Nadchodzi BETA Empire w formacie HTML5!-Raporty oBłędach

245

Komentarz

• IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    Więc tak: gra mi się w końcu raczyła odpalić, ale...
    1. grafika - koszmar. Ja mam wadę wzroku, nosze okulary, ale aż musiałam szkła przeczyścić, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście jest tak rozmazane jak jest...
    2. ładowanie elementów gry - za pierwszym razem załadowało mi niemal wszystko. Niemal, bo w miejscu zamku i jego "wyposażenia" miałam powbijane paliki... Poza tym nie ładowało całej menażerii pod zamkiem. Za drugim razem ze zdumieniem zobaczyłam, ze mój herb ma inna kolorystykę niż miałam ustawioną. Menażerii pod zamkiem znów próżno szukać, natomiast pojawiły się wieże, fosa oraz "budowa muru" (nie mam pewności czy była brama, bo mi ją zasłaniała ładująca się w nieskończoność promka)...
    3. pamięć - ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale może dajcie minimalne wymogi sprzętowe dla Empire na HTML5... Jak komp ma mi protestować co 2 minuty, że brakuje mu pamięci (przy flashu tego problemu nie mam), to chyba przy flashu zostanę...
    4. długość ładowania gry - ja serio nie żartowałam z tymi zawieszkami, kilka minut na załadowanie się ekranu logowania + kilka minut na załadowanie gry po zalogowaniu - a i to nie do końca i z błędami... Oczywiście o ile nie zawiesi się ładowanie w trakcie i sobie przez parę godzin nie "powisi"...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • Na starej wersji poprawiło się znacznie, ale na tym html5 beta też się rozmywa i zawiesza tak że czasem trudno trafić myszą tam gdzie się chce
  • Piter2k (PL1)Piter2k (PL1) Posty: 27PL1
    Rozmyty obraz nie wyraźne opisy w grze jak za mgłą i czasem się wiesza. Wojsko które wysyłałem na sztorm przepadło no trudno nie będę się szarpał z pomocą bo i tak pewnie nie dostane za to rekompensaty.

Ogólnie myślę, że na plus ale dużo jeszcze do dopracowania.
    Piter2k @ pl 1
  • Wikiti powiedział(a):
    Dzielni Wojownicy,

W tym wątku możesz zostawić opinię o aktualnej wersji beta Dzielni Wojownicy,

W tym wątku możesz zostawić Opinie o aktualnej wersji beta HTML5 i przesłać raporty o błędach do naszego zespołu programistów.

Jeśli zgłosisz błąd w tym wątku, uprzejmie prosimy o dodanie następujących informacji:

Przeglądarka, z którą obecnie używasz

Aktualna wersja Twojej przeglądarki

Objaśnienie krok po kroku, jaki pojawił się błąd / problem

Jeśli to możliwe, dodaj zrzut ekranu

Jeśli nie wiesz, jak znaleźć wersję przeglądarki lub w przypadku innych pytań, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi HTML5.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię o wersji gry HTML5.

Z góry dziękuję! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

Pozdrawiam,
    Twoja Rodzina Empire

• Działa wolno sprawdziłem na 3 przeglądarkach i zanika kursor wracam do starej wersi
  • Ardemov (PL1)Ardemov (PL1) Posty: 12PL1
    Mam monitor 4K gdy odpalam gre w trybie HTML5 obojętnie w jakiej przeglądarce mam tak małe litery i cyfry ze musiałbym grac z lupą aby cos zobaczyc-skalowanie (ctrl+ scroll myszy) nie pomaga skaluje grafikę i tylko ją okienka informacyjne bez zmian
    zamieszczam zrzut ekranowy aby mozna zobaczyc jak to wygląda 
    Ardemov @ pl 1
  • łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) Posty: 810PL1
    edytowano 11.12.2018
    odnosnie wizualizacji gry mam tak propozycje aby nasz Mod zagral w  taka gre przegladarkowa o nazwie
    xxxxxxx    -  zimowa magia.  Przypadkiem ja dzisiaj wlaczyla moja corka i juz na starcie widac czym sie rozni od empire. To niej jest reklama wyzej podanej gry tylko przyklad  !!
    Proponuje kazdemu zagrac chwile i podzielic  sie swoimi doznaniami z szaty graficznej jak proponuje ta gra .
    Dlaczego empire jest tak beznadziejna tyle lat  ??
    Edit by Mod Nie reklamujemy innych Gier

Post edited by Wikiti on
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • A u mnie na chrome  często nie chcą się uaktywniać ikony np  zamku chana po najechaniu kursorem i kliknieciu, trzeba to robić wielokrotnie a nieraz i to nie pomaga tylko trzeba się przelogować i nie zdązy sie go zgasić przed atakiem, podobnie jest z ikonami obozów nomadów, /poprostu zacinaja sie/
    ..
    ziutek1234 @ pl 1
  • Kiedy serwer NaszaKlasa będzie mogła przetestować HTML5?
    Będzie odpowiedź na jakiekolwiek pytanie 
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526Community Manager
    Kiedy serwer NaszaKlasa będzie mogła przetestować HTML5?
    Będzie odpowiedź na jakiekolwiek pytanie 
    Cześć SET_1977, 

Pewnym jest, że gra w przyszłości będzie funkcjonowała w trybie HTML5 również dla naszych Partnerów, w tym dla Naszej Klasy. Nie ma dokładnych dat wprowadzenia HTML5 dla portalu NK, ale zapewniamy, że ta zmiana również na Naszej Klasie nastąpi. 

Korzystając z okazji witam wszystkich bardzo serdecznie po ponad rocznej przerwie; na pewno będziemy w kontakcie  ;)  

Pozdrawiam, 
    CM Asia
  • Bim (PL1)Bim (PL1) Posty: 186PL1
    Może ktoś z ggsowców ma cos do powiedzenia na temat niedzialajacej wersji html5? Przy probie wejscia na gre w trybie html5 nastepuje przekierowanie do wersji flash
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • WikitiWikiti Posty: 1,033Moderator
    edytowano 14.12.2018
    Bim (PL1) powiedział(a):
    Może ktoś z ggsowców ma cos do powiedzenia na temat niedzialajacej wersji html5? Przy probie wejscia na gre w trybie html5 nastepuje przekierowanie do wersji flash

Gra w HTML5 była testowo dostępna do 12.12.2018

• hej,po prostu Gra Empire w wersji HTML5 BETA zakończyła się w dniu 12 grudnia o godzinie 10.00!
    po tym terminie, każdy gracz zostanie automatycznie przełączony z powrotem na wersję Flash gry!
    Pamiętaj, że gracze, którzy wciąż są połączeni z grą w momencie przejścia z HTML5 na Flasha, mogą się rozłączyć / wylogować!
    Gra Empire w wersji HTML5 BETA będzie znów dostępna dopiero w dniach 24-31 grudzień 2018 r.
    pozdrawiam.
    Mariusz Sajak @ pl 1
  • Bim (PL1) powiedział(a):
    hej,po prostu Gra Empire w wersji HTML5 BETA zakończyła się w dniu 12 grudnia o godzinie 10.00!
    po tym terminie, każdy gracz zostanie automatycznie przełączony z powrotem na wersję Flash gry!
    Pamiętaj, że gracze, którzy wciąż są połączeni z grą w momencie przejścia z HTML5 na Flasha, mogą się rozłączyć / wylogować!
    Gra Empire w wersji HTML5 BETA będzie znów dostępna dopiero w dniach 24-31 grudzień 2018 r.
    pozdrawiam.
    Mariusz Sajak @ pl 1
  • U mnie to samo co powyżej ładuje do 70% i stop. wszystko zaktualizowane. ciekawe co z wojskiem :neutral:
    zbyyh @ pl 1
  • Ania93 (PL1)Ania93 (PL1) Posty: 4PL1
    hmmmm,  a jakie jest  odniesienie  do innych  zastrzeżeń?
    , przeciez nie tylko o  Tę konkretnie przegladarke chodzi/..
    akurat u każdego   inna sie sprawdza.....
  • Z przykrością muszę stwierdzić, ze gra na html 5 strasznie wolno chodzi na moim kompie i oprogramowaniu a nie na razie nie zamierzam zmieniać kompa.
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) Posty: 331PL1
    Niestety to co GGE odj***ło z przejściem na HTML5 woła o pomstę do nieba. Gra chodzi gorzeje niż na Flashu. Grafika gry jest tak beznadzieja, że skoda to komentować, czcionka jest rozmazana, ładowanie raportów i wiadomości trwa długo. Dostałem na skrzynkę ankietę do wypełnienia niestety nie da się jej nawet otworzyć bo "tekst zawiera nieprawidłowe znaki". Nie wiem kto to testował ale ogólnie jest do bani.
  • WikitiWikiti Posty: 1,033Moderator
    Witam
    W tym Linku  jest zbiór informacji jak rozwiązać problemy z HTML5

A tu jest wersja Flash Gry

Pozdrawiam
  • pys6 (PL1)pys6 (PL1) Posty: 2PL1
    świetnie  wam idzie zniechęcanie  ludzi  do  gry .   Brawoooo
Sign In to comment.