Naliczanie chwały

2»

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 526PL1
    Dzisiaj 29 marca 2019 roku. Od  dwunastu dni bezskutecznie oczekuję na odpowiedź. Powoli dostaję odcisków w pewnym miejscu :( i zaczynam popadać w depresję. Może to pytanie przerasta intelektualne możliwości twórców ? Może zagubieni w czasie i przestrzeni, błądząc po zakamarkach własnego tworu, który jest jednym wielkim bałaganem sami nie wiedzą jak to jest ? 
    Niemniej kontynuuję swoja krucjatę i ponawiam pytanie.
    Co z tą chwałą panowie? Co z tą chwałą?
    Jak każdego dnia podobnie i dzisiaj oczekuję na odpowiedź. Ignorowanie graczy, których podobno słuchacie jest co najmniej niegrzeczne żeby nie wyrazić się dosadniej.
  • WikitiWikiti Posty: 915Moderator
    OSADA (PL1) powiedział(a):
    Nie jestem pewien, ale mam podejrzenia np. premia z herbu, honoru, dowódcy,flagi i premia sojka .
    No to na pewno zalicza flagi ,ale co z resztą bo np. feniks 105% i jeszcze 100% od sojuszowej premii daje 205%, ale po ataku chwały zbytnio dużo więcej nie ma niż bez premii.I tutaj mam właśnie podejrzenia może dostajemy tylko jedną z tych premii ,ale poniżej 100% np. za sam honor ,albo sam herb. Jeśli by to wszystko dodać premie za kasa nie miały by większego sensu i tutaj dochodzę do wniosku, że chodzi o pieniądze, aby gracz nie dostał nic za darmo :disappointed: . Dowódcy mają np. x % za ataki na obcych i x % za ataki ogólnie, może daje premie tylko za ataki za obcych ,albo jest specjalny licznik chwały kto wie .Moim zdanie wszystko w tej grze jest robione pod pieniądze ,ale ile można :(
    Wszystkie % do chwały , są liczone od podstawy , więc każdy może na takim  samym zamku mieć końcowy wynik chwały inny,bo nie każdy ma te same %

Pozdrawiam
    Wikiti :) bardzo wymijająca odpowiedź i niestety nie na moje pytanie. Ja się nie pytałam ile chwały powinnam zdobyć. Ja się pytam o równanie itd. które wylicza ową chwałę. Dla lepszego zrozumienia powinno to wyglądać np. tak
    siła obrony na zamku * jakiś procent daje podstawę a potem do tej podstawy doliczmy poszczególne premie i procenty. Proszę o równanie. Moja znajomość matematyki powinna wystarczyć do obliczenia poszczególnych składowych.
    Pirima Aprilis  :D 
    być może śmieszny dzień ale ja nadal nie otrzymałam odpowiedzi.
    Wikiti ???????
    Co z tym równaniem ?
  • WikitiWikiti Posty: 915Moderator
    Tak jak już wcześniej wspomniałam, wszystkie dodatkowe bonusy do chwały, doliczane są do podstawy.Jak ktoś zauważył że mu coś śle zlicza, lub jakiś bonus nie jest w ogóle  brany przy zliczaniu chwały, może skontaktować się z działem wsparcia , każdy indywidualnie, bo każdy gracz może mieć inny % boostera do chwały .

Temat zamykam

Pozdrawiam
Ta dyskusja została zamknięta.