Dlaczego? Jak? Kiedy? Gdzie? Ile? itd

NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 524PL1
edytowano 04.04.2019 w Wasze pytania do gry
Dlaczego nie mogę wybudować na akwie placu budowy żeby zainstalować dodatki do budynków?
Dlaczego skoro mam postawionego Mistrza budowniczego nie zmniejsza się ilość żetonów budowy potrzebnych do postawienia nowych budynków?
Dlaczego można zrobić (zupełnie niepotrzebny) dodatek do koszar na ilość produkowanego wojska a nie ma dodatku na zwiększona ilość narzędzi?
Dlaczego w kuźni wyświetlają się artefakty unikalne skoro nie można ich przekuwać?
«1

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 524PL1
    edytowano 05.04.2019
    Dlaczego po raz kolejny zmieniła się prędkość szpiegów i wojska ?
    Kiedy w końcu przestaną znikać ikony w przeglądzie ?
    Idzie wiosna. Czas porządki zrobić.
    Kolejne pytanie z serii.
    Kiedy zrobicie porządek z obiektami typu metro czy stolice?
    W chwili obecnej dodatek 250 szt żywności z metra jest komiczny.
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) Posty: 158PL1
    A ja pozwolę sobie przypomnieć o wierzbie doświadczenia.
    Dlaczego jej nie można usunąć z zamku?
    Temat był wielokrotnie zgłaszany i obiecywano zająć się nim.
    To akurat nie wymaga wielkiej ingerencji w mechanizm gry i myślę, że programistom zajmie max 5 minut roboty.
    A nam odblokuje miejsce na zamku.
    paka33 @ 5
    Założyłam ten wątek nie po to żeby mieć miejsce na pytania retoryczne. Byłoby miło uzyskać jakąś odpowiedź.
    Kiedy przestaną znikać ikony w przeglądach?
    Po co w nagrodach takie narzędzia jak worki na łupy ?
    Dlaczego gracze z 10 poziomem VIP są stratni bo w wielu konkursach wskakują punkty VIP, które nam się nie doliczają ? Powinna być opcja zamiany między czasem a punktami VIP.
    edytowano 16.04.2019
    Dlaczego nie mam w ekwipunku dodatku do dowódcy z prezentów?
    Dlaczego Inteligencja Roju jest nieaktywna na NK?
    Czyżby znowu nie zadziałała zasada kopiuj-wklej ?

ps. Konieczne było przelogowanie :( 
  • WikitiWikiti Posty: 902Moderator
    edytowano 16.04.2019
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):

Może warto zawsze sprawdzić proste czynności :) , typu przelogowanie, zanim napisze się na Forum :)

Pozdrawiam
    Wikiti powiedział(a):

Może warto zawsze sprawdzić proste czynności :) , typu przelogowanie, zanim napisze się na Forum :)

Pozdrawiam
    Może dla odmiany warto chociaż raz zrobić coś porządnie zanim będzie się dawać dobre rady :)
    Pozdrawiam
    Kiedy ZK dla NK?
    Event jest wprawdzie do niczego ale tylko tam można zdobyć sensowna ilość żetonów budowy :((((((((((((((((((
    Dlaczego moi szpiedzy po raz kolejny zwolnili i to drastycznie? Czy zanim wyloguję się z gry powinnam spisać wszystkie dane z poszczególnych zamków żeby wiedzieć co następnego dnia nie funkcjonuje? 
    Kiedy w końcu ktoś zrobi tutaj porządek ?
    Kiedy gracze z serwera NK będą mieli dostęp do forum ?
    Kiedy gracze z NK będą mieli dostęp do ZK?
    Kiedy gracze z NK otrzymają rekompensaty za miasta sojuszowe i Cesarska Egzekutorkę?
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    Kiedy gracze z serwera NK będą mieli dostęp do forum ?
    Kiedy gracze z NK będą mieli dostęp do ZK?
    Kiedy gracze z NK otrzymają rekompensaty za miasta sojuszowe i Cesarska Egzekutorkę?
    Ad.1 Zapytam, choć poruszanie tematu serwera Naszaklasa przypomina chodzenie po polu minowym
    Ad.2 j.w.
    Ad.3 Przypuszczam, że wtedy, kiedy pozostali
    Jeżeli na NK są gracze i to od wielu lat to może czas zacząć ich traktować jak równoprawnych użytkowników gry. Jeżeli serwery partnerskie są problemem dla GGE niech przeniosą nasze konta na pl1
    Bardzo dziękuje za odpowiedź i czekam na ciąg dalszy.
  • moim zdaniem to dobry pomysl zeby polaczyc nk i pl1 moze  to spowodowac wieksza ilosc graczy i jakies zmiany sil na mapie ,moze wiecej wojen.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    Kilka odpowiedzi już mam:
    1. Nie ma możliwości połączenia serwera NK z PL1, jak również przeniesienia kont z NK na PL1 (możliwość gry na PL1 jest, ale trzeba założyć nowe konto, czyli grać od zera)
    2. Nie ma planów utworzenia oddzielnego forum dla serwera NK. Pytałam o możliwość logowania się graczy na forum PL1 - istnieje szansa, że takie rozwiązanie zostanie wdrożone, ale nie nastąpi to szybko.
    3. Zewnętrzne Krainy dla serwerów partnerskich (a takim jest NK) są planowane. Kiedy będą - dostałam odpowiedź, że nieprędko.

Rozumiem, że to jest dość rozczarowująca wiadomość, niestety, tylko takiej mi udzielili CM. Mają oni na uwadze ten problem, więc jak tylko coś się ruszy w sprawie, będę informować.
    edytowano 06.06.2019
    Czy CM bierze pod uwagę smutny fakt, że za kilka miesięcy serwer NK zniknie a serwer PL1 wyludni się ?
    Takiej ilości ruin jeszcze na mapie nie widziałam. Co do przeniesienia kont z NK na PL1 to powinna być kwestia czysto techniczna. W końcu nie takie cuda robili już na mapie, że wrzucenie zamków o odpowiednich parametrach nie powinno nastręczać większych problemów.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. 

ps. Zainwestowałam w konto na NK sporo czasu i prędzej zrezygnuję z gry niż założę kolejne. Podobnie uważa wielu z tych nielicznych, którzy jeszcze tam grają. Gdyby otrzymali możliwość kontynuowania gry na PL1 z zamkami, które posiadają na NK pewnie jeszcze by pograli. W świetle tego co twierdzi CM uważam, że zmierzamy do nieuchronnego końca tego serwera.

ps. Co do ZK na NK to uważam za skandal, że do tej pory gracze z NK nie mają dostępu do całości oferowanej gry. Widać sa lepsi i gorsi tylko dlaczego ci gorsi to ciągle my.
    Dlaczego znowu, ciągle i bez przerwy są problemy z prędkością szpiegów i wojska?
  • Wiesz NewSmyk popatrz na rankingi .Kasa leci i to nie mało wszystko jest cacy
    czerwona.malwa @ pl 1
    Patrzę, patrzę i własnym, pięknym oczom nie dowierzam :(  
Sign In to comment.