Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Wydarzenie "Outer Realms" Zewnętrzne Krainy też dla PLDzielni Wojownicy,Mamy dla Was naprawdę fantastyczną wiadomość. Zewnętrzne królestwo stanie się większe niż kiedykolwiek! Z przyjemnością informujemy, że od dziś, od godziny 16:00 CET Gracze na następujących serwerach: Polska, Japonia, Chiny, Arabski, Korea i Egipt będą mogli dołączyć do wydarzenia Zewnętrzne Krainy, tak jak robili to wszyscy inni Gracze na całym świecie.

Z uwagi na to, że bieżące wydarzenie aktualnie trwa i będzie aktywne do 22 marca, zdobycie głównych nagród czołówki rankingu będzie niemożliwe dla Graczy, którzy obecnie dołączą, jednak nadal macie szansę na zapoznanie się z Zewnętrznymi Królestwami i zdobycie atrakcyjnych nagród za uczestnictwo w wydarzeniu. Następna edycja odbędzie się już bez różnic pomiędzy Graczami i wszyscy będą mogli rozpocząć event w tym samym czasie. 


Czy to nie jest niesamowite? Nie będzie już żadnych różnic dotyczących udziału w tym wydarzeniu dla wszystkich Graczy. Wszyscy na wyżej wymienionych serwerach są bardzo mile widziani, aby wziąć udział w bieżącej edycji Zewnętrznych Krain i mamy nadzieję, że wydarzenie to spodoba się Wam tak samo, jak spodobało się większości Graczy z różnych Społeczności.


Na co czekasz? Baw się dobrze i przygotuj się na nową bitwę!


- Twój Zespół Empire

Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
  edytowano 15.03.2019
  Ważna informacja

  Zewnętrzne Krainy zostały opracowane tylko do pracy z HTML5 - dlatego zalecamy używanie HTML5, w przeciwnym razie mogą pojawić błędy z grą z powodu problemów z innymi czcionkami językowymi

  Pozdrawiam
  Wikiti

  Post edited by Ruda on
Sign In to comment.