obcy i kruki są za rzadko

obcy i kruki są za rzadko co 3 iwenty pominno być np kruki samuraje obcy nomany i tak dalej

«1

Komentarz

• lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    edytowano 11.10.2018
    A nie jest tak? Wyjątkiem raz w miesiącu jest wciśnięta inwazja berimond zamiast obcego/kruka
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • Za rzadko jest tylko berimond na zieleni a to aktualnie najlepszy event
  • Popieram przedmówce odnośnie Beri, zdecydowanie jest za rzadko.
    A co do obcych/kruków to event ten powinien być o jeden dzień krótszy... i niech wolniej ta chwałka znika! ;)
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1

m e g a n (PL1) powiedział(a):
    Popieram przedmówce odnośnie Beri, zdecydowanie jest za rzadko.
    A co do obcych/kruków to event ten powinien być o jeden dzień krótszy... i niech wolniej ta chwałka znika! ;)

EEEEEEEEEE co????

Za krótko???

A dlaczego

z odejmowaniem chwałki  i beri się zgadzam :)

kosar (PL1) powiedział(a):
    obcy i kruki są za rzadko co 3 iwenty pominno być np kruki samuraje obcy nomany i tak dalej

Za rzadko??

są co dwa......,ale to już nie moja wina ,że nie widzisz że ewenty się przeplatają......

po co częściej kruk/obcy=wydatki, nomad/samu=zarobki
    są też flagi wiesz :D:D:D

odnośnie twojego pytania to nie widzę  w tym najmniejszego sensu

• OSADA (PL1) powiedział(a):
    Popieram przedmówce odnośnie Beri, zdecydowanie jest za rzadko.

EEEEEEEEEE co????

Za krótko???

A dlaczego

Jakie za krótko? Za długo ten event według mnie trwa. Ostatniego dnia już nikomu się nie chce latać na zamki, no ale trzeba.. :/
    Jakie za krótko? Za długo ten event według mnie trwa. Ostatniego dnia już nikomu się nie chce latać na zamki, no ale trzeba.. :/

Jakiego Nikomu? :D

Każdy lata ciśnie jak najwięcej chwały aby nie wiem np. zrobić całą książeczkę , albo 500k

trudno wbić 2mln chwały to lepiej sobie podzielić na 3,4 ,a nie 2 .

Poza tym masz kruka np. sobota-poniedziałek i tak co tydzień więc nie ma bata, jak ma się wojo i flagi to każdemu chcę się chyba latać :)o:)

• Mam i wojo i flagi i mi się nie chce. I znam sporo ludzi, którzy tak jak ja narzekają na zbyt długi event. Nie piszę tego bezpodstawnie.
  • kosar (PL1)kosar (PL1) Posty: 133PL1
    kruki powiny byci 2,5 dnia

ja w 3 dni umiem uzbieraci 8000 horongiiew
    edytowano 14.10.2018
    ja w 3 dni umiem uzbieraci 8000 horongiiew

Na kruku horongwii 8k ?

sokoro chcesz krócej, to po co ci tyle

nie uzbierasz tyle ,zrobisz prędzej, ale też trudno ;)

kruki powiny byci 2,5 dnia

No i co ci  da ,że będzie  krócej chwały więcej tylko o:)

edytowano 14.10.2018
    Mam i wojo i flagi i mi się nie chce. I znam sporo ludzi, którzy tak jak ja narzekają na zbyt długi event. Nie piszę tego bezpodstawnie.

Dlaczego?

Bo się nie chce czy co ? >:):D:D

Jak lubi się nomka/samu  to mi to rybka :)

Same przyjemności ,jak się kruka atakuję :):):)

Daj podstawy będziemy gadać proszę bardzo o:)

HWAŁA SPADNIE I BĘDZIE TSZEBA NABIJAĆ WIENCEJ I NIE BĘDZIE MOŻNA KOŻYSTACI Z MOŻLIWOCIĆ
    KTURA DAJE NAH HWAŁA

GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Narzekają na długi event kruka,obcego  jak są same 500+ :) Bo ile można :)Ale jak są zameczki 1-5k To aż miło się gra  nawet i 5 dni :)

Tak ,ale teraz weź wytłumacz kilku graczom ,że można :|
  • Mam takie pytanie: jak to jest, ze na serwerze polska1 gdy sa obcy dostajemy obcych z defem rzędu 400-600 (99% zamków). grałem przez jakiś czas na serwerze gb1 i tam obcy po kilka tysięcy defa to norma (3-8 tysiecy) więc co? Polska jako ubogi krewny dostaje ochłapy? JAk można zdobyć pare milionów chwały na małych defach? Na serwerze angielskim w dwa dni ludzie robili po kilkanaście milionów bez większej napinki
  • WikitiWikiti Posty: 899Moderator
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Tez myślę że za krotko są obcy, najlepiej zrobić ten ewent na 1 dzień i zacząć go już w nocy, nie spać tylko grac i nabijać kasę kupując rubiny by coś wygrać. Ja już od dłuższego czasu olałem kruki i obcych.................jak widzę 318 wojaków na zamku to szkoda czasu marnować, gra sięgnęła już dna. Czas rezygnacji jest bliski. Nic dobrego już tu nie dostaniemy. Nawet moderatorów nie ma i to jest śmieszne. 
    Niedawno dodaliśmy opcję "Detronizuj". Można wygnać (wymienić ) zamek i otrzymać od 20-500 wojska więcej  lub fortyfikować (wzmocnić ) zamek i można otrzymać 520-1k wojska więcej
    Wikiti powiedział(a):
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Tez myślę że za krotko są obcy, najlepiej zrobić ten ewent na 1 dzień i zacząć go już w nocy, nie spać tylko grac i nabijać kasę kupując rubiny by coś wygrać. Ja już od dłuższego czasu olałem kruki i obcych.................jak widzę 318 wojaków na zamku to szkoda czasu marnować, gra sięgnęła już dna. Czas rezygnacji jest bliski. Nic dobrego już tu nie dostaniemy. Nawet moderatorów nie ma i to jest śmieszne. 
    Niedawno dodaliśmy opcję "Detronizuj". Można wygnać (wymienić ) zamek i otrzymać od 20-500 wojska więcej  lub fortyfikować (wzmocnić ) zamek i można otrzymać 520-1k wojska więcej
    A czy otrzymanie będzie mogło być możliwe za złoto,a nie za rubinki? Bo narazie wydatek mija się z celem. Na pewno dla tych biwdniejszych graczy (niczego nie sugeruje pisząc biedniejsi gracze, poprostu nie każdy ma tyle rubli o to mi chodzi)
  • detronizuj: start- 450 szt, kupiłem za 24000-900szt było, kupiłem za 48000 - zmalało do 600,kopiłem za 120000 -740szt i tak to się kręci. Komuś udało się w zdetronizowanych znaleźć coś ponad 1000?
    Maks 900 Pamiętaj o detronizujemy raz maks 2 jeśli ledwie 700 ,bo potem tylko gorzej :( Takie są moje obserwacje
Sign In to comment.