Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Legion Zagłady - reaktywacja

2»

Komentarz

• Gumiś1984 (PL1) powiedział(a):
    W związku z pomówieniami odnośnie kradzieży sojuszu stary dinozaur współzałożyciel LZ oraz współojciec porażek i sukcesów powrócił. Dla posiadających wątpliwości numer mam ten co miałem.

Czytając tony bzdur odnośnie tego że ktoś ukradł Legion po prostu nie wiem czy śmiać się czy płakać bo jak ktoś może ukraść sojusz?? przecież taka kradzież nadaję się do suportu, więc czemu szanowni oskarżyciele tego nie zgłosiliście????

Dla wyznawców forum napiszę że oddanie korony LZ zmiany nazw i wszystko co działo się z szkieletem jednego ze starszych a obecnie reaktywowanych sojuszy odbyło się wspólnie i w porozumieniu.

Zaczynam od zera tak więc proszę o wyrozumiałość i nie rzucanie się jak pies na kości bo mimo przerwy od gry Wielu szczególnie młodszych stażem graczy taką kością weterana może się zadławić.

LZ pozostaje sojuszem bezkoalicyjnym chętnym do wszelkich zgodnym z duchem sportowej rywalizacji zabawy, bez zbędnej napinki, prywaty, układów gry.

Zapraszam wszystkich starych Legionistów do powrotu, ale i też tych którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w tym sojuszu by pomogli mi tworzyć na nowo historię Legionu. Na dobre i złe bez względu czy nam palą pixelowe zamki czy my komuś je podpalimy.
    to co z reaktywacja? bo Black by wpadł chetnie do swojego LZ ukochanego
    Mroczny Rycerz @ LT 1
  • Eh.... łza się w oku zakręciła.... Niestety radee67 w ruinie.  Teraz nawet śladu po nich nie ma....
    Pozdrawiam Cię Gumiś... i powodzenia życzę:)
    radi @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Hejka Gumibear :smiley: 
    Bardzo się cieszę, że wróciłeś. Obecnie niestety jestem na wygnaniu ale obiecuję, że po powrocie odezwę się. Wiesz, że możesz liczyć na wszelka pomoc z mojej strony. Legion to dla mnie najfajniejszy czas spędzony na grze. Może z czasem uda się zebrać starych Legionistów. Jeszcze kilku zostało.
    Buziak :)
  • Wiesz ze to już bez szans na odrodzenie ; ) 
    Pozdrawiam dawny lukas888 i również macie pozdrowienia od Akilli !! ; )
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Lukas0211Hero (PL1) powiedział(a):
    Wiesz ze to już bez szans na odrodzenie ; ) 
    Pozdrawiam dawny lukas888 i również macie pozdrowienia od Akilli !! ; )
    Luk nie wiem czy to się uda czy nie ale sam przyznasz, że to był zajefajny sojusz. Osobiście trzymam kciuki i kto wie :) może jeszcze pogramy razem :smiley: 
    Pozdrowienia dla Was :smile:
  • Też dobrze to wspominam ; ) Nie było lepszego sojuszu, mimo sukcesów i porażek ; )
Sign In to comment.