Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

znikajace pola gry

Witam dzis taka sytuacja podczas wysyłania ataków na zamki kruków znikły strzałki ataku.Po wejściu do zamku i ponownym wyjściu z zamku na mapę wywala mnie ponad 600 kratek dalej i jest brak pól które umożliwiają ponowne wejscie do zamku jak i tych ikonek rożnych

https://i.imgur.com/WfZ8OUy.png
nexty @ pl 1

Komentarz

• jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    nie   jestes  sam     u mnie  to samo     cos   gmeraja   w  systemie  i  znowu  zepsuli
    jarobaro @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    patrz Krowi Król.
  • u mnie podobnie, nie mozna wysylac atakow
  • nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    chyba zagadka rozwiazana element wygladu ktory byl na twierdzy robi takie problemy trzeba go wyjac z dowodcy

nexty @ pl 1
  • Maruda (PL1)Maruda (PL1) PL1 Posty: 7
    brak widocznego własnego zamku,nie można wysłać ataków,ponieważ nie widać zamków kruka
    non stop błędy ,odechciewa się grać kto odda wojsko które zginie z WASZEJ winy bo sa same bugi 
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) PL1 Posty: 61
    element mozna zdjąc, a co z klejnotem tam dodanym? czy ktos go odda? wątpie... fakt ze za 24h i tak by przepadł, ALE DOPIERO ZA 24H ...
    Ronin47 @ pl 1
  • u mnie to  samo 
    ale w sumie i tak powinniśmy się cieszyć z tego  co  mamy  chociaż bezproblemowo reklamy śmigają to sobie człowiek troszkę poogląda :-)

1979maciejmet @ pl 1
  • mi też tak się dzieję ataku nie idzie puścić lvl innych graczy nie widać skanu kruka już nie mogę zrobić 
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) PL1 Posty: 61
    to nie wygląd, bez niego tez nic nie da sie zrobic

Ronin47 @ pl 1
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Problem jest globalny. Zespół już pracuje nad jego rozwiązaniem. Proszę zatem o cierpliwość.
Sign In to comment.