Strona główna Polish Wasze pytania do gry

FALE ATAKU

Jak i kiedy zdobywa sie piata fale ataku.
OLGIERD7070 @ pl 1

Komentarz

• Chyba po tym,jak budujesz budynki legendarne
    Teo-88Gamer @ pl 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Piątą falę ataku można odblokować w Sali legend.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • dzieki
    OLGIERD7070 @ pl 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Od którego poziomu legendarnego? :)
  • Tieru (PL1)Tieru (PL1) Posty: 624
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Od którego poziomu legendarnego? :)
    Bodajże 169. :)
    5500564b47f9fpng
    SUPPORT
    Wideo Poradniki dot. gry GG Empire
    Zlecenia na sygnatury/avatara
    Zanim zapytasz... UŻYJ Wyszukiwarki! Znajdziesz w niej wszystko!

• a nie od 125 lvl... a 6 fale od 250 lvl...
  • Nocna Wilczyca (PL1)Nocna Wilczyca (PL1) PL1 Posty: 137
    edytowano 13.04.2018
    Pierwsza fala od 120 lvl  sali, 2 jest od (edit. dziękuję za zwrócenie uwagi sir Miłoszowi) 360 lvl sali ;)
    Post edited by Nocna Wilczyca (PL1) on
  • roncky (PL1)roncky (PL1) PL1 Posty: 14
    no i lipa mam poziom legendarny ponad 300 sala 230 wszystko wstawione na obrone i lipa 4 fale

• roncky (PL1)roncky (PL1) PL1 Posty: 14
    juz przeszukalem forum w zdluz i wszez i niewiem czemu nie moge uruchomic nowych fall ataku

• Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    piątą falę można odblokować posiadając 120lvl sali legend, ale to nie wszystko, trzeba jeszcze odpowiednio ulokować te punkty. Trzeba ulokować w sekcji ATAK i nie wszędzie, np. w I poziomie wystarczy tylko 21 z 40 możliwych a w II poziomie 15 z 34. Kazdy taki punkcik ma inna wartośc punktów sali legend.
    Np. 1 żelazna pieść wymaga 4pkt sali, a tych żelaznych pieści można mieć 10 czyli razem można wydać 40pkt sali. Niestety jak tak zrobisz zabraknie Ci pkt sali na 5 falę
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Jeżeli nie możesz włączyć w sali legend dodatkowej fali ataku to oznacza, że masz źle rozpisane punkty.
     Poproś o pomoc kogoś kto ma salę legend na maksa i może wspólnie wybierzcie premie najlepsze dla Ciebie a jednocześnie pozwalające na korzystanie z dodatkowych fal ataku.
Sign In to comment.