy fortyfikować takiego zamku, ponieważ te 520-1000 fortyfikacji nie będzie się liczyć od tego 1100 tylko o dziwo od tego który był wcześniej czyli tych 500.

A więc jak ktoś liczył że będzie maił maksymalnie 2100 to może zapomnieć będzie miał maks 1500 po fortyfikacji a może się zdarzyć że zwiększy się komuś że po fortyfikacji się zamek zmniejszy do 1020.

Mam nadzieje że bardziej naświetliłem sprawę z wygnaniem i fortyfikacją.

wojtek_82 @ pl 1
  • ja zamek 8,6k  mialem 2015 roku i potem to co kazdy.

• Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 74

Padlinożerny król znów grasuje po tej krainie, a horda jego oblepionych brudem wojowników sieje zniszczenie na potęgę. Tak źle jeszcze nie było! Padlinożerny król zgromadził większe siły i teraz w Królestwach można znaleźć jeszcze potężniejsze zamki. Zaloguj się już teraz, aby zobaczyć efekty.

Jak to pięknie brzmi potężne zamki i fakt ani jednego jak do tej pory nie miałem poniżej 500 a nawet trzy powyżej 1000 ale cóż skoro na wszystkich trzech było od 500 do 700 offa.
  • KRIS54 (PL1)KRIS54 (PL1) PL1 Posty: 2
    Brawoooo! Jeszcze trochę to kazdy ruch na gierce trzeba będzie archiwizować bo jak ktos cos spier.....oli to trzeba mu pokazać ,ze to nie moja wina.Kruki ,obcy to były fajne ewenty dopóki nie zaczeliście swoich ulepszeń efekt chyba taki sam jak poprzednie ,Czy wy nie dostrzegacie ,ze mapa staje sie pusta ? Dlaczego? Czy to w pewnym stopniu nie jest wasza wina?Ilosc kont aktywnych oceniam na 15-20% moze mniej więc wezcie sie za robote i poprawcie ta gre bo za chwile bedziecie gasić swiatło !
  • Przypominam ze REKLAMY na polowie ekranu nie po magaj w grze czy to jest ciezko zrozumiec???
    Moderatorzy podobno gracie w empire to co ,nie przeszkadza wam to??

• Potężniejsze zamki... chyba że użyto innego budulca, fakt jest taki że takiego dziadostwa jak jest zrobione z eventów kruki/obcy to jeszcze nie było. Standardem jest zamek 500+ ( nie mylić z pewnym programem socjalnym ) i kilkunastu chłopów na pocieszenie. Gdzie te ulepszenia ??? W chwili obecnej jak gracz trafi na zamek 1000 - 1500 to rzuca się na niego jak szczerbaty na suchary i z automatu dokupuje wojska za 1200 rubli co teoretycznie daje mu szansę na przekroczenie magicznej bariery 2k woja ( czyste szaleństwo ). Żeby cokolwiek ugrać trzeba wywalać koszmarne ilości rubli i ogonów, co z kolei wpływa na dodatkowe zakupy primek na nomadzie. Rozumiem że wszyscy chcą zarobić ale może najwyższy czas przestać dymać serwer Pl1.
    Żeby sprawa była jasna nie mam żadnych pretensji do moderatorów gdyż zdaje sobie sprawę że są oni jedynie pośrednikami ale chyba czas najwyższy żeby przedstawili nastroje graczy gdzieś wyżej.
  • Kurcze, po tylu latach człowiek zagląda na forum, a tu ludzie nadal wierzą, że te wszystkie nowości są wymyślane po to, by grało się lepiej....
    Poland Rob
  • po to by żylo sie lepiej.haha

• WALDI 03 (PL1)WALDI 03 (PL1) PL1 Posty: 15
    pierniczysz panie bym rzekł.
    Przestałem detronizować nawet za ruble bo taki sam zamek za ruble dostać lub mniejszy to wielka ściema. 
    Gdzie k.... to wsparcie jak piszesz . Ściema panie ściema!!!!
    Masz pan dać co najmniej taki sam ilościowo a nie k... mniejsze za zapłatę . 
    k... - kolego ale ktoś niech czyta jak chce :(

Ta dyskusja została zamknięta.