Niewygodne pytania - powrót. Naliczanie chwały.

Nie uznałam zamieszczonych odpowiedzi za zadowalające. One nawet nie były na temat. Nie rozumiem dlaczego wątek został zamknięty. Dlatego ponawiam pytanie.
Jak naliczana jest chwała z ataków?
Nie pisałam, ze mam coś źle z prostego powodu. Nie mam pojęcia czy jest źle czy dobrze.
Proszę o podanie wzoru do obliczania należnej chwały z ataków.

Komentarz

• ZenQua (PL1)ZenQua (PL1) Posty: 58PL1
    A jak się oblicza tą "podstawę"  o której Wikiti wspomina ???
    ZenQua @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 524PL1
    Kiedyś wiedziałam. Teraz nie mam pojęcia i wygląda na to, że GGE również nie wie jak się to wszystko oblicza.
    Czekam i czekam i czekam. Gdzie to równanie? Ten algorytm ? Ten wykres ? Ów diagram ?
    Jak obliczamy ilość należnej chwały ???????
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Czekam i czekam i czekam. Gdzie to równanie? Ten algorytm ? Ten wykres ? Ów diagram ?
    Tego chyba się nie dowiemy schemat jest ogólny i do wszystkiego płacisz=dostajesz i tylko to działa poprawnie w tej grze... 
    OSADA (PL1) powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Tego chyba się nie dowiemy schemat jest ogólny i do wszystkiego płacisz=dostajesz i tylko to działa poprawnie w tej grze... 
    Problem w tym, że nawet jak płacisz to nie wiesz za co płacisz i czy to działa prawidłowo. 
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    Kończąc temat (nie ucinając): nie olaliśmy sprawy, jak większość nam to zarzuca. Pytaliśmy CM, czy mogliby nam w jakiś sposób wytłumaczyć, tudzież przybliżyć zasady naliczania punktów chwały. Na pytanie, dlaczego o to pytamy, odpisałam, że chcielibyśmy sprawdzić, czy chwała jest naliczania poprawnie. Odpowiedź, którą dostaliśmy: niestety, nie możemy Wam udzielić takiej informacji.

I tu pytanie do Was: czy na serio zasługujemy na takie słowa jak powyżej? Zastanówcie się: mamy Wam ściemniać, że wiemy, tylko nie powiemy? Skoro nic nie piszemy w tym temacie, to znak, że nie wiemy lub czekamy na odpowiedź, a nie, że nie chcemy Wam odpowiedzieć.
    Ruda, ja ciągle czekam na odpowiedź ponieważ takie wyliczenia były kiedyś dostępne, co więcej one POWINNY być dostępne dla graczy. Jeżeli brak jest informacji to ja przypominam o swoim pytaniu natomiast kwestia ucinania tematu dotyczyła zamknięcia dyskusji bez jakichkolwiek istotnych informacji bądź wyjaśnień. Nie bo nie to dzieci w przedszkolu mówią. Odpowiedź: niestety, nie możemy Wam udzielić takiej informacji to w moim przekonaniu poważne naruszenie naszych praw. My mamy prawo wiedzieć za co płacimy, często bardzo realną, dużą kasę. Może w tym miejscu powinien wypowiedzieć się jakiś prawnik. Kupując skarpetki mam informację o materiałach, producencie, cenie, rozmiarze. Ponawiam więc pytanie: jak naliczamy chwałę ?
    Jeszcze na koniec tej wypowiedzi moja osobista prośba do wszystkich graczy, którzy tutaj zaglądają. Poinformujcie proszę w swoich sojuszach, że naliczanie chwały, a podejrzewam, ze innych premii również, to tajemnica, do której dostępu nie mamy prawa.
    Może w takim razie nasza CM się zaloguje na forum i napisze dlaczego ta wiedzą jest - wiedzą tajemną. 
    Reklamowanie produktu, który nie wiadomo jak działa to jakaś paranoja. 
    Jak mamy coś reklamować, a odsyłacie nas  z problemami dalej, skoro nie wiemy czy coś działa prawidłowo czy nie.
    Jednym z kryteriów przyjęcia na moderatora jest o ile pamiętam - znajomość mechaniki gry ? Więc co WY  tam robicie ???
    ZenQua @ pl 1
    Przekażę CM Wasze sugestie, jednak bardzo wątpliwe jest to, że pojawią się tu osobiście (nie mamy CM biegle władającego językiem polskim). Reasumując: zobaczę, co da się zrobić.
    Dziękuję bardzo za to, że próbujesz :)
    Rozumiem, że jako moderator nie masz wpływu na wiele rzeczy.
    Pozdrawiam
    NS
    A to nasza CM Asia07 zapomniała już posługiwać się ojczystym językiem. jakoś nie przypominam sobie, żeby się z nami żegnała ?
    ZenQua @ pl 1
    ZenQua (PL1) powiedział(a):
    A to nasza CM Asia07 zapomniała już posługiwać się ojczystym językiem. jakoś nie przypominam sobie, żeby się z nami żegnała ?
    Asia odeszła z GGS w połowie marca. Nie wiem, dlaczego się nie pożegnała ze społecznością forum :(
Sign In to comment.