Strona główna Problemy techniczne & bugi

Zmiennokształtni-Błąd?

2

Komentarz

• varior7 (PL1)varior7 (PL1) PL1 Posty: 30
    w porządku jest ale za Talizmany (co widaC na screenie). A właśnie zaczął się kolejny event i to samo co w poprzednim - za Insygnie - wysprzedane! Chociaż ani w poprzednim, ani w tym evencie nie kupowałem..
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    varior7 (PL1) powiedział(a):
    w porządku jest ale za Talizmany (co widaC na screenie). A właśnie zaczął się kolejny event i to samo co w poprzednim - za Insygnie - wysprzedane! Chociaż ani w poprzednim, ani w tym evencie nie kupowałem..
    Sprawdziłam, zarówno za Insygnia jak i za Talizmany można kupować bez przeszkód.  Wygląda to na błąd na Twoim koncie. Skontaktuj się, proszę, w tej sprawie z działem wsparcia, tam przyjrzą się temu błędowi i spróbują go rozwiązać.
  • nie nalicza mi krwi z zmiennokształtnych zrobiłem wczoraj 5 ataków wieczorem a krew nie została naliczona
    Dziś zaczął się kolejny event Zmiennych. Jeszcze nie zacząłem grać a już Bogini Natury wyyprzedana i będzie dostępna wraz z rozpoczęciem eventu następnym razem...
    Już zapominam że tak event był na tej grze,  pozdrawiam
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 76
    Ruda powiedział(a):
    Sprawdziłam, zarówno za Insygnia jak i za Talizmany można kupować bez przeszkód.  Wygląda to na błąd na Twoim koncie. Skontaktuj się, proszę, w tej sprawie z działem wsparcia, tam przyjrzą się temu błędowi i spróbują go rozwiązać.
    Dziś zaczął się kolejny event Zmiennych. Jeszcze nie zacząłem grać a już Bogini Natury wyyprzedana i będzie dostępna wraz z rozpoczęciem eventu następnym razem...
    Już zapominam że tak event był na tej grze,  pozdrawiam
    Tutaj nikt tego problemu nie rozwiąże tylko dział wsparcia może pomóc tak jak już Ruda ci pisała.
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Wikiti powiedział(a):
    Nowy event Zmiennych a dekoracji Bogini Natury nie można kupić bo podobno już wysprzedana..
    Paranoja a nie gra..

Właśnie sprawdziłam i wszystko jest w porządku z Boginią .

Znacie ten dowcip ???  "Dziwne, u mnie działa ;) 
  • liveeacatliveeacat PL1 Posty: 2
    edytowano 01.03.2019
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    Nowy event Zmiennych a dekoracji Bogini Natury nie można kupić bo podobno już wysprzedana..
    Paranoja a nie gra..

Właśnie sprawdziłam i wszystko jest w porządku z Boginią .

Znacie ten dowcip ???  "Dziwne, u mnie działa ;) 

Witaj @NewSmyk,

Również u siebie sprawdziłam, jak koleżanka @Ruda i nie mam problemu z zakupem Dekoracji Bogini Natury w Evencie.
    Więc także proszę Ciebie i każdego, kto ma podobny problem by skontaktować się z Działem Wsparcia, by mogli sprawdzić zaistniały błąd i go wyeliminować.

P.S. Również z informacji jaką uzyskałam przed chwilą, to przy najbliższej aktualizacji ma być naprawiony w/w błąd.

Pozdrawiam serdecznie
    Jak ktoś coś piszę to niech to robi przeczytawszy o problemie. Mi by się nie chciało robić screeny na rzeczy, które nie są w temacie - na screenach widać talizmany nie insygnie...
    Support oczywiście ma czas na odpowiedzi.. Przy pierwszym zgłoszeniu odezwali się po około 3 tygodniach (długo chorowali) aż problem sam się rozwiązał przez aktualizację. Ale tylko na jeden event. Potem znów to samo aż do dzisiaj. Teraz support już z tydzień nie odpowiada.. Acha.. przysłali zapytanie bezczelnie czy jestem zadowolony z ich pracy.. Masakra jakaś.. Porobili różne eventy by urozmaicić niby grę a gorzej jest niż w pierwszych 2 latach grania. Liga tez teraz do kitu ale już nie będę się tu rozpisywał. Kiedyś to po nocach siedziałem bo mnie ta gra w ciągała a teraz wymyślają coś ciągle nowego ale nie potrafią tego zrobić bez błędów. Już coraz mniej na grze jestem i tyle ztego...
    i tak kolejne tygodnie Support nie odpowiada, kolejny event - ciągle brak możliwości zakupu Bogini za insygnie. Znów wysprzedana i będzie dostępna przy następnym evencie...
    Już z codziennych wizyt na grze zaglądam raz na tydzień, z ciekawości czy coś zrobili bo grać to już nie ma w co...
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,261
    i tak kolejne tygodnie Support nie odpowiada, kolejny event - ciągle brak możliwości zakupu Bogini za insygnie. Znów wysprzedana i będzie dostępna przy następnym evencie...
    Już z codziennych wizyt na grze zaglądam raz na tydzień, z ciekawości czy coś zrobili bo grać to już nie ma w co...
    Witaj,
    Ma to zostać naprawione , wraz z marcową aktualizacją
    Pozdrawiam
    Z ciekawości zajrzałem na nowy event Zmiennokształtnych. I cóż zobaczyłem? No tak - po raz kolejny ktoś mi wykupił Boginię Natury zanim wszedłem i będzie dostępna po rozpoczęciu kolejnego eventu. Jakieś dziwy.... Oczywiście support milczy....
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    Podczas ostatniej edycji Zmiennokształtnych kupiłem za insygnia kasztelana o nazwie Szaty cienistego czarownika.
    Obecnie mam go niedostępnego do ponownego zakupu.
    Stąd moje pytanie - czy można kupić tylko jednego takiego kasztelana?
    Czy może po jakimś czasie uzyskam możliwość dalszego zakupu?
    paka33 @ 5
    edytowano 05.04.2019
    paka33 (PL1) powiedział(a):
    Podczas ostatniej edycji Zmiennokształtnych kupiłem za insygnia kasztelana o nazwie Szaty cienistego czarownika.
    Tak, można tylko jeden zestaw zakupić za Insygnia i za talizmany

Pozdrawiam
  • Wikiti powiedział(a):
    paka33 (PL1) powiedział(a):
    Tak, można tylko jeden zestaw zakupić za Insygnia i za talizmany

Pozdrawiam
    i  dobrze że tylko jednego można mieć
    i znów nowy event i znów wykupiona Bogini nie wiadomo przez kogo... A support milczy..
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    i znów nowy event i znów wykupiona Bogini nie wiadomo przez kogo... A support milczy..
    U mnie również. Czy jest cokolwiek co działa prawidłowo ? Oprócz reklam :P :p
  • marskrzy (PL1)marskrzy (PL1) PL1 Posty: 114
    http://prntscr.com/n8ajat
    To tak ma być czy to kolejny błąd. Wczśniej lista była zapełniona
    marskrzy @ pl 1
    marskrzy (PL1) powiedział(a):
    http://prntscr.com/n8ajat
    To tak ma być czy to kolejny błąd. Wczśniej lista była zapełniona
    Proszę się przelogować , powinno pomóc

Pozdrawiam
Sign In to comment.