Witam wiele graczy ma problem....

Witam firmo Goodgame Empire jak wam brakuje kasy to może spytajcie się innych firm czy jak dacie danemu produktowi reklamę aby wam trochę kasy odpalili by było za 1 reklamę 80 rubli a dziennie by się max zdobywało po 400
wy byście zarobili a my byśmy mieli trochę rubli  na rozbudowę .Nie chce was urazić tym co piszę ale teraz przez te reklamy gracze przestają grać i zaczynają się wkurzać.Był bym wdzięczny jakbyście rozważyli moją wiadomość co napisałem .                                                                                                                                                                                                 

Komentarz

• OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    edytowano 30.10.2018
    Nie ma moderatorów :( więc nikt tego nie zgłosi :( wątpię bo GGS myśli o pieniądzach .Dobrze że piszesz z szacunkiem do GGS-u Teraz szacunek coraz rzadziej przejawia się u ludzi (nie mowie ,że wszyscy ale jest teraz więcej chamów mówiąc kolokwialnie )
  • OSADA (PL1) powiedział(a):
    Nie ma moderatorów :( więc nikt tego nie zgłosi :( wątpię bo GGS myśli o pieniądzach .Dobrze że piszesz z szacunkiem do GGS-u Teraz szacunek coraz rzadziej przejawia się u ludzi (nie mowie ,że wszyscy ale jest teraz więcej chamów mówiąc kolokwialnie )
    jak czytam ten płacz to mnie mdli
    nagle szacunek jest potrzebny i chamów się  widzi na forum
    a gdzie  ten szacunek był do k...nędzy jak  posypały się bany za boty pierwszy raz
    albo w przypadku innych wpadek  gdy jeszcze mieliśmy modów
    wtedy nie potrzeba go było?????
    ciekawe co się zmieniło tak nagle.....
    ktoś mi to wytłumaczy
    fruczak (PL1) powiedział(a):
    OSADA (PL1) powiedział(a):
    jak czytam ten płacz to mnie mdli
    nagle szacunek jest potrzebny i chamów się  widzi na forum
    a gdzie  ten szacunek był do k...nędzy jak  posypały się bany za boty pierwszy raz
    albo w przypadku innych wpadek  gdy jeszcze mieliśmy modów
    wtedy nie potrzeba go było?????
    ciekawe co się zmieniło tak nagle.....
    ktoś mi to wytłumaczy
    Szacunek musi być.A to że Jan był jaki był trudno....A bany za boty to jednak hmmmmmm niech pomyśle Teams ucz się chyba znam twoje prawdziwe konto i nie nie wyjde z soja (co chciał byś być w takim )
    Sprawę z teams trzeba na policję zgłosić ...........(może wreszcie ucichnie)
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Chciałbym tylko zauważyć, że Teams chyba już jest na śmietniku historii. Od kilku dni nieaktywny i zniknęły wszystkie jego posty. Zobaczymy z jakim nowym projektem się objawi.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
    lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Chciałbym tylko zauważyć, że Teams chyba już jest na śmietniku historii. Od kilku dni nieaktywny i zniknęły wszystkie jego posty. Zobaczymy z jakim nowym projektem się objawi.
    Przestraszył się,może go namierzyli,nie wiem ,szkoda ,że dał mi tyle spamów i nadużyć:(
  • Osada Ty chyba nie czytales wczesniejszych wpisow. JanM to nie byl jan tylko wscipski gracz o pseudonimie
    Milimetr ,wpisz sobie w wyszukiwarke  zamek o takiej nazwie. Jeszcze powinien byc na mapie empire.
    I prawda jest taka ze kiedy milimetr dostal wladze  jako JanM to tylko bany byly,i duzo rzeczy zabrali bo on tylko kablowal do supporu zeby sie utrzymac na stanowisku. 

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    Osada Ty chyba nie czytales wczesniejszych wpisow. JanM to nie byl jan tylko wscipski gracz o pseudonimie
    Milimetr ,wpisz sobie w wyszukiwarke  zamek o takiej nazwie. Jeszcze powinien byc na mapie empire.
    I prawda jest taka ze kiedy milimetr dostal wladze  jako JanM to tylko bany byly,i duzo rzeczy zabrali bo on tylko kablowal do supporu zeby sie utrzymac na stanowisku. 

Wcześniejszych nie :( Wiem ,że milimetr itd. Dyskutowali o tym dużo skoro tak to szkoda nie winnych graczy :'(
    lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Tak napisałem aby nastraszyć go , wiecie jak działa strach na ludzi
Sign In to comment.