Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Detronizacja - Czyli jedna wielka ściema ;)

Halo moderator może w końcu przestaniecie robić w konia ludzi w wprowadzicie normalne zamki do gry bo odkąd weszła w grę detronizacja zamki powyżej 2 tysiące   się nie trafiają to jest jakaś porażka żeby na 500 ataków nie było ani jednego takiego zamku . Przekaż to do włodarzy gry ;)@Wikiti
«138

Komentarz

• Jan dawno juz mówił ze to nie są gracze:) tylko boty:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    Jan dawno juz mówił ze to nie są gracze:) tylko boty:)
    A co ma to do rzeczy skoro obiecywali że sytuacja z obcymi/krukami ilościa defa na za zamkach się zmieni a tym czasem się pogorszyło ...
  • Moderator na forum kilka razy dziennie się pojawia ale odpisać to już nawet nie raczy ... @Wikiti
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 112
    na trudne pytanie nie odpowiada nie ma odpowiedzi  :)
    robert28031 @ pl 1
  • refresh @Wikiti
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,253
    Equilibriium (PL1) powiedział(a):
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    A co ma to do rzeczy skoro obiecywali że sytuacja z obcymi/krukami ilościa defa na za zamkach się zmieni a tym czasem się pogorszyło ...
    Ja rozumiem że to taka natura , by narzekać :)
    Ale wracając do tematu , duże zamki oczywiście się też trafiają .
    Wcześniej gracze narzekali że są tylko zamki 300-500 , teraz każdy ma możliwość Detronizacji , poprzez wygnanie lub fortyfikowanie W jednym jak i w drugi przypadku taki zamek dostanie wsparcie , więc wszystko zależne jest od gracza nie od losu :) Czyli aktywny gracz jest wstanie więcej chwały zdobyć w nowym trybie niżeli wcześniej
  • jest w stanie zrobic wiecej za rubiny bo jak Pani wspomiala z detronizacja jest roznie;) moze byc wiecej moze mniej moze zmienic sie zamek na wojo z offem i lipa oczywiscie mozna zmienic zamek drożej juz na kolejny tylko ze tez nie wiemy co dostaniemy plus czas na wyslanei zwiadu itd wiec aktywnosc w tym i poprzedniej formie krukow miala/ma takie samo znaczenie
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 124
    Wikiti powiedział(a):
    Wcześniej gracze narzekali że są tylko zamki 300-500 , teraz każdy ma możliwość Detronizacji , poprzez wygnanie lub fortyfikowanie W jednym jak i w drugi przypadku taki zamek dostanie wsparcie , więc wszystko zależne jest od gracza nie od losu :) Czyli aktywny gracz jest wstanie więcej chwały zdobyć w nowym trybie niżeli wcześniej

Muszę się nie zgodzić - niby jaki wpływ ma gracz na to, ile mu wojska po fortyfikacji/wygnaniu dojdzie? Żadnego nie ma wpływu, a wręcz potrafi odjąć wojska :) 
    Osobiście nie używam tej funkcji, bo szkoda mi nerwów na to... jeszcze żyję do dziś hihi, włosy siwe niech mi się od czego innego robią, a nie od gry :)

• Equilibriium (PL1)Equilibriium (PL1) PL1 Posty: 131
    edytowano 11.02.2019
    Wikiti powiedział(a):
    Narzekać ? Mówię jak jest czyli zchrzaniliście sprawę . Wcześniej takiej tragedii z zamkami nie było teraz to cud jak 2k zamek się trafi nie używając detronizacji , i twoim zdaniem to jest narzekanie?  A teraz muszę wydać rubiny bądź złoto/tabliczki aby mieć lepszy zamek? No to jest kpina graczy macie w nosie i tylko kasę wyciągacie ...

• Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 76
    Wikiti powiedział(a):
    skoro nastąpiła poprawa to ja  zostawię to bez komentarza, brak słów i chęci do dalszej gry :)
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 11.02.2019
    Wikiti powiedział(a):

duże zamki to te 2k??? :D:D

w to nie wiadomo czy dać jakieś chorągwie nawet czy co z tym zrobić :D

lepiej teraz zrobic sobie "ustawke na chwałe" i korzystniej się na tym wyjdzie :)

czkawka55

edytowano 13.02.2019
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Zaraz ja trochę ponarzekam. Mamy detronizacje Bajaka. Wcześniej narzekaliśmy, ze mamy zamki 300-500 obcych hmmm to jest śmieszne wcześniej to trafiały się grubasy nawet po 6000 czy 7000 a teraz tak to wygląda....................

Robię zwiad eureka mam 469 wojaków hmm przecież mogę zdetronizować za żetony albo tabliczki chana. 
    To jedziemy;
    Detronizuje 100 żetonów wywiad i jest 832 wojaki
    Detronizuje 200 żetonów wywiad i jest 900 wojaków
    Detronizuje 300 żetonów wywiad i jest 867 wojaków
    Detronizuje 500 żetonów wywiad i jest 852 wojaki
    Detronizuje 800 żetonów hmmm nie jestem już przekonany do kolejnej detronizacji. Jaki z tego wniosek TO JEST KPINA I OKRADANIE NAS. Straciłem 1100 żetonów, poszło w błoto, a obcy coraz mniejszy.
    Czas chyba zakończyć ten event. Ten kto to wymyślił to ma coś z głową. Pozdrawiam :)

To tak nie działa, jak ty to zrobiłeś:)
    Wszystko jest opisane w zakładce Pomoc

Jeden zamek tylko raz można detronizować , w kolejnych może być większy  lub mniejszy
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Pamiętam jak detronizowałem zamek miałem 1000 wojaków po detronizacji było o wiele mniej. Więc o co tu chodzi ? Zmieńcie to bo naprawdę ludzie przestana grac. 
    Są dwa sposoby Detronizacji , poprzez Wygnanie i zmuszenie do Fortyfikacji
    Wygnanie wymienia zamek , może być większy i dostać wsparcie 20-500 Wojska Tronowego, ale także może być mniejszy od tego pierwszego + 20-500 Wojska Tronowego.
    Fortyfikacja , zmusza do wzmocnienia istniejącego zamku , który otrzymuje wsparcie 520-1k Wojska Tronowego.

Wszystko jest wyraźnie opisane jak działa Detronizacja

Pozdrawiam
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    @Wikiti to o czym my piszemy teraz, i zaraz po wyjściu aktualizacji zostało przekazane do suportu? :)

bo nie widziałem jeszcze pozytywu na temat tej aktualizacji a nadal jest jak było... :)

czkawka55

Ta dyskusja została zamknięta.