Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nadchodzi BETA Empire w formacie HTML5!-Raporty oBłędach

124

Komentarz

• Tak bo ggs udostepnia gotowy produkt a cale te linki i inne dodatki to jakas farsa.

Mam wlaczyc i grac ,cieszyc sie gra. I w nosie miec linki jakies techniczne sprawy .

Co mnie to w ogole interesuje??

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Jowre (PL1)Jowre (PL1) PL1 Posty: 1
    Co z dostępnością gry na telefonach i tabletach?
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Jowre (PL1) powiedział(a):
    Co z dostępnością gry na telefonach i tabletach?
    Chodzi o Empire: Four Kingdoms czy o dostęp do przeglądarkowej wersji?

Jeżeli to pierwsze, to działa bez zarzutu z tego, co mi wiadome, natomiast jeżeli o to drugie, to w tej chwili Zespół pracuje nad poprawnością wyświetlania wersji HTML5. Wersja Flash z tego, co przekazywali gracze działa bez zarzutu.
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 06.03.2019
    Ruda powiedział(a):
    .................. Wersja Flash będzie dostępna, dopóki wszelkie problemy z HTML5 nie zostaną usunięte. ..............
    super, jedno z najlepszych posunięć w tej grze od kilku lat.
    W tempie i ze sprawnością w jakim działa GGS to mamy zapewnioną na najbliższy rok wersję flash.
    W html'u nie da się grać, czasami udaje się zalogować, czasami gra nawet sie uruchomi, ale w 95% nie da się grać, co gorsze, blokuje cały komputer, nic nie można zrobić. Albo alt+F4 i czekać z pół godziny az zamknie sie przeglądarka, albo z hebla wyłączyć komputer.

Wersja HTML pobiera bardzo duży zasób procesora i pozera baaardzo dużo zasobów na przerwania, przez co blokuje cały komputer.
    Win10, FF 64bit, ver. 65.0.2
  • Nie wiem jak u was ale u mnie wersja flash na telefonie nie działa. Wersja html5 na telefonie odsyła do pobrania aplikacji którą nie jest zintegrowana z kontem które zakładałem kilka lat temu, więc nie mogę się zalogować. To caĺe przejście to tragedia nie można korzystać z gry :((((

• Witam. Ciekaw jestem czy nasza moderatorka była by zadowolona z zakupu automatu do prania w sytuacji podłącza w domu a on nie działa tak jak powinien idzie do sklepu z reklamacją a sprzedawca odsyła ją do internetu niech sobie ściągnie aktualizacje oprogramowania albo coś  innego zrobi:))))))
    Tak właśnie działa GGS.
    Spartakus 25 @ pl sojusz Polanie serwer gry.pl
  • darek715 (PL1)darek715 (PL1) PL1 Posty: 2
    Co Wy wyprawiacie z ta gra co aktualizacja to bubel a co teraz co zrobiliscie to juz przerosło wszystko  juz chyba bardziej  fuszerki nie mozna odstawic 
    darek715 @ pl 1
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 171
    edytowano 08.03.2019

fascynujące

https://scr.hu/mjjKaMm

edit

poprostu piękne

https://scr.hu/1yypzWJ

czerwona.malwa @ pl 1
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 171
    edytowano 09.03.2019

Po wcisnięciu klawisza atak zielonego gra nieprzechodzi do stajni tylko staje w miejscu.atak na barona na zielonej pozostaje tylko restart gry

a restart wiesza się na 5 procent i trzeba wywalić całą strone.IE

czerwona.malwa @ pl 1
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 40
    To co z tymi nagrodami ? ;)
    Gdzie, kiedy i jak mogę je odebrać ? ;)
    No chyba, że to takie historyczne przypomnienie tego co dostałem kilka lat temu ;)

• Proszę o podanie wymagań sprzętowych i oprogramowania aby można było grać w Goodgame Empire w wersji html5.
    W wersji Flash mogłem grać na moim komputerze bez problemu. Teraz wszystko ładuje się bardzo wolno a po pewnym czasie gra zawiesza się.
    Pozdrawiam
  • nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    gram a chrome podaje kilka przykładów gdzie widzę błędy:
    kuźnia przy podkuwaniu elementów gra się zawiesza tak ze trzeba sie przelogować
    na akwamarynie gdy przejmuje sie wyspe nie wyskakuje okienko gdzie można wpisać jej nazwę
    pyzatym ze gra długo sie ładuje i wolno chodzi co już wszyscy zauważyli 

nexty @ pl 1
  • a kiedy  będzie można skopiować  scriny z czata  na htlm5
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    katarzyna08 (PL1) powiedział(a):
    a kiedy  będzie można skopiować  scriny z czata  na htlm5

Ważne: Na razie Flash pozostanie aktywny do odwołania i możesz kontynuować grę za pośrednictwem dedykowanego linku (https://empire.goodgamestudios.com/flash/). Dodatkowo; prawdopodobnie z następną aktualizacją; dodamy również przycisk do gry, w którym możesz w dowolnym momencie przełączać się między Flash i HTML5. Jeśli zdecydujemy się zamknąć Flash w przyszłości, poinformujemy Cię z wyprzedzeniem i zapewnimy wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do HTML5, a także zapewnić, że gra działa płynnie.

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Ja tylko na 11 listopada zmieniłam barwy. Tej gry nikt rozumny nie ogarnia. Szkoda tylko ludzi :( ehhh...... brak słów.
  • od zmiany na HTML nie chce mi się wchodzić na grę. mam nowy komp i nowe oprogramowania, wiec powinno działać wszystko oki. ale oczywiście miałam podobne problemy jak wszyscy. a najbardziej mnie denerwuje jak pisze wiadomość masową czy priv i wyświetlają się reklamy, których jest stanowczo za dużo.kiedyś na starej wersji jak się wyświetliła reklama można było pisać dalej i tekst się pisał. a teraz tego nie ma. często reklamy mnie rozpraszają podczas ich wyłączania i tracę wątek. miało być z tym ułatwienie, a jest jeszcze gorzej. Nie można tych dziadowskich reklam zmniejszyć żeby nie wyświetlały się na cały ekran? przecież można by wymyślić jakąś ikonę powyżej książki zadań która będzie się podświetlać czy mocno sygnalizować nową ofertę. lub np. ekran mógłby się podświetlać podobnie jak przy ataku, tylko na inny kolor i zgasiłby się dopiero gdy ktoś by te oferty przeglądnął. myślę że nie jednemu by to ułatwiło grę. to samo z trąbkami. powinny być różnych kolorów. na atak innego zamku tak jak jest czerwony. na atak sojusznika tez tak jak jest niebieski. ale np. atak kruka czy obcego to  fiolet, lub ogólnie ataki eventowe powinny być innego koloru. 
Sign In to comment.