obcy i kruki są za rzadko

2»

Komentarz

• OSADA (PL1) powiedział(a):
    Maks 900 Pamiętaj o detronizujemy raz maks 2 jeśli ledwie 700 ,bo potem tylko gorzej :( Takie są moje obserwacje

Coś w tym jest :) i moim osobistym zdaniem by dodać więcej woja, to wtedy już tylko za ruble bo jak za zwykłe materiały to ujmie :)

• OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Najlepiej poprostu zwiększyć na stałe duży zamek kruka i mały inaczej będą wyglądać i będzie spokój :D A tak na serio będzie kiedyś ulepszenie gry za free?
  • kosar (PL1)kosar (PL1) Posty: 140PL1
    temat zamknięty

• WikitiWikiti Posty: 915Moderator
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Zaraz ja trochę ponarzekam. Mamy detronizacje Bajaka. Wcześniej narzekaliśmy, ze mamy zamki 300-500 obcych hmmm to jest śmieszne wcześniej to trafiały się grubasy nawet po 6000 czy 7000 a teraz tak to wygląda....................

Robię zwiad eureka mam 469 wojaków hmm przecież mogę zdetronizować za żetony albo tabliczki chana. 
    To jedziemy;
    Detronizuje 100 żetonów wywiad i jest 832 wojaki
    Detronizuje 200 żetonów wywiad i jest 900 wojaków
    Detronizuje 300 żetonów wywiad i jest 867 wojaków
    Detronizuje 500 żetonów wywiad i jest 852 wojaki
    Detronizuje 800 żetonów hmmm nie jestem już przekonany do kolejnej detronizacji. Jaki z tego wniosek TO JEST KPINA I OKRADANIE NAS. Straciłem 1100 żetonów, poszło w błoto, a obcy coraz mniejszy.
    Czas chyba zakończyć ten event. Ten kto to wymyślił to ma coś z głową. Pozdrawiam :)
    Miała bym prośbę , Nie spamuj tym samym w kilku tematach :)
    Proponuję zapoznać się z opisem Detronizacji , jest w zakładce Pomoc

Sign In to comment.