SUBSKRYPCJE INNA MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI....

Witam  i mam pytanie , czy ggs  wstawi wkoncu inna możliwość  wykupienia subskrybcji , a nie tylko karta  albo paypalem, wstawcie możliwość wykupienia subskrybci  przez sms oraz pay seyf card  , pomyślcie nad tym ,
Gwweitek80Hero @ pl 1

Komentarz

• Także dołączam się do pytania kiedy dodacie opcje paysafecard lub inne? @Wikiti
  • WikitiWikiti Posty: 993Moderator
    Equilibriium (PL1) powiedział(a):
    Także dołączam się do pytania kiedy dodacie opcje paysafecard lub inne? @Wikiti
    Witaj,

Na daną chwilę tylko dostępne są w/w płatności
  • Ale Wikiti nas  za bardzo nie interesuje  jakie sa dostępne formy płatności  bo wiemy jakie są , chodzi nam o to żebyście powiedzieli   kiedy będą dostępne inne możliwości  i czy w ogóle będą dostępne inne
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • @Wikiti  jak wyżej kolega piszę :)
  • RudaRuda Posty: 260Moderator
    Obecnie nie ma planów włączenia innych metod płatności, może w przyszłości. Subskrypcja ma to do siebie, że Gracz decydując się na nią uiszcza opłaty w określonych odstępach czasu. Obecne metody płatnicze pozwalają na pobór tych opłat tak długo, jak Gracz korzysta z subskrypcji bez potrzeby manualnego ponawiania zakupu w konkretnym dniu miesiąca. Po prostu samo schodzi z konta. 
  • Myślę , że subskrypcja była by bardziej praktyczna , gdyby zlikwidowano pakiety a gracz na zasadzie odhaczania miałby możliwość wyboru konkretnych elementów.
    1979maciejmet @ pl 1
  • kgcx (PL1)kgcx (PL1) Posty: 6PL1
    a ja nic nie kupuje po oszustwach ze strony gg  za ta kase co mialbym wydac na gierke poczekam i kupie ps5 i bede mial super grafike a nie jak tutaj na poziomie atari   
Sign In to comment.