Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja Styczeń 2019

2»

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,253
    Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    A kiedy będą Ci kasztelany  z zmiennokształtnych ?
    Aktualizacja była 22.01. Więc w kolejnej edycji zmiennokształtnych ,będzie kasztelan w sklepie do kupienia

• Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    Wg mnie ten nowy automat do ataków ma jeszcze dużo braków: 
    - brak obsługi ataków z wykorzystaniem sciągaczy;
    - wstawianie niepotrzebnego sprzetu w niektórych atakach, m.im tarcze tam gdzie sila obrony dystansowej jest bardzo słaba;
    - niewłaściwe wojsko wstawiane w tylnych falach (chodzi o etap bitwy na dziedzincu);
    - nieprawidłowo działający filtr narzedzi, niektóre narzedzia niepodstawowe uznawane są za podstawowe.
    - brak opcji wstawiania narzedzi tylko w 1 fali przebijającej się;
    - brak opcji wstawiania narzedzi z bonusami (chorągwie, splendory, skrzynie itp);
    - brak opcji wyboru które efekty obronne mają być redukowane.
    Na razie tyle braków znalazłem, jeśli znajde wiecej napisze o tym.
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    Kasztelan z zmiennych do czego on będzie?

--by wyeliminować wojny?? bo chyba tylko do tego... przy bunkrze powiedzmy 50k +ten kasztan za rubki
    wybicie przy jakimś kozaku to będzie ile?? -500 woja...   ??
    to tak jakby dodał do "subskrypcji" opcje "możliwość ataku na innego gracza"   

--by leżał w szafie?? wojenek już nie będzie.. bo sensu nie będą miały... a on ma tylko premie na graczy... a wiec na chana beznadzieja... 

ok.70%-80% mapy to słupy... (to chyba juz każdy wie.. ) :) i z tych 30% ile to graczy rubinowych takich by mogli kupić wojo by wbic sie w zamek z tym kasztelanem i by kupić takiego kasztelana...
    2%-3%???(...może wysoko celuje...)  z czego połowa to będzie eventowców... 2% graczy sobie nie powalczy :)   wiec prawdopodobnie odejdą od gry bo kto bedzie chciał klepać to samo w kółko :) a to jest topka graczy... i co Ci eventowcy zostana bez rywalizacji i będa tak klikać? samotnie na mapie..? :D:D  

---oczywiście to tylko przykład--- :)

A jeśli jeden kończy to za nim też często ktoś idzie...
    a ile jest nowych graczy???
    -każdy widzi ile dochodzi i ile odchodzi... >:)

To co napisałem nic i tak nie zmieni... :)

Pozdr.
    -dla tych którzy mają już tego dość
    -i dla tych których to jeszcze nie nudzi(może ktos się znajdzie) :)

Patryk
    czkawka55

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Dla mnie ta gra staje się absolutnie niegrywalna. Reklamy nie dość, że wyskakują co chwile to jeszcze blokują wszystko. Ilość eventów graniczy z absurdem. Nie ma żadnego balansu, żadnej logiki w tym co nam obecnie oferują. To wszystko jest albo nudne albo wkurzające. Gram siłą rozpędu ale nie mam pojęcia jak długo jeszcze.

• Nieogarnięta (PL1)Nieogarnięta (PL1) PL1 Posty: 1
    edytowano 25.01.2019
    Mi osobiście przeszkadzają blokady wyskakujące co 20 min - to jakiś absurd.
    Jest sporo błędów co do nowej aktualizacji, ale są one do naprawienia, bo sporo osób się na nie skarży...

Co do fal - powinniście zastanowić się nad dodaniem 2 oraz 3 fali z automatu, gdyż czasami 4 fale to za dużo, a ciągle do np. 3 fal klikać po jednej fali to szczerze trochę niewygodnie...

Nowe aktualizacje są ogólnie bardzo przyjemne, ale mają sporo braków, na które trzeba zwrócić uwagę.
  • Wikiti powiedział(a):
    Aktualizacja była 22.01. Więc w kolejnej edycji zmiennokształtnych ,będzie kasztelan w sklepie do kupienia

i czemu nie ma kasztelana do kupienia??
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,253
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

i czemu nie ma kasztelana do kupienia??
    Kasztelan niestety będzie dopiero w Lutym

Pozdrawiam
Sign In to comment.