Premia w sojuszu do chwały.

Czy coś sie zmieniło w kwestii naliczania chwały podczas odpalonej premii do chwały w sojuszu?
NIw zauważam żadnej róznicy w wysokosci zdobytej chwały po odpaleniu premii w soju. teoretycznie powinno byc 100% a w praktyce nie zwieksza nic.
Ronin47 @ pl 1

Komentarz

• WikitiWikiti Posty: 861Moderator
    Chwała sojuszowa , działa jak działała, a ilość chwały zależna jest od ilości i jakości broniącego wojska
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) Posty: 61PL1
    Wikiti, wybacz nieukowi, ale czy mozesz dokładniej opisac komu i w jaki sposób przyznawana jest ta premia? pojedynczemu graczowi, czy sojowi, bo z moich obserwacji wynika ze nie ma wiekszej róznicy , dla mnie jako gracza czy atakuje podczas premii czy w czasie gdy jest nieaktywna, owszem sa minimalne róznice ale do 100% to jednak daleko.., za obcego o zblizonym uzbrojeniu i podobnym kasztelanie atakujac dokladnie tem samym dowodcą oraz identycznym wojskiem zdobywamchwale w wysokosci ok 4000 ( obcy ok 500 woja) bez wzgledu na premie...
     dziekuje za odpowiedz...
    ps.
     te wyniki potwierdzilismy wsrod wielu graczy w naszymcsojuszu ,na przestrzeni trwania kilku eventów
    Ronin47 @ pl 1
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Pierwsze primo: też zauważyłem, że premia chwały nie działa, bo mam zawsze mniej więcej tą samą ilość chwały bez względu na to czy jest odpalona, czy nie. 
    Drugie primo: Premia nie liczy się 100% do tych 4k które przeciętnie zdobywasz czyli 8k chwały. Podobno liczy się to razem do punktów chwały bazowych. Czyli np. bez żadnych premii za honor, świadectwo chwały, premie od dowódcy itp chwały wpadnie 500 i do tego w sumie premie np 100% premia + 25% dowódca + 25% świadectwo+ 50% za honor + 400% za flagi = +600% chwały da nam około 3k chwały ze wszystkimi premiami
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • premia niby działa ale od momentu wprowadzenia subskybcji cos zabrali...
    lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Pierwsze primo: też zauważyłem, że premia chwały nie działa, bo mam zawsze mniej więcej tą samą ilość chwały bez względu na to czy jest odpalona, czy nie. 
    Drugie primo: Premia nie liczy się 100% do tych 4k które przeciętnie zdobywasz czyli 8k chwały. Podobno liczy się to razem do punktów chwały bazowych. Czyli np. bez żadnych premii za honor, świadectwo chwały, premie od dowódcy itp chwały wpadnie 500 i do tego w sumie premie np 100% premia + 25% dowódca + 25% świadectwo+ 50% za honor + 400% za flagi = +600% chwały da nam około 3k chwały ze wszystkimi premiami
    Wiem ze premia naliczana jest od podstawy, ale problem w tym ze bez tych +100% za premie sojuszu jest niemal identyczna, jak sam zauwazyles.
    Ronin47 @ pl 1
    atomówki (PL1) powiedział(a):
    premia niby działa ale od momentu wprowadzenia subskybcji cos zabrali...
    no wlasnie, "niby dziala"... :)
    Ronin47 @ pl 1
Sign In to comment.