Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Natrętne Reklamy

2»

Komentarz

• Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 40
    Czy tam w Goodgame pracują ludzie zdolni do logicznego myślenia ?
    Nie przesadzacie aby z tą natarczywością reklam i propozycji ?
    Codziennie spamujecie mi skrzynkę wiadomości wciskając bezużyteczny dla mnie chłam i jednocześnie kasując użyteczne i ważne wiadomości. Skrzynka na wiadomości gracza i systemowe z gumy nie jest mieści tylko 35 pozycji, z tego dziś aż 9 to spam reklamowy...
    Nie dziękuję i nie pozdrawiam...

• RudaRuda Moderator Posty: 350
    Wierzcie lub nie, ale ten temat się ciągnie nieprzerwanie od iluś miesięcy ( o ile nie dłużej). Sugestie, prośby i monity są wysyłane non stop do Zespołu (zwłaszcza o ofertach na skrzynce). Niestety nie mamy wpływu na to kiedy i w jaki sposób Zespół planuje rozwiązać problem. Jak tylko coś w tym temacie będzie wiadome (i pewne), niezwłocznie zostaniecie o tym poinformowani.

@NieustraszonyPL Bardzo proszę, żebyś troszkę powściągnął język i nie pisał kolejnych postów pod swoimi poprzednimi.
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    edytowano 25.08.2019
    W tej chwili mam 15 reklam, których się nie da wykasować z wiadomości :(
    Post edited by Krzyśko (PL1) on
    Krzyśko @ pl 1
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 40
    Nie mam powodu nie wierzyć, że nasze uwagi przekazujecie tyle, że ... to nie przynosi żadnego efektu.
    Dziś w porannej sesji paczka reklam... teraz wieczorkiem kolejna paczka...
    Goodgame zapycha mi skrzynkę i powoduje wykasowywanie wiadomości na których może mi zależeć !!!!
    Najgorsze jest to, że te poranne przed wylogowaniem nie zawsze można usunąć bo są aktywne a wieczorem te dodatkowe sprawiają, że nagle w skrzynce "wiadomości gracza i systemowe" mam 14 ŚMIECI na 35 miejsc.
    To naprawdę zniechęca do gry !!!!!

• ludzie, nie narzekajcie, wpadlismy w szpony naciągaczy i materialistów, miejmy pretensje tylko do siebie, ze tu jeszcze jestesmy....hehehe....
    zbigniew144 @ pl 1
  • Oli52 (PL1)Oli52 (PL1) PL1 Posty: 6
    zbigniew144 (PL1) powiedział(a):
    ludzie, nie narzekajcie, wpadlismy w szpony naciągaczy i materialistów, miejmy pretensje tylko do siebie, ze tu jeszcze jestesmy....                                                                                                                                              
                              Czytam i wiem co piszą u nas na czacie i na priv ,że ta gra bardzo się zmieniła i nie ma sensu dalej grać Ostatnio reklamy nadmiernie zamulają grę ,tych co wcześniej przestali to już plamy na mapie a teraz sześciu czeka w sojuszu zanim znikną i ogólnie smutno bo robi się coraz mniejsze sojo i czat jak żył tak teraz zamiera  .  Ja nie narzekam jedynie dzielę się spostrzeżeniami                                   
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    edytowano 26.09.2019
    mam  13 wiadek -spamów. Uwierzcie mi nawet tego syfu nie otwieram. Nauczyłem się patrzeć że mam 13 wiadek nieotwartych  będzie 14 to zaglądne bo to oznacza że coś normalnego przyszło. Jak bedzie kolejny syf to też nie otworze i zapamietam -mam 14 upierdliwych reklam. Wiec 15 jak wpadnie wiadka to może coś będzie z gry. Ja nie wiem ale ktoś tu głowe nie chce pisać z czym zamienił . Przecież wy nie robicie sobie reklamy tylko antyreklame przez takie cos.
    marskrzy @ pl 1
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    Świąteczna przerwa i większy atak: 17-18 wiadomości nie dających się usunąć (spamu) :(
    A..., jest udogodnienie: wiadomości wpadają ponad limit...
    Krzyśko @ pl 1
  • Garruk (PL1)Garruk (PL1) PL1 Posty: 2
    Ja w sprawie problemu.
    a mianowicie kiedy chce wysłać zasoby gdziekolwiek i nie mam wysyłanych żadnych wózków, top kiedy podniosę limit maksymalnie to nie mogę wysłać. Np mam maksymalnie 6500 miejsca na surowce to nie mogę wysłać 6500 tylko muszę zjechać do połowy. proszę naprawcie to jak najszybciej
Sign In to comment.