Ranking Sezonowy w Lidze Narodów!!!

Dobry Wieczór
Może mi ktoś wytłumaczyć, oświecić na jakiej zasadzie jest naliczany ranking sezonowy w Lidze Narodów.?
BO ZA  CH.......Ę nie rozumiem dlaczego jakieś konta "duchy" są wyżej w klasyfikacji niż normalni gracze!!!
GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ.!!!

Komentarz

• Morri (PL1)Morri (PL1) Posty: 14PL1
    Uzyskam jakąś odpowiedź?? Nasz KOCHANY SUPORT też nie kwapi się do udzielenia informacji!!!
  • WikitiWikiti Posty: 861Moderator
    edytowano 19.03.2019
    Witam,
    Wszystko jest opisane w grze "Przewodnik Ligowy"
    Liczą się tytuły oraz medale , ma znaczenie ilość, jakość medali  i kolejność zebranych tych medali

Pozdrawiam
    No niestety nie jest wszystko opisane w grze. W tym evencie mam wszystkie złote medale, kolejność zdobywania dla wszystkich jest jednakowa.Przyznawane są na koniec każdego dnia, więc jakim cudem mając 4 złote medale jestem daleko w rankingu??
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 516PL1
    Bo to wszystko działa według nie wiadomo czego. Masz pierdyliard reklam ale żadnej informacji istotnej dla Ciebie jak np. jako który gracz z kolei zdobyłeś medal ? Oni sami nie wiedzą jak to działa a obecni twórcy gry nie mają o niej zielonego pojęcia. Szkoda tylko, że z matematyką również są na bakier.
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Ranking graczy? Taka sytuacja - najgorsza ciapa która wchodzi na grę raz na miesiąc. W dywizji słupków pierwszego dnia kruka puszcza jeden nawet samobójczy atak. Wpada trochę chwały i do końca kruków codziennie dostaje złoty medal. Ktoś powie, że na nomku zostanie przydzielona do mocniejszej grupy? No dobra, nie puści zadnego ataku i znowu na obcych będzie w dywizji ze słupami i znowu wystarczy jeden atak.
    Czyż nie tak to działa i taki słupek zdobędzie połowę dostępnych złotych medali w całej lidze?
    Chyba coś tu nie halo.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
    Dokładnie o tym mówię. Jeden wielki bałagan. A SUPORT po dziś mi nic nie odpisał. Chyba sam się gryzie w głowę o co tu chodzi. Jest to wkurzające, bo człowiek musi się nalatać żeby mieć wynik, a jakiś słup jest wyżej w rankingu !!!!
    Po dzisiejszej aktualizacji to całkiem się WAM ten ranking rozjechał!!! Szkoda słów !!!!
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 516PL1
    Potwierdzam wszystkie poprzednie wypowiedzi. jakiś chory umysł wykoncypował ranking w Lidze. Przeanalizowałam wyniki w sojuszu i doszłam do wnioski, że najlepiej w Lidze wychodzą gracze, którzy wpadną na godzinkę coś tam pykną i spadają. Wygląda na to, że twórcy tego bałaganu żyją w innej galaktyce i chyba dlatego brak nam kompatybilności.

• No to są jaja do kwadratu!!! Już kolejny raz przydzielono mnie do dywizji gdzie z góry na dół mają 70 lvl + 800 legendy, a ja jedyny mam 58 lvl. Jaki to jest zbliżony poziom??? Gdy ja zdobywam kilka, kilkanaście tysięcy pkt., oni po kilkaset tys., a często dużo więcej. Po jakiego grzyba wysyłacie te ankiety i piszecie o równości w grze skoro jak w życiu są równi i równiejsi. Chcę walczyć i zdobywać złote medale i porządne nagrody, a nie ochłapy z pańskiego stołu!!!              
Sign In to comment.