Strona główna Polish Wasze pytania do gry

brak możliwości detronizacji za medale chana

no cóż jak wskazuje tytuł wątku zabrano nam tą możliwość-co maja robic z medalami ci co nakłek na spichlerze, szpitale itp nie potrzebują i  nie chcą kolejnego ptaka se kupić?  

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Witaj,

Pozdrawiam

• super... jak zwykle zostaliśmy poinformowani po fakcie 
  • hehe czyli co znowu się pieniążki nie zgadzają ?Gracze będą musieli detronizowac za rubiny ?Tak tylko pytam bo wczoraj się skonczylo wydarzenie chana na którym specjalnie zbierałem medale żeby mieć za co detronizowac a wy jak zwykle to spieprzyliscie........Już nawet słów szkoda na te wasze ,,ulepszenia,,.Czyli teraz nie majac wystarczającej ilości tabliczek ani żetonów pozostaje mi jedynie kupić rubiny(niedoczekanie).I proszę mi nie mówić ze mogłem odłożyć żetony lub tabliczki wcześniej bo nasz wspaniały GGS jak już ktoś napisał wyżej jak zwykle informuje graczy dopiero po fakcie.....Gratuluję kolejnego ,,świetnego,, pomysłu .Z każdym dniem coraz bardziej utwierdzacie mnie w przekonaniu,ze tam pracują same buraki,które nie patrzą już na jakość tej gry tylko na pieniążki jakie można z niej wycisnąć.Róbcie tak dalej a Napewno przybędzie wam graczy......
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) PL1 Posty: 61
    Bardzo fer zagrywka ze strony GGS, oczywiscie kazdy ją przewidział i poodkładał sobie zetony  zamiast np, wydawac je w sklepiku, rubinki jakos nie znikneły i nie pojawiaja sie  " losowo" No cóż polityka równosci w grze jest kontynuowana z pełnym zapałem
    Pazerność twórców gry przekroczyła wszelkie mozliwe granice, choć zapewne nie dla nich.

Ronin47 @ pl 1
  • Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) PL1 Posty: 61
    Wikiti powiedział(a):
    Witaj,

Pozdrawiam

Owszem, szkoda tylko ze nie uprzedzono o tym graczy przed rozpoczeciem eventu aby mogli sie przygotowac. Słowo "losowo" jakos źle kojarzy mi się, i chyba nie tylko mi, ze zmianami wprowadzanymi przez GGS, a polegajacymi na próbach zmuszenia graczy do zakupu rubinów.

Ronin47 @ pl 1
Sign In to comment.