Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Znikający kursor

Co się dzieje z tą grom, dziś zaczął znikać kursor w czasie wyboru gdy najeżdżam kursorem na przykład na podatki kursor znika i nie mogę ich zabrać, ruszając myszką znów się pojawia ale nadal nie mogę nic zrobić. To  samo w czasie wyboru zamku obcych więc jak mam grać siedzę i nic z tego nie mam. Proszę zróbcie coś bo tak się nie da grać !!!
«1

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Witaj,
    Jaka przeglądarka , HTML czy Flash

Pozdrawiam
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    edytowano 07.06.2019
    Wikiti powiedział(a):
    Witaj,
    Jaka przeglądarka , HTML czy Flash

Pozdrawiam
    Problem występuje na obydwóch przeglądarkach, widzę, że nie tylko u mnie kursor znika :P
    Edit: Może to mieć związek z przeskakiwaniem między oknami w przeglądarce, kursor najczęściej znika po przeskoczeniu z innego okna z powrotem do gge i przy krawędziach ekranu, kiedy właśnie chce się otworzyć raporty, zebrać podatki ect.
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 40
    Właśnie przed chwilą i u mnie uwidoczniły się problemy z kursorem - mam wrażenie, że pojawiają się podczas wrzucania masy okienek z promocjami...
    Kursor znika gdy najeżdżam nim na jakieś klawisze funkcyjne na brzegach ekranu oraz w okienkach gdzie wykonuje się działania jak np ilość zwiadowców czy prędkość przemieszczania...
    Odświeżenie strony pomaga tylko na chwilę.
    Przeglądarka Chrome, HTML5.
  • aga-fajna (PL1)aga-fajna (PL1) PL1 Posty: 14
    u mnie takie same oznaki Flash,HTML5  chrome czy firefoks  chwilę ok po ok 3-5min  celowanie na ślepo bez kursora.
    Czyszczenie cooki itp Ccleanerem też nie pomogło
    aga-fajna @ pl 1
  • Akrecja (PL1)Akrecja (PL1) PL1 Posty: 35
    No niestety i u mnie to samo, żadne zabiegi nie pomagają...
  • jolka_1 (PL1)jolka_1 (PL1) PL1 Posty: 44
    Witam
    Aktualizacje , aktualizacje ....  dla  kogo  ??  Przecież  tak się  nie  da  grać ..  nic  nie da się   zrobić  jak  kursor znika  lub " biega"  po  monitorze   gdy  ruszy się  myszą :(   Zmiana  przeglądarek  nic  nie  pomaga  .Problemy  z  kursorem  są  już  od  kilku  dni -zajmijcie się  tym  problemem  , ja  osobiście  mam  cierpliwość  na  wyczerpaniu...   
    jolka_1 @ pl 1
  • loniek295 (PL1)loniek295 (PL1) PL1 Posty: 20
    Niestety nie da się grać proszę o zwrot kasy którą wydałem na 10 h czasu premium 250%bo nie mogę z tego korzystać a wydałem 200 zł . Co to za wyprzedaż  wywalam  kasę i nie mogę z tego korzystać !!!!!!!!!!!!!!
    Zwrot kasy raczej mało prawdopodobny, niestety.... za błąd z naliczaniem produkcji jedzenia i masowe dezercje wojaków odmówili rekompensaty...

Wydaje mi się, że znikający kursor mniej uciążliwy jest pod flashem i pomaga szybkie przeciąganie myszki poza okno przeglądarki i szybki powrót, "zamraża" się jakiś kursor systemowy i od biedy da się nim trafić w wybrane pozycje ale i tak może to wkurzać...

Pozdrawiam.
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    edytowano 08.06.2019
    Problem jest znany i występuje globalnie. Zespół pracuje nad jego wyeliminowaniem. Więcej będziemy wiedzieć w przyszłym tygodniu (najwcześniej we wtorek, bo w DE mają długi weekend), zatem proszę o cierpliwość. Straty proszę zgłaszać do Działu Wsparcia, jednak niczego w kwestii ewentualnych rekompensat nie mogę obiecać.
    Gdy korzystam z technologii html5 nadal miewam problemy ze znikającym kursorem.
    Czy problem został już może namierzony i kiedy przestanie być dokuczliwy ?
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 82
    po ostatniej aktualce problem powrocil, a dokladnie w momencie gdy jestem w trakcie ustawiania ataku i zaczynaja wyskakiwac reklamy, w tym momencie gra sie zawiesza , nie mam mozliwosci wyslania ataku, a po wyjsciu z ustawien ataku brak kursora , jedyna mozliwosc to restart gry
    wersja html5 przegladarka opera i windows 10
  • Ghost 25Ghost 25 Moderator Posty: 138
    Na razie mam tymczasowe rozwiązanie problemu w ustawieniach myszki, jest taka opcja dzięki której w wokół kursora będzie wyświetlane koło po naciśnięciu ctrl
    Przez pewien czas miałem z tym błędem spokój, niestety chyba po ostatniej aktualizacji wrócił ... :(
    Kursor jest widoczny w lewym dolnym rogu na szarym polu ale... no właśnie tam go nie ma co widać po podświetlonym zamku Rycerza Michała38. Do tego wszystkiego niemożliwe staje się przesuwanie mapy - stoi w miejscu żeby nie wiem co się robiło myszką. Pomaga jedynie odświeżenie strony i ponowne zalogowanie :(
    Przeglądarka Chrome, HTML5.

Dziś już chyba 4 czy 5 raz występuje u mnie błąd kursora jaki post wyżej opisałem.
    Chrome, HTML5.
    Czy ktoś coś robi aby to naprawić ?
Sign In to comment.