obcy /kruki

chcialem sie zapytac z jakiego serwera mamy zamki do atakow na obcych/krokow ?
chcialbym tam z kilkoma kolegami sie zalogowac bo jak wszyscy maja tylko po 500 obrony na zamkach to ja tam bede dyktatorem majac 10 lvl :)
podobno sa to zamki graczy :)
a jednak mozna dokupic obrone do tych zamkow :)
chcialem sie przy tej okazji zapytac czy oni maja wiecej deffa na zamkach jak im dokupimy :)
pozdrawiam
Jacek :)

Najlepsze odpowiedzi

Odpowiedzi

• Z obcymi/krukami z jakim serwerem gramy to zależy kiedy
    A z deffem zależy od kasztelana

:)Zawsze służę pomocą :) 

• slup sluzy pomoca dobre he he
    robert28031 @ pl 1
  • WikitiWikiti Posty: 915Moderator
    Ponawiam prośbę , nie spamuj :)
    W kilku tematach zadałeś to samo pytanie , poprzez Kopiuj wklej
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 526PL1
    Arti ze wszystkim jest ten problem. Osobiście uważam, że żadne dodatki nie działają a to co dostajemy to jest według widzimisię kogoś tam na górze. Oni chyba uważają, że w Polsce nie uczymy się matematyki. Chciałam poinformować, że jeszcze tak a ponadto są tutaj osoby, które musiały nawet zdać maturę z tego przedmiotu. Z procentami, mnożeniem i dodawaniem jakoś sobie radzimy.
  • moje pytanie było inne a odpowiedzi chyba z innych tematów :)
    wiem o  co chciałem zapytac
    CZY NA INNYCH SERWERACH MAJA TYLE DEFFA NA ZAMKACH I GDZIE TO JEST JEZELI TO SA ZAMKI GRACZY !!!!!!
    zawsze bylo ze gramy z innymi serwerami ale od kad mozna kupic dodatkowych obroncow na zamkach obcych /kruków to chyba to juz jest nie gra z innymi tylko ewent :)
    pozdrawiam wszystkich graczy oraz tych co nie informuja nas o zmianach lub ze zmienily sie zasady ściemniania nam graczą :)
    pozdrawiam
    Jacek :)

• sorki :)
    graczom :)
    wiem ze nie gramatycznie ale mam nadzieje ze madrzy zrozumieja to co chcialem napisac :)
    pozdrawiam
    Jacek
  • DrPaulus (PL1)DrPaulus (PL1) Posty: 11PL1
    Pozwolę sobie zacytować słowa byłego moderatora na temat Obcego/kruka:

"Obcy i Kruki nie są symulacja realnego gracza. Jest to normalne wydarzenie przy czym, Kruki i Obcy nie został dla polepszenia rozgrywki zakwalifikowany do typowych obiektów NPC na mapie świata. Dlatego może zmienić ustawienia, ilość wojska itd...."
    NoE
Sign In to comment.