Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

dość reklam i powiadomień !!

nie da się grać, co z tego, że poprawiliście reklamy w trakcie wysyłania ataku jak i tak w tym czasie gra zatrzymuje się, nie mówiąc o zdobyczach które i tak się wyświetlają. Mnie nie interesuje co zdobyłam , jakie oferty macie. Mnie zajmuje w danym momencie to robię i nic nie oglądam tylko szybko likwiduję.Reklamy czasem oglądam jak są na ikonkach, nie wystarczy? Trzeba pod nos podstawiać ??? Niczym w TV, z którego zrezygnowałam już wiele lat temu, masakra z tym. Jak ktoś chce coś kupić to kupi przecież, będzie pilnował premek. A powiadomienia o zdobyczach ? nie można na pasku czy w wiadomościach prywatnych tego umieścić ?

cierpliwość mi się kończy, jeszcze troszkę i raczej zrezygnuję z tej gry,  mam się irytować co chwilę przy zabawie?
«134

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    edytowano 22.10.2018
    Przykre ale nikt tutaj nie odpowie na twoje uwagi. Nie mamy moderatorów i nikt nic nie wie jak w czeskim filmie a'propo czeski to na ich serwerze również zgłaszano ten problem podobnie jak na wszystkich innych. Rezultat ?
    Żaden. Obiecywano wprawdzie ograniczyć ilość wyskakujących promocji, oczyścić ekran, który do połowy zasłonięty jest przez oferty itd. Niestety wszechwładny bóg Mamon wygrywa z graczami i zdrowym rozsądkiem. Jest jednak możliwość, że przy kolejnej "aktualizacji" zostanie dodana opcja blokowania reklam oczywiście za ruble.

Życząc cierpliwości pozdrawiam :smile:
  • Nic nie zrobią, bo już zrobili. No przecież subskrypcje dali xd 
  • Feliks (PL1)Feliks (PL1) PL1 Posty: 66
    po za tym te ikonki z promocjami można by umieścić po prawej stronie ekranu, bo jak gram na lapku 13 cali, to te ikonki zajmują mi pół ekranu
  • Robert13 (PL1)Robert13 (PL1) PL1 Posty: 53
    Reklamy co 5min, niemal jak polsacie, przy ustawieniu ataku  co prawda nie wyskakują tylko zawieszają grę brawo, grunt to urozmaicenie gry :)
    Robert13 @ pl 1
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 40
    Dziękuję, nie potrzebuję/nie chcę Heloweenowej niespodzianki 500% o wartości 120 zł
    Nie potrzebuję/ nie chcę skorzystać z 400% premii na zakup pakietów.
    2x oferta specjalna na narzędzia także nie leży w moim zainteresowaniu.
    "Kupuj rubiny i zgarniij cenne nagrody" także nie jest dla mnie.
    800% premii o wartości 160 zł - nie dziękuję.
    400% bonusu na kupuj rubiny - nie skorzystam ;P
    Kolejne "kupuj rubiny i zgarnij nagrody" - nadal nie jestem zainteresowany.
    Helloweenowa niespodzianka - 500% premii - nie dziękuję ...
    I następne "kupuj rubiny i zgarnij nagrody" - nadal nie jestem zainteresowany.
    Znowu "kupuj rubiny i zgarnij nagrody" - nadal nie jestem zainteresowany.
    WOW - 800% premii ..... nie, stanowczo nie.
    edytowano 26.10.2018
    Czas na małe podsumowanie.
    W ciągu około godziny gry wyskoczyło mi dwanaście powiadomień o promocjach zachęcających do wymiany realnej waluty na wirtualne rubinki. Daje to średnio jedno powiadomienie co 5 minut....
    Zamiast poprawiać samopoczucie przy grze, zamiast czerpać relaks z bytowania  z wirtualnymi pikselowymi zamkami, wojakami, innymi graczami oraz pozostałymi dobrami Empire musiałem tłumić gniew (rosnący chyba szybciej niż ten Chana).
    Każde wyskakujące okienko przeszkodziło mi z jakiejś czynności, czy to w pisaniu wiadomości na czacie, w pw, czy sprawdzaniu stanu magazynów i planowaniu gdzie jaki surowiec przesłać, gdzie i  ile wojska przemieścić......
    To zabija radość z gry !!!!! Opamiętajcie się!!!

Może zamiast chamsko wciskać się co chwila na środek ekranu i zasłaniać to co dla graczy w danej chwili jest ważne proponuje jakieś małe ikonki gdzieś z boku ze wskaźnikiem ilości powiadomień (może nawet jakimś małym licznikiem czasowym jeśli promocja ma takie ograniczenie), wskaźnik może sobie intrygująco nawet mrugać jakimś "oczkiem". Wydaje mi się, że wzbudzi większą ciekawość do kliknięcia i sprawdzenia co też tam się skrywa niż teraz nachalnie wypychane i w pośpiechu zamykane okienka.

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 244
    To trzeba wszystkie promki kupować to masz na chwile spokój Po to one są :D:D:D A tak serio to smutna sprawa ,jesteśmy pozostawieni na pastwę losu :cold_sweat:
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 244
    Slawko74 (PL1) powiedział(a):
    WOW - 800% premii ..... nie, stanowczo nie.
    Sławku(trafiłem/) teraz nawet wartość rubinów kiedy kupujesz zmalała opłaca się tylko duże z podwojeniem lub 150% .Za 6.79 było 6500 rubli teraz jest tylko 5000 :confused::dizzy::dizzy::dizzy:
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 90
    Brak slow :) a mialo byc tak pieknie :)  a co jest ? tylko zamykanie niechcianych okien z super promocjami.
    Jesli o mnie chodzi to coraz mniej wchodze na gre bo juz przestala relaksowac.
    Wiecej nie napisze bo i tak nic to nie da a chcialem tylko pokazac moje niezadowolenie.
  • qark (PL1)qark (PL1) PL1 Posty: 7

Myślałem, że tylko mnie to irytuje ale widzę, że nie tylko. To jest już jakiś absurd, co 2-3 minuty jakaś reklama się wyświetla. A może to celowe działanie? Taki model biznesowy nie chcesz reklam wykup "addblocka" za 1k rubli dziennie. Jak tak dalej pójdzie to wprowadzą abonamenty, nie zapłacisz nie zagrasz..... lol

Sign In to comment.