Żetony budowy.....

wiec tak daliście nowy budynek który ma podniesc produkcje żywności , wszystko ładnie pięknie  , tylko teraz mi wytłumaczcie jak mam postawić i rozbudować ten budynek  skoro daliście go za jakieś wymyślone żetony budowy o których nikt nic nie wie. Jak mamy zdobyć te żetony  , nigdzie ich nie ma i nie wiadomo skąd je wziąść , prosze o konkrety , skad mamy wziąść te żetony żeby postawić i rozwijać ten budynek który daliście
Gwweitek80Hero @ pl 1

Komentarz

• WikitiWikiti Posty: 987Moderator
    Będzie nowe ogłoszenie , gdzie ta szklarnia zostanie szerzej omówiona
  • no to czekamy
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    Oficjalne ogłoszenie. W tym miejscu
  • tylko, ze w Zewnętrznych polski serwer nie bierze udzialu to bedziemy miec jakas rekompensatę ?
    marta274 @ pl 1
  • a jak pozyskać nową walutę?
    nie umiem tego rozszyfrować

ebe25 @ pl 1
  • ponoc z Ligii i Zewnątrznych królestwach ale polski serwer przecież nie ma mozliwosci udzialu w Zewnętrznych dlatego powinniśmy otrzymać rekompensatę 
    marta274 @ pl 1
    ebe25 (PL1) powiedział(a):
    a jak pozyskać nową walutę?
    nie umiem tego rozszyfrować

Ogłoszenie , w sprawie nowej waluty, jest już na forum . W tym miejscu
  • dziękuję
    nie odczytałam ogłoszenia dokładnie
    nas to jednak nie dotyczy jeszcze
    ebe25 @ pl 1
  • to wiecie co najlepiej  zabierzcie ta szklarnie z serwera PL1  bo to bez sensu dawać coś czego  nikt z nas( czyli gracze z PL1) nie ma szans wybudować , bezsensu  dawać cos czego nie można wykorzystać , zabierzcie to
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) Posty: 191PL1
    edytowano 22.11.2018
    Wikiti ludzie mają rację i popieram ich bo będę szczery z Tobą że co z tego że został wprowadzony nowy budynek który tak naprawdę nie jest realnie możliwy do wybudowania bo załóżmy że wpadną nam graczom z PL1 te żetony ile ich wpadnie czyli nasz serwer będzie o wiele gorszy od serwerów które mają możliwość brania udziału w tych wydarzeniach zewnętrznych a powinny być możliwe te żetony normalnie do zdobycia a nie tylko dla wybranych. 

wojtek_82 @ pl 1
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) Posty: 120PL1
    Fakt kolejność nie ta... 

ale kiedyś będą do zdobycia... 
    czkawka55

edytowano 22.11.2018
    wojtek_82 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti ludzie mają rację i popieram ich bo będę szczery z Tobą że co z tego że został wprowadzony nowy budynek który tak naprawdę nie jest realnie możliwy do wybudowania bo załóżmy że wpadną nam graczom z PL1 te żetony ile ich wpadnie czyli nasz serwer będzie o wiele gorszy od serwerów które mają możliwość brania udziału w tych wydarzeniach zewnętrznych a powinny być możliwe te żetony normalnie do zdobycia a nie tylko dla wybranych. 

Proszę się nie martwić ,Żetony budowy będą do zdobycia także  dla graczy z naszego serwera.
    Niebawem będzie więcej szczegółów podane na forum  z tym związane  . Na daną chwilę nie mogę więcej powiedzieć

Pozdrawiam

Wikiti
    Post edited by Wikiti on
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Ja mam pytanko :) Będzie więcej poziomów owego budynku (jak już to nie za rubinki) ;)
  • jest bodajrze 20 poziomów tej szklarni nie za rubiny tylko  za żetony rozbudowy czy coś takiego , także trzeba bedzie mieć żetony budowy i żetony rozbudowy heheehehe
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Gwweitek80Hero (PL1) powiedział(a):
    jest bodajrze 20 poziomów tej szklarni nie za rubiny tylko  za żetony rozbudowy czy coś takiego , także trzeba bedzie mieć żetony budowy i żetony rozbudowy heheehehe
    Żetony za rubiny heheh taka nowość ;)
  • To całkiem dobrze :P
    a za ile będzie rubinów te żetony?
    LegendarnyŁowca powiedział(a):
    To całkiem dobrze :P
    a za ile będzie rubinów te żetony?
    Żetony będziesz mógł zdobyć zarówno w nadchodzącej Lidze Królestwa, jak i w naszym wydarzeniu Zewnętrzne Królestwa!
  • WIKITI  nie pisz o zewnetrznych kraina  tutaj  wiesz bardzo dobrze ze  te krainy sa  dla serwera PL1 niedostepne  to po co o nich wspominać wogóle
    Gwweitek80Hero @ pl 1
    Gwweitek80Hero (PL1) powiedział(a):
    WIKITI  nie pisz o zewnetrznych kraina  tutaj  wiesz bardzo dobrze ze  te krainy sa  dla serwera PL1 niedostepne  to po co o nich wspominać wogóle
    Podałam ci wydarzenia , w których będzie można zdobyć Żetony Budowy . Na dzień dzisiejszy nie mogę powiedzieć  , od kiedy będzie można je zdobyć ,ale na dniach podam nowy harmonogram  naszych wydarzeń  .

Pozdrawiam
Sign In to comment.