Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

dość reklam i powiadomień !!

24

Komentarz

• pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 138
    toć chyba jeszcze rok nie minął jak był ten sam problem :(((
    podyskutujemy sobie znowu, znikną okienka na jakiś czas i ponownie zrobią swoje.
    ciekawe czy tam ktoś się zastanawia z tą częstotliwością czy każdy technik robi co chce.
             pawek123

• Feliks (PL1)Feliks (PL1) PL1 Posty: 66
    kuźwa - tu już nie idzie grać - na ekranie  1/3 zajęta jest przez informacje i reklamy (https://scr.hu/JjyDnoq), jak by nie można tych ikonek z promkami umieścić po prawej stronie ekranu, aż się prosi - a już nie wspomnę o wyskakujących okienkach co minutę lub parę minut, czy w GGS uważają nas za debili? jak będę chciał kupić promkę to ją znajdę, a tak działa to na mnie wręcz odwrotnie i nie kupuję - mam jednak propozycję do wszystkich - zamontujmy sobie jakieś boty i wysyłajmy do ludzi z GGS co minutę e- maile, to zobaczą jak to fajnie
  • Gra z masa problemów ludzi coraz mniej w nią gra (widać to po sojach) a im tylko kaska w głowie.
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    Witajcie 
    Odnośnie wyskakujących promocji do kupienia macie racje i zgadzam się z wami w 100% to jest przegięcie jedno wielkie tak się nie da grać tak jak kolega napisał co 5 minut zmieniają się promocję.
    Miało być lepiej a nie jest jeden plus po aktualizacji to taki że promocje nie wyskakują  
    w czasie puszczania ataku.
    I jeszcze miał bym o was prośbę serdeczną żebyście faktycznie edytowali wpisy łatwiej się wtedy czyta a zwłaszcza że nie mamy żadnych moderatorów wcześniejsze karanie za to że ktoś nie zrobił edytu to była głupota zawsze można ładnie poprosić osoby żeby edytowały swój wpis 
    wojtek_82 @ pl 1
  • Basieka (PL1)Basieka (PL1) PL1 Posty: 13
    8 dni temu napisałam o problemie, z odzewu czytam , że to nie tylko mój problem a do tej pory nikt z moderatorów się nie odezwał...

moje dni w tej grze zaczynają dobiegać końca? jesteście niesamowici ! tak nachalnie to tylko z PISem możecie konkurować ! grać trudno, ja nie oglądam reklam, wysyłam ataki bo na tym ta gra polega, powtarzać się mam
    po kilku dniach ? Czekam na odpowiedź kiedy to się skończy, mam nadzieję , że Moderator zdąży zanim nawet tu już mi się nie zechce zajrzeć...
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 245
    edytowano 30.10.2018
    Basieka (PL1) powiedział(a):
    8 dni temu napisałam o problemie, z odzewu czytam , że to nie tylko mój problem a do tej pory nikt z moderatorów się nie odezwał...

moje dni w tej grze zaczynają dobiegać końca? jesteście niesamowici ! tak nachalnie to tylko z PISem możecie konkurować ! grać trudno, ja nie oglądam reklam, wysyłam ataki bo na tym ta gra polega, powtarzać się mam
    po kilku dniach ? Czekam na odpowiedź kiedy to się skończy, mam nadzieję , że Moderator zdąży zanim nawet tu już mi się nie zechce zajrzeć...
    Radzę uzbroić się w cierpliwość,ale jak ta gry dostanie wzlotów to radziłbym wrócić :)
    Teams (PL1) powiedział(a):
    wojtek_82 (PL1) powiedział(a):

I jeszcze miał bym o was prośbę serdeczną żebyście faktycznie edytowali wpisy łatwiej się wtedy czyta a zwłaszcza że nie mamy żadnych moderatorów wcześniejsze karanie za to że ktoś nie zrobił edytu to była głupota zawsze można ładnie poprosić osoby żeby edytowały swój wpis 
    to ja mam do Ciebie prośbę, weź już nie pierdol bo żal dupę ściska jak sie czyta twoje pierdolenie

Jak mam edytować swój wpis, jak po godzinie nie ma takiej możliwości co ? Też czekasz aż cie zatwierdzą na moda ? czytałem twoje wpisy, jakoś wczesniej nie byleś taki pizdowaty jak teraz 

na każdym forum mod to kawal gnoja, taka jego rola, szczeka co mu każą i zazdroszczą ci co szczekają, tyle
    O tobie definicja została przedstawiona tchórzu , grasz z miłości do siebie a od 3 dni masz cały czas 7lvl nie wiesz co to miłość :D więc radze przeczytać kilka lektur o miłości to zrobisz coś dobrego dla świata :D .Wiesz co to przemoc internetowa INTELIGENCIE :D:D:D
    A ty niby tak ??? :D Z Janem nie miałem złych reakcji prędzej ty byś dostał bana ,został zgłoszony na policje za niecenzuralne zdjęcia . Pisz co chcesz rob co chcesz ma to gdzieś :) hmmm ciekawe której jest to drugie pewnie na f hmmmmm? ;)
  • Przesada z tymi reklamami. Tragedia. Skończy się to tak, że połowa graczy odejdzie i tyle.
  • MagicIron (PL1) powiedział(a):
    Przesada z tymi reklamami. Tragedia. Skończy się to tak, że połowa graczy odejdzie i tyle.
    czyżby??
    jakoś wielu nie przeszkadza dalej kupować rubiny czy subskrypcje
    znam graczy co wręcz się chwalą, że im te 35 zeta na miesiąc nie szkoda bo więcej na wódę wydają...
    zawsze znajdzie się osiłek co będzie chciał pokazać ze go stać ...
    wielu graczy odeszło nie mówiąc nic nikomu
    ci co krzyczą ze odejdą nie odchodzą....
    fruczak (PL1) powiedział(a):
    MagicIron (PL1) powiedział(a):
    Przesada z tymi reklamami. Tragedia. Skończy się to tak, że połowa graczy odejdzie i tyle.
    czyżby??
    jakoś wielu nie przeszkadza dalej kupować rubiny czy subskrypcje
    znam graczy co wręcz się chwalą, że im te 35 zeta na miesiąc nie szkoda bo więcej na wódę wydają...
    zawsze znajdzie się osiłek co będzie chciał pokazać ze go stać ...
    wielu graczy odeszło nie mówiąc nic nikomu
    ci co krzyczą ze odejdą nie odchodzą....
    Jedno pytanie (sam sobie odpowiedz) A wiesz dlaczego?
  • OSADA (PL1) powiedział(a):

oświeć mnie przecież to ja nic nie wiem i nic a nic nie rozumiem
    fruczak (PL1) powiedział(a):
    OSADA (PL1) powiedział(a):

oświeć mnie przecież to ja nic nie wiem i nic a nic nie rozumiem
    Aby suport coś zrobił oświecony?😃
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191

to ja mam do Ciebie prośbę, weź już nie pierdol bo żal dupę ściska jak sie czyta twoje pierdolenie

Jak mam edytować swój wpis, jak po godzinie nie ma takiej możliwości co ? Też czekasz aż cie zatwierdzą na moda ? czytałem twoje wpisy, jakoś wczesniej nie byleś taki pizdowaty jak teraz 

na każdym forum mod to kawal gnoja, taka jego rola, szczeka co mu każą i zazdroszczą ci co szczekają, tyle
    Drogi Teams jak coś cię ściska to twój problem a jak taki wyszczekany jesteś to pisz ze swojego konta a nie ze słupa miej na tyle odwagi 
    Jak czytałeś moje wpisy to fajnie nie znasz mnie więc nie wyzywaj i nie obrażaj 
    A odnośnie moderatora nie zapowiada się żebym na to stanowisko startował 
    wojtek_82 @ pl 1

Drogi Teams jak coś cię ściska to twój problem a jak taki wyszczekany jesteś to pisz ze swojego konta a nie ze słupa miej na tyle odwagi 
    Jak czytałeś moje wpisy to fajnie nie znasz mnie więc nie wyzywaj i nie obrażaj 
    A odnośnie moderatora nie zapowiada się żebym na to stanowisko startował 
    Do mnie też tak pisał :( Podsumowując jego wypowiedzi Powiem w dosłownym znaczeniu,Teams po części nie wyuczony,ale cóż..... Owa osoba ma żal o różne rzeczy nie wiadomo czemu , uczepiła się di mnie bo:wyraziłem swoje opinie ,że nie toleruje się chamstwa i używania nagminnie słów nie cenzuralnych . Wracając do opisu ów gracza: Cham Prostak Tchórz Choleryk I wiele innych rzeczy :)
  • Basieka (PL1)Basieka (PL1) PL1 Posty: 13
    I brak odpowiedzi, czasu sporo minęło, drogi Moderatorze ! Będzie zmiana z reklamami ? powolutku
    tracę cierpliwość, zmiana jest tylko w czasie wysyłania ataku ( choć i tak zawiesza gierkę ) ale nie działa np. w czasie gaszenia obozów gdy się kolejkę wyśle. Naprawdę to uciążliwe... za długo z tymi reklamami nie pociągnę w tej gierce, nie ma szans żeby się do tego przyzwyczaić.
    Pozdrawiam.

• ludzie dajcie spokojnie pograc a nie smiecicie i denerwujecie graczy naprawde po nowym roku obudzicie sie z reka w nocniku,na sile dajecie reklamy by zgarnac kase na swieta ,,, nie zdziwcie sie jak niedlugim czasie zostaniecie sami ,,reklama za reklam reklame pogania 
  • Cholera mnie bierze gdy co chwilę wyskakuje mi reklama. Może ktoś ma tam kilka szarych komórek i da mozliwość wyłączania reklam. Jeśli nie ta skończę z tą grą. Jest już niemożliwa. Pazerność musi mieć jakieś granicę
    Spójrzmy na to z innej strony kto najszybciej pomnie reklamy limit 5 sekund ,kto szybciej niech pisze :D
Sign In to comment.