Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Detronizacja - Czyli jedna wielka ściema ;)

28

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,253
    Przy wprowadzeniu Detronizacji, nic więcej nie było zmienione .
    Co do pozytywów Jak widać po rankingach , więcej osób robi więcej chwały w jeden dzień , niżeli wcześniej przez cały event. Więc to raczej pozytywna zmiana

Pozdrawiam
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    ale Tu, na forum coś pozytywnego było na ten temat?:)
    jakiś czas temu top 100 to było 10mil...
    ostatnio to było 4mil...

za kilka miesięcy do 1mil spadnie... :)
    czkawka55

Już ci wcześniej wyjaśniłam , że to co robiłeś z detronizacją ,  było źle zrobione, Ale to chyba nie wina Gry tylko tego że nie wiedziałeś jak to działa . lub nie doczytałeś na czym polega detronizacja. Ale mam nadzieję że ci już to ładnie objaśniłam,we wcześniejszych moich postach  i teraz bardziej efektywnie będziesz korzystał z tej opcji .

Co do ataków na obozy Nomada czy też Samuraja Oczywiście 10 to takie minimum , Większość puszcza po 15 ataków na raz . te 100 to też taka średnia. Większość graczy z ataku przynosi więcej tabliczek czy też żetonów

• czkawka55 (PL1) powiedział(a):
    ale Tu, na forum coś pozytywnego było na ten temat?:)
    jakiś czas temu top 100 to było 10mil...
    ostatnio to było 4mil...

za kilka miesięcy do 1mil spadnie... :)
    Może koleżanka wcześniej nie grała i 4mil to dużo dla niej:) nie zapomiajac o subsykrybcji gdzie chwała wolniej spada tym co zakupili:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Droga Wiki, nie chcesz zrozumieć lub też z powodu pełnionej funkcji moderatora nie możesz zrozumieć o czym gracze piszą. Mówisz że większość robi więcej chwały niż wcześniej...może to prawda ale z czego to wynika? ano z tego że obecnie gracze latają na ogonach na zamki z wojem 1k co wcześniej było raczej nie do pomyślenia, jeśli ten biedny gracz trafi zamek przykładowo 700 defa to tak jak gdyby wcześniej trafił 2k, do tego dokupi detronizacje za jedyne 1200 rubli i przy duuuuzym szczęściu ma 1700 defa ( normalne szaleństwo ). Taki zamek z marszu odpala na ogonach. Latając na takie badziewia na ogonach tak czy inaczej ta chwała wpada ale przy jakich kosztach? ogonów idą koszmarne ilości ( inaczej nic nie uzyskasz ), rubli też idzie dyzo więcej. Rozumiem że obecna sytuacja jest korzystna dla twórców gry, ale czy dla graczy też? Przed tą zmianą ( do której przyznaje początkowo byłem nastawiony optymistycznie ) gracze trafiali zamki z ilością wojska nawet do 8k defa ( sam taki miałem dwa lub trzy razy ) , obecnie takie zamki przeszły do legendy. Pozostawcie tą detronizację ale przywróćcie możliwość utrafienia normalnych zamków a nie 500+ i kilku chłopów na pocieszenie.
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    Wikiti powiedział(a):
    Przy wprowadzeniu Detronizacji, nic więcej nie było zmienione .
    Co do pozytywów Jak widać po rankingach , więcej osób robi więcej chwały w jeden dzień , niżeli wcześniej przez cały event. Więc to raczej pozytywna zmiana

Pozdrawiam
    Witaj.  

Nie wiem skąd masz takie informacje, że wiecej osób robi wiecej chwały teraz w jeden dzien niż wczesniej przez cały event ale to kompletna bzdura więc nie wprowadzaj graczy w błąd.     https://scr.hu/5ee21Ov       Zostało 21h do konca obcych a  osoba która teraz akutalnie znajduje sie na 100 miejscu ma  3,7mln chwały. I ty próbujesz nam wmówić, że to jest pozytywne?  Kiedyś te 3,7mln  chwały robiło sie w 1 dzien. A teraz  to sie robi przez cały event.  A na top100 jak czkawka napisał kiedyś to trzeba było nastukać około 10 mln i to nie zawsze się udało wbić do top100. A wiesz z czego to wynika, że tak mało trzeba chwały zrobic aby być w top100?  A no własnie z tego, że cała ta detronizacja i fortyfikacja  to jest dno. Znajdz mi gracza, który bez fortyfikacji zamku dostał chociaż zamek 3k wojska ?   Chyba nikt takiego nie dostał a jeśli komuś sie trafił to ma szczęście. Bo ja w swoim sojuszu widze po raportach, że maksymalnie to jest 2,5k z fortyfikacja zamku.   A kiedyś codziennie 5k, 4k  i tak dalej.   Ten event  nie ma żadnego sensu, ponieważ kiedyś aż sie chciało latac bo była rywalizacja kto trafi duży zamek.  A teraz musisz inwestować tylko i wyłącznie pieniądze. Jeśli chcesz  zrobić duży wynik  to na detronizacje trzeba wydawać duża ilośc tabliczek/żetonów/medali bądź złota.  A żeby posiadać na koncie duży zapas tych tabliczek itp to co trzeba zrobić? A no kupić premie na nomadzie samku itp.   Czyli znów pieniądze :)  Fortyfikacja? No rubinki. A skąd te ruble? Bo z wież itp to dużo nie uzbierasz  bo juz ucieliście nam te ruble z wież.  To cóż  no trzeba kupić.   Suport dązy tylko i wyłacznie do jednego. Do kupowania rubinów.    A jeśli ty widzisz po rankingach, że teraz sie robi wiecej chwałki to proponuję zakupić okulary bo chyba nie dowidzisz. Albo nie gramy w tą samą gre :)   

A wracając do eventu obcego  to jednym słowem suport ZEPSUŁ ten event po całości.  I pewnie w nie dalekiej przyszłości zepsuje wiecej eventów :) 

Pozdrawiam. 
    oskarito5 @ pl 1
  •  detronizacja  jeszcze ujdzie, niestety fortyfikacja to dopiero sciema:),  przez dlugi czas po wydaniu 1200 rub na fortyfikacje dostawalam od 200 do 500 woja wiecej a powinno byc od 520-1000. I choc ostatnimi czasy zaczelo dodawac wojska min 500:)))(sukces) to dzis do zamku 1200sz,  kupilam fortyfikacje  i...? mialam dalej 1200szt- BRAWO  dobra zmiana. Rece opadaja.
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 124
    Ech, chodzi o to, że zanim weszła ta aktualizacja, to wszystko było pokazane w pozytywach - Gracze! Będziecie mieli więcej wojsk na zamkach obcych i kruków! Tylko więcej! Najwspanialsza aktualizacja stulecia! Żyć nie umierać!

Ha... a wszyscy zmierzyliśmy się z tą "wspaniałą aktualizacją" oko w oko, gdy po raz pierwszy zaczęliśmy detronizować... Za 1 razem - ok... może następnym razem będzie lepiej
    Za 2 razem... nie no... dobra, jeszcze jedna szansa...
    Za 3 razem... oszustwo. Zamiast dodawać - odejmuje.

Nie jest to problem jako takiej aktualizacji - pomysł świetny, ale myślę, że gracze czują się poszkodowani i oszukani, bo nie było nawet mowy, gdy była ona zapowiadana, że wojska może odjąć... że ich liczebność mogła się zmienić. Temat był rzucony i gracze - domyślajcie się sami jak to dokładnie działa.

Myślę, że byłoby inaczej, gdyby ta rzecz była postawiona jasno od początku w zapowiedziach...

Gracze! Będziecie mieli więcej wojsk na zamkach obcych i kruków! Jednak jest jedno małe utrudnienie - może Wam ich odjąć!

Moim zdaniem tylko, to "odejmowanie", powinno być jakoś uregulowane, a nie że gracz wywali na darmo 2k np tabliczek czy żetonów i z 600, po drodze skokowa liczba, ostatecznie spadnie mu na 400 z czymś :)

I zaczynam się podpisywać pod stwierdzeniem, że PL zaczyna być serwerem testowym :D

Ale... nie koniec świata :) gramy dla przyjemności, gramy być może dla innych ludzi - wiec czy przy tym wszystkim mechanika jest aż tak ważna? Niech sobie jest... dla mnie osobiście ważne jest to, że jak wejdę na grę, to mogę z głupia frant pogadać ze znajomymi... cała reszta na ostatnim tle :)

Nawet taka detronizacja... łaski mi nie robią, używać też nie muszę :) zauważam spadek siwych włosów

kornelia76 (PL1) powiedział(a):
     detronizacja  jeszcze ujdzie, niestety fortyfikacja to dopiero sciema:),  przez dlugi czas po wydaniu 1200 rub na fortyfikacje dostawalam od 200 do 500 woja wiecej a powinno byc od 520-1000. I choc ostatnimi czasy zaczelo dodawac wojska min 500:)))(sukces) to dzis do zamku 1200sz,  kupilam fortyfikacje  i...? mialam dalej 1200szt- BRAWO  dobra zmiana. Rece opadaja.
    Fortyfikacja za 1200 rubinów ,musi dodać między 520-1000 wojska tronowego. Więc jak coś poszło nie tak , proszę o kontakt z działem wsparcia

• tak:) jasne:) wchodze na gre zeby sie bawic a nie zeby wszystko dokumentowac i dostac potem odpowiedz- u nas wszystko przebieglo pozytywnie, masz problem u siebie. Wiesz Droga Pani Moderator.... zacznij grac a potem pogadamy.
     jak byla dobra zmiana na chanie i samuraju to nikt nie uprzedzil ze zostana nam zabrane prezenty- do samuraja czy niebieskie flagi 100szt. A jednak zostaly zabrane, w zamian  jak wypoce 5k chwaly- na zamkach od 300 do 500 bez detronizacjii) to dostane 150 flag:) SUPER.  I jeszcze pytanko. Zlikwidowano zamki od 2-8k ale dlaczego nie zlikwidowano zamkow od 318 szt do 500?
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 112
    Wikiti powiedział(a):
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Pamiętam jak detronizowałem zamek miałem 1000 wojaków po detronizacji było o wiele mniej. Więc o co tu chodzi ? Zmieńcie to bo naprawdę ludzie przestana grac. 
    Są dwa sposoby Detronizacji , poprzez Wygnanie i zmuszenie do Fortyfikacji
    Wygnanie wymienia zamek , może być większy i dostać wsparcie 20-500 Wojska Tronowego, ale także może być mniejszy od tego pierwszego + 20-500 Wojska Tronowego.
    Fortyfikacja , zmusza do wzmocnienia istniejącego zamku , który otrzymuje wsparcie 520-1k Wojska Tronowego.

Wszystko jest wyraźnie opisane jak działa Detronizacja

Pozdrawiam

tak masz racje fortyfikacja gwarantuje 520-1k tylko ze to jest na przyslowiowym papierze bo to tak niedziala niestey kilkakrotnie fortyfikujac dostawalem ledwie do 300 wojakow a 1k to jeszcze niewidzialem smutna prawda a najgorsze ze nie ma gdzie pisac I sie poskarzyc
    robert28031 @ pl 1
    robert28031 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Pamiętam jak detronizowałem zamek miałem 1000 wojaków po detronizacji było o wiele mniej. Więc o co tu chodzi ? Zmieńcie to bo naprawdę ludzie przestana grac. 
    Są dwa sposoby Detronizacji , poprzez Wygnanie i zmuszenie do Fortyfikacji
    Wygnanie wymienia zamek , może być większy i dostać wsparcie 20-500 Wojska Tronowego, ale także może być mniejszy od tego pierwszego + 20-500 Wojska Tronowego.
    Fortyfikacja , zmusza do wzmocnienia istniejącego zamku , który otrzymuje wsparcie 520-1k Wojska Tronowego.

Wszystko jest wyraźnie opisane jak działa Detronizacja

Pozdrawiam

tak masz racje fortyfikacja gwarantuje 520-1k tylko ze to jest na przyslowiowym papierze bo to tak niedziala niestey kilkakrotnie fortyfikujac dostawalem ledwie do 300 wojakow a 1k to jeszcze niewidzialem smutna prawda a najgorsze ze nie ma gdzie pisac I sie poskarzyc
    Tak jak już wspomniałam wcześniej , Jeżeli występuję błąd przy fortyfikacji to proszę o kontakt z działem wsparcia

Pozdrawiam

• do dzialu wsparcia- czyli scren a kazdego zamku przed fortyfikacja i po niej- odp- wg naszych danych wszystko jest ok- i tutaj zabawa sie konczy a zaczynaja sie nerwy. Pani Moderator, ponawiam pytanie zadane kilka dni wczesnie- czy nasze uwagi trafiaja do Dzialu Wsparcia? czy  do tworcow gry czy tez do kogos kto ma tu cos do powiedzenia ? A moze wszystko sie zaczyna i konczy na naszych wpisach i odsylaniu nas do dzialu wsparcia?
     Bo jesli mamy sami sie kierowac do dzialu wsparcia to po co nam moderator?
    do dzialu wsparcia- czyli scren a kazdego zamku przed fortyfikacja i po niej- odp- wg naszych danych wszystko jest ok- i tutaj zabawa sie konczy a zaczynaja sie nerwy. Pani Moderator, ponawiam pytanie zadane kilka dni wczesnie- czy nasze uwagi trafiaja do Dzialu Wsparcia? czy  do tworcow gry czy tez do kogos kto ma tu cos do powiedzenia ? A moze wszystko sie zaczyna i konczy na naszych wpisach i odsylaniu nas do dzialu wsparcia?
    Oczywiście , uwagi graczy są przekazywane w cotygodniowych  raportach
  • Equilibriium (PL1)Equilibriium (PL1) PL1 Posty: 131
    edytowano 18.02.2019
    Wikiti powiedział(a):
    do dzialu wsparcia- czyli scren a kazdego zamku przed fortyfikacja i po niej- odp- wg naszych danych wszystko jest ok- i tutaj zabawa sie konczy a zaczynaja sie nerwy. Pani Moderator, ponawiam pytanie zadane kilka dni wczesnie- czy nasze uwagi trafiaja do Dzialu Wsparcia? czy  do tworcow gry czy tez do kogos kto ma tu cos do powiedzenia ? A moze wszystko sie zaczyna i konczy na naszych wpisach i odsylaniu nas do dzialu wsparcia?
    Oczywiście , uwagi graczy są przekazywane w cotygodniowych  raportach
    To pokaż informacje która niby wysyłacie w "cotygodniowych rapotach" że znikły wszystkie zamki powyżej od 2 tysiecy do 8 tysiecy gdzie takie się zdarzały w miarę czesto , a po tej cudownej aktualizacji z detronizacja jakoś znikły . I nie wypisuj tu niczego innego zbędnego tylko odpowiedz na pytanie @Wikiti
    edytowano 21.02.2019

Jednego nie rozumiem i nigdy nie zostalo to wytlumaczone dlaczego zawsze po detronozacji czy fortyfikacji zawsze jest mniej woja, a mialo byc wiecej. 
    Kolejna sprawa co mamy fortyfikowac czy detronizowac ? To 500 wojakow czy 611. 
    Kolega kolejny raz fortyfikowal za rubiny i kolejny raz maly obcy. Pisanie do supportu to jak gadanie z głuchym i ślepym.......................
    Tak jak już tłumaczyłam kilkukrotnie Przy Detronizacji poprzez wygnanie Kolejny zamek może być potężniejszy lub słabszy + dostaje wsparcie między 20-500 wojska tronowego . Przy użyciu opcji fortyfikacji taki zamek dostaje do tego co w nim jest 520-1000 wojska tronowego. Kolejne użycie fortyfikacji wymieni ten zamek na nowy, lecz może być słabszy od pierwszego , ale także może być potężniejszy  i on otrzyma wsparcie  między 520-1000 wojska tronowego.
    Wiec pisanie że zawsze po detronizacji czy też przy fortyfikacji jest słabszy zamek , mija się to z prawdą z twojej strony :)

Pozdrawiam

Ta dyskusja została zamknięta.