Strona główna Wiadomości sojusznicze

Ban rodziny

sitek89 (PL1)sitek89 (PL1) PL1 Posty: 17
edytowano 05.01.2019 w Wiadomości sojusznicze
Witam jestem odwiecznym przyjacielem rodziny która właśnie została zbanowana za multikonto.
Chciałby zatwierdzić i zaświadczyć supportowi i społeczeństwu GG iż gracz oddajomojekonto(xxxx) to brat mamyjoli(xxx)
i jest szwagrem gracza demony0007(xxx) oraz wujkiem gracza kamil0076(xxx) i wujkiem gracza remek0007(xxx).
Oni są rodziną i przyjaciółmi i to nie jest multikonto znam ich w realu a support proszę o ich odbanowanie i przeproszenie oraz wynagrodzenie bo nie mogą już grac od ponad 2 dni.W imieniu ich dziękuję sojuszom że nie wywalili ich na mapę a support i was gracze GG proszę o szybką reakcję w związku z tą sytuacją bo za niedługo każdy będzie banowany jak będzie mieć do innej osoby hasło żeby tylko wojo utrzymać.Zamiast banować tzw.Graczy-boty to banujecie uczciwych ludzi!!!

Edit by MOD  Nie publikujemy Danych innych graczy

Post edited by Wikiti on
sitek89 pl.1
Albowiem bogowie nieśmiertelni ludziom, których chcą pokarać za zbrodnię, zwykli zezwalać na większe nieraz sukcesy i dłuższą bezkarność, aby tym dotkliwiej odczuwali zmianę losu.
Gajusz Juliusz Cezar

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Popieram. To trąci już paranoją. Nie ma botów to trzeba się czymś wykazać.
  • NIE popieram

sitek to ich słup

i w końcu sprawiedliwości stało się zadość, po to wypełniamy ankiety żądając uczciwej gry by taki multiki eliminować z naszej kochanej goodgme empire
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 124
    Ua :) Jolę znam, z jej bratem miałam okazję porozmawiać

Tutaj się Likantropie z Tobą nie zgodzę, ponieważ po mapie głosy zewsząd napływają, że sam żeś słup :)
    Nie oceniam tego, nie mnie to oceniać, ale jeśli to prawda... to czy Twoim prawem jest się wypowiadać na temat słupków? Tak tylko się zastanawiam, może ktoś inny też się nad tym zastanowi :)

Btw. Nie wiem za co Jola dostała bana oraz jej rodzina... podobno kiedyś otrzymywano je za nielegalne oprogramowanie. Nie znam też szczegółów, ale...

Jeśli zostały one przyznane z paranoi, jak powiedział gracz NewSmyk, to popieram - należy się odbanowanie :)

Ostatnio mam wrażenie, że ludzie stają się strasznie nadgorliwi... we wszystkim :)

• yahagi (PL1)yahagi (PL1) PL1 Posty: 28
    sitek ...chyba kpisz.

ja słyszałam od samego demony0007 zupełnie inna wersje . Zapewne jesteś kolejnym slupem  tejże ciekawej  rodziny.
  • Olusia12365 (PL1)Olusia12365 (PL1) PL1 Posty: 124
    yahagi (PL1) powiedział(a):
    sitek ...chyba kpisz.

ja słyszałam od samego demony0007 zupełnie inna wersje . Zapewne jesteś kolejnym slupem  tejże ciekawej  rodziny.
    Który swoją drogą też dostał bana... Przypadek? Za co miał dostać, skoro, jak twierdzisz miał inną wersje?
     W sumie, to jest zastanawiające nawet :)

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,256
    Witam,
    Z pewnością zainteresowani dostali szczegółową informację na maila , jaki był powód Bana ,forum to nie miejsce na tego typu dyskusje , więc zainteresowani niech komunikują się z Suportem z własnych kont mailowych, przypisanych do kont gry.Temat zamykam , prywatne sprawy nie załatwiamy publicznie

Pozdrawiam

Ta dyskusja została zamknięta.