Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopadowa Aktualizacja -Dyskusje

2

Komentarz

• NewSmyk (PL1) Posty: 219
       Wszechpotężny bóg Mamon przesłonił w tej grze wszystko. Wielka szkoda.

Mim zdaniem niemasz racji firma nic nierobi dla kasy :P w sklepach poprostu niema co kupić oferta jest prawie żadnaa albo jak jest to własciwie zaporowa cena.ile  jest zamków z nowymi starymi nakładkami ?jak się reklamowali kupisz wszystko za ruble a potem? a potem jak kupiłen najtańszą opcje to reszta oferty szybko znikła co bym nie kupił coś więcej?takie dbanie o moją skarbonke ?tak a te nowe stare pomysły zamki rogaczy ?to ile lat temu prubowali na siłe wepchnąć? 
    czerwona.malwa @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Nie powiedziałam, że ściągają kasę logicznie, sensownie i z zyskiem. Moim zdaniem maja na oczach naklejone euro i nie widzą nic poza tym. 
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    Witam miałem okazję testować tą nową aktualke obcych jak dla mnie żenada czytając że będzie można zwiększyć ilość wojska na zamków u obcego że faktycznie się ta ilość wojska będzie zwiększać no ale trafiłem na serwerze testowym na zamek gdzie było 1600 wojsk po zapłaceniu rubinami przeżyłem szok bo zamiast zwiększyć ilość wojska to zmalała do 800 gdzie sens i logika 
    wojtek_82 @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Pomylili algorytmy. Witaj w świecie Empire. Pisz o zwrot rubli.
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Pomylili algorytmy. Witaj w świecie Empire. Pisz o zwrot rubli.
    To było na testowym wiec się tym nie przejmuje bo tam ruble dają wiec nie trzeba inwestować żadnej realnej gotówki 
    wojtek_82 @ pl 1
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 34
    no i jest według zapowiedzi   pojawił się uczeń kowalski a żetony do tego obozu to przepraszam gdzie się zdobywa  po co włączać coś czego nie da się zrobić  ?
  • Czy ktoś wie skąd można zdobyć żetony do obozu ucznia kowalskiego ?
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    gdzie ci zmiennoksztaltni? mieli byc dzisiaj, a tu juz ta godz i ich nie widac
    nexty @ pl 1
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,253
    cube9 (PL1) powiedział(a):
    no i jest według zapowiedzi   pojawił się uczeń kowalski a żetony do tego obozu to przepraszam gdzie się zdobywa  po co włączać coś czego nie da się zrobić  ?
    Uczeń kowalski , przybył by można było wydać zebrane kiedyś żetony
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    haha
    aż ciężko to skomentować  :D:D:D 
    czkawka55

• nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    cos chyba nie tak zamiast zmiennych obcy sa heheh
    nexty @ pl 1
  • i  to na 2h tylko
    Zmiany w planie eventów
    Atak Zmiennokształtnych ((27 listopada - 4 grudnia))

Marian.andryszc (PL1) powiedział(a):
    w tym świeżo zamieszczonym evencie  obcych  zmiana fortyfikacji obcego miała kosztować 1200 rubinów.... nic bardziej mylnego... dlaczego w takim przypadku za dwie takie zmiany potrącono mi prawie siedem tysięcy rubinów...?

dysponuję screenami

WIKITI , proszę o uzasadnienie  tego chyba oszukańczego procederu
    kliknąłem na "ZRÓB ZWIAD" na dwa zamki.... gdzie jest napisane, że to tyle rubinów kosztuje...?

oczekuję wyjaśnienia
    jeśli nie będzie odpowiedzi, wyślę temat do supportu jako bug

pozdrawiam
    M.
    Każda kolejna detronizacja, bądź wzmocnienie za rubiny to podwojony koszt.
    Koszt resetuje się po ataku na zamek wzmocniony
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 34
    a ja mam pytanie czy ten uczeń kowalski już się nie pojawi nigdy czy może jednak jest w planach włączenie go jako stałego elementu gry ?  oczywiście razem z możliwością zdobycia żetonów bo bez tego jest on bezwartościowy  ....  zebrane kiedyś żetony? no ok  a co z graczami którzy to widzą pierwszy raz na oczy i nie wchodzą na forum?  jak oni mają rozumieć ten pusty bezużyteczny namiot pod zamkiem? brak słów
  • miałem obcy zamek ponad 700woja, zwiększyłem za żetony i mam ponad 500 :) śmieszni jesteście bez kitu, to już nie ta gra co kiedyś.Szkoda tylko graczy którzy wpakowali wielkie kwoty a teraz siedza na grze bo szkoda porzucić konta w które wpakowali kase. Mapa pustoszeje, a w grze jak zwykle coraz więcej reklam i niedoróbek.
    W tej chwili nie wydając kasy, nie masz szans z "rubiniarzami" co również napędza handel by stać sie tacy jak oni lub lepsi.
    zamek KOMO (PL1) powiedział(a):
    miałem obcy zamek ponad 700woja, zwiększyłem za żetony i mam ponad 500 :) śmieszni jesteście bez kitu, to już nie ta gra co kiedyś.Szkoda tylko graczy którzy wpakowali wielkie kwoty a teraz siedza na grze bo szkoda porzucić konta w które wpakowali kase. Mapa pustoszeje, a w grze jak zwykle coraz więcej reklam i niedoróbek.
    W tej chwili nie wydając kasy, nie masz szans z "rubiniarzami" co również napędza handel by stać sie tacy jak oni lub lepsi.
    Za Żetony można zdetronizować (wymienić) zamek , nie wzmocnić

Pozdrawiam

Wikiti
  • Wikiti powiedział(a):
    zamek KOMO (PL1) powiedział(a):
    miałem obcy zamek ponad 700woja, zwiększyłem za żetony i mam ponad 500 :) śmieszni jesteście bez kitu, to już nie ta gra co kiedyś.Szkoda tylko graczy którzy wpakowali wielkie kwoty a teraz siedza na grze bo szkoda porzucić konta w które wpakowali kase. Mapa pustoszeje, a w grze jak zwykle coraz więcej reklam i niedoróbek.
    Za Żetony można zdetronizować (wymienić) zamek , nie wzmocnić

Pozdrawiam

Wikiti
    Rozumiem weekend mógł być ciężki dla niektórych także wyrazy współczucia, tak oto brzmi część oficjalnego ogłoszenia: 
    Możesz wybrać pomiędzy dwiema opcjami, które mają na celu wygnanie obecnego władcy zamku i zamienić go na inny lub wzmocnić zamek dodatkowymi obronami.

Po wymianie zamku  zapewni się dodatkowe 20-500 dodatkowych obrońców, a wzmocnienie zamku zapewni dodatkowe 520-1000 dodatkowych obrońców.

Przytoczyłem ciężki weekend bo nie wypada mi napisać że odpowiedź jest kłamstwem w dodatku jak ta sama osoba pisze w oficjalnym ogłoszeniu. Ciekawi mnie jak odniesiesz się drogi moderatorze do własnej wypowiedzi "Po wymianie zamku  zapewni się dodatkowe 20-500 dodatkowych obrońców" i czy potrafisz się przyznać do błędu:) Ta wypowiedz oznacza po prostu że przy wymianie zamku aktualny stan zostanie zwiekszony o 20-500 wojska, za ruble tak samo tylko 2 krotnie więcej. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź
  • zamek KOMO (PL1) powiedział(a):

i czy potrafisz się przyznać do błędu:)
    Ha ha ha,
    Będzie tak samo jak z powiększeniem obozu do końca pierwszego kwartału, najpierw coś piszą i obiecują, a później o tym zapominają. Pięknie obiecali dodanie wojska i co? i Lipa. Wyciągać monety, tabliczki i rubiny potrafią, ale dać tego co obiecali w ogłoszeniu to już nie, bo po co.
    Pablo000 @ pl 1
Sign In to comment.