Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja-Kwieciń 2019

Tutaj możesz przekazać nam swoją opinię na temat Aktualizacji

Jak zawsze mam prośbę , trzymamy się tematu.;)
Pozdrawiam
Wikiti
«1

Komentarz

• paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 167
    Może poprosimy o więcej szczegółów na temat chaty drwala sprzed wieków?
    Ile daje drewna na każdym lvl-u?
    Czy daje jakieś bonusy oprócz drewna?
    Koszt podniesienia na poszczególne poziomy?

No cokolwiek więcej...
    paka33 @ 5
  • hahaha chata drwala  buahaha.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • właśnie chciałem zapytać co animatorzy zrobili takiego genialnego, że HTML przestał działać rozumiem , że jest to z góry zaplanowane działanie tylko redaktor ni kliknął komentarza bo był na urlopie
  • Dark IcE (PL1)Dark IcE (PL1) PL1 Posty: 10
    No duzo zminiacie ale ja przyznam od jakiegos czasu wyczekuje jednej prostej banalnej sprawy otoz kolory maszerujacych wojsk w sumie to kolory strzalek tych wojsk bo przeciez transport zasobow ma kolor zolty atak ma kolor pomaranczowy a wiec dlaczego od tak dawna wsparcie,maszerujace wojska miedzy zamkami i powracajace wojska maja ten sam kolor niebieski ?
    Taka propozycja od gracza zawsze milej dla oka i lepsza przejrzystosc gry a was malo to kosztuje pracy
    Bardzo mi sie podoba z sa jakies aktualizacje tylko ze kazda aktualizacja wymaga wiecej rubinkow ich tez moglibyscie dawac wiecej w topkach tu chodzi o sprawiedliwosc miedzy tymi co kupuja a tymi co moga je zdobyc grajac

• Dark sprawiedliwością wg GGE jest złupić gracza na maxa i to tak sprytnie by był przekonany o swym szczęściu. Ta gra ma dać pełny portfel GGE przy Twoim zadowoleniu z rzuconych Ci ochłapów 
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    Nie wiem czy płakać czy śmiać się. Opcja z drwalem rozwaliła mnie totalnie. ZK już wiecie, ze to kpina i absurd i jak tylko ludzie pobudują niezbędne budynki to nikt tam nie będzie zaglądał. Próbujecie na wszelkie możliwe sposoby wyciągnąć kasę nie dając w zamian nic godnego uwagi.
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 32
    Świetność gry już dawno przeminęła :'( , to co wymyślają głównie ma na celu zgarnianie kasy, zapowiadany drwal naprawdę nie jednego ubawił, potem możemy zgadywać będzie kamieniarz :D i tak można prawie bez końca coś dokładać, tylko po co?, a przecież można by ponaprawiać błędy na grze, poulepszać stare wydarzenia, tylko one dadzą za mało kaski, lepiej dołożyć nowe w nadziei że gracz wszystko zrobi (kupi) by to mieć, potem się coś znowu wymyśli  i tak w koło dopóki będą chcieli wydać kasę, a  jak już chętnych nie będzie by inwestować w grę to wiadomo będzie koniec gry, póki co, coś zawsze wymyślimy by chcieli wydawać na rubinki i nie tylko, taki jest ich tok myślenia :).
    grem @ pl 1
  • azydek (PL1)azydek (PL1) PL1 Posty: 5
    przechowalnia - TAK

jej usytuowanie - NIE (priorytetem powinno być jak najszybsze otwarcie korespondencji)

pozdrawiam,

• Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 35
    Długo ktoś myślał jak po raz kolejny uprzykrzyć nam grę ?
    Ikonka wiadomości jest chyba najczęściej klikaną - dlatego powinien być do niej najszybszy, najprostszy dostęp jednym kliknięciem.
    Podpięcie jej pod depozyt wprowadza zamieszanie, człowiek klika w dobrze znane miejsce ale nie wyświetlają się wiadomości tylko konieczny jest dodatkowy ruch i kolejne kliknięcie... porażka z punktu widzenie ergonomii gry...
    Proszę o przywrócenie ikonki wiadomości w poprzednie miejsce tak by były wywoływane JEDNYM KLIKNIĘCIEM myszki.
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    edytowano 02.05.2019
    Jaki "geniusz" wymyślił, żeby w ten sposób otwierać wiadomości ?? Po 10 minutach na grze miałam dość. Takie rozwiązanie to dla mnie ewidentny dowód na to, że osoby, które tworzą ta grę nie mają o niej zielonego pojęcia.
    Post edited by NewSmyk (PL1) on
  • Szyszkoizm (PL1)Szyszkoizm (PL1) PL1 Posty: 1
    edytowano 02.05.2019
    królewski depozyt jest umieszczony chyba w najbardziej uciążliwym miejscu jakie można było wymyślić 
    Dlaczego akurat na wiadomościach które co chwile przeglądamy?
    Nie można było tego chociaż wsadzić na ikonkę osiągnięć ?
    Można by też było po prostu zrobić dodatkową ikonkę na prawym dolnym pasku i by to w ogóle nie przeszkadzało. Przy okazji mogli by też od razu zrobić taką ikonkę dla tych reklam i promocji na rubiny żeby dopiero po jej naciśnięciu pojawiało się okno w którym w przejrzysty sposób te reklamy by były pokazywane. Gracze którzy nie kupują rubli byli by zadowoleni że nie mają słupa z reklamami na środku ekranu, a gracze którzy kupują mogli by mieć dzięki temu pokazane w przejrzysty sposób co w promocji aktualnie.
    Mam nadzieję że jak najszybciej zostanie poprawione miejsce tego depozytu
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,153
    Sugestie graczy , co do umiejscowienia Królewskiego  depozytu, zostały wysłane do odpowiedniego działu

Pozdrawiam
  • Ma_ruda (PL1)Ma_ruda (PL1) PL1 Posty: 11
    Przechowalnie dodajcie do przeglądu zamku, tam jest logicznie, poniżej tych wszystkich walut.
    Nie róbcie ludziom pod górkę bardziej niż już to robicie.
    To jak wchodzenie do domu przez okienko w toalecie!

Schowanie wiadomości to chyba największa głupota roku 2019.
    Proponuję zrobić ranking.
    Nagrode się wymyśli jakąś, nie wiem, sprzątanie Rynku Krakowskiego z gówien gołębich czy inna podobnie atrakcyjna...

• Ja wiem, że "sugestie graczy , co do umiejscowienia Królewskiego  depozytu, zostały wysłane do odpowiedniego działu", ale proszę wziąć pod uwagę, że to nie są sugestie. Depozyt będzie otwierało się okazjonalnie i powinien być umieszczony najlepiej w prawym dolnym pasku, albo gdziekolwiek indziej. A z poczty niektórzy gracze korzystają kilkadziesiąt a nawet kilkaset razy dziennie. Nie wiem czym kierował się "tfurca" tego udogodnienia. Chyba nie ma on wiele wspólnego z grą i nie wie jak często gracze korzystają z poczty. Może ktoś tam na górze zacznie myśleć, a nie ciągle pod górkę i pod górkę. Przecież takie zmiany można dać na testowy do zaopiniowania a nie ładować na zasadzie "bo tak mi się podoba". Sorki za gorycz, bo nie mam w zwyczaju narzekać, ale jestem tu już 8 lat i to jest jedna z większych porażek, jakie widziałem na mapie. Pozdrawiam.
    grecymikolaja @ pl 1
  • ukrycie wiadomosci w ogole nie bylo potrzebne, wiec kto jest takim wspanialym pomyslodawca tej aktualizacji ??? i jaki to ma wplyw na lepsza gre??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • BAD BOY (PL1)BAD BOY (PL1) PL1 Posty: 24
    Zabraliście stolice i medale miała byc rekompensata wiec gdzie ona jest????
    Napijmy się wina, niech milej czas leci ;)
Sign In to comment.