Strona główna Polish Wasze pytania do gry

MARTWE FORUM???

nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
edytowano 04.10.2018 w Wasze pytania do gry
Witam nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale chcialem zapytac moze ktos wie, co sie dzieje z forum ze nie ma żadnego moderatora czy kogos innego , co by tu jakis porzadek pilnowal i dawal info o grze
nexty @ pl 1
«134

Komentarz

• TOMSONIK (PL1)TOMSONIK (PL1) PL1 Posty: 49
    Samowolka:)
    Niemcy zabrali naszych moderatorów na marsz koszulek kon-sty;tu-cja :dizzy:
    Taki odgórny rozkaz :dizzy:

A tak na poważnie to ciekawe co sie porobiło z nimi? :(

SZACUN
    [SIGPIC][/SIGPIC]TOMSONIK @ pl 1
  • Jan ma na profilu podane 1 naduzycie ale zaden nie wchodzi od 3dni a na stronie spolecznosci sa juz informacje o nowym evencie ale nie ma kto tego przetlumaczyc i zamiescic na naszym forum 
    marta274 @ pl 1
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    a gdzie jest to info podaj link
    huhu2 @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Pojawiło się ogłoszenie dotyczące HTML5 jednak nie ma nadal słowa na temat naszych moderatorów, którzy od 1 października nie wchodzą na forum. W zamian mamy ogłoszenie o poszukiwaniu moderatorów.
    Hmmmmmm…………

Czy ktoś udzieli informacji co się stało z dotychczasową ekipą?

• wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    edytowano 06.10.2018
    no co? janm zaoral te forum, swoimi wymuskanymi, z kazda kropeczka, kazdym przecinkiem  postami w ktorych kazda opinie jakiegokolwiek gracza torpedowal z jakas sobie tylko znana zlosliwoscia.

wszewc (PL1) powiedział(a):
    no co? janm zaoral te forum, swoimi wymuskanymi, z kazda kropeczka, kazdym przecinkiem  postami w ktorych kazda opinie jakiegokolwiek gracza torpedowal z jakas sobie tylko znana zlosliwoscia.

hmmm…… Torpedy, złośliwość i jeszcze zaorał :) sporo tego. Moje osobiste oceny poszczególnych osób pozostawię sobie. Nie we wszystkim się zgadzałam z Janem jednak nie można  Jemu odmówić zaangażowania. Na koniec, jaki jest powód, że przez tydzień czasu nie ma na forum żadnego moderatora? 
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    No to tak: wychodzi na to, że ani Jan_M, ani Czubajka nie posiadają już uprawnień moderatora. Z modów zostaje więc tylko Keira, ale jej tu ani widu ani słychu... W międzyczasie pojawia się ogłoszenie o poszukiwaniu moderatorów, więc można domniemywać, że ich po prostu nie mamy...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 245

Tylko nasuwa się pytanie dlaczego? Dlaczego aż dwóch moderatorów na raz.

Zero powiadomień dlaczego, ani z jakiego powodu ,a myślałem że na forum moderatorzy nie odchodzą tak szybko jak gracze od tej gry :P  :D:D:D

• Przemysław08 (PL1)Przemysław08 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 06.10.2018
    nexty (PL1) powiedział(a):
    Witam nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale chcialem zapytac moze ktos wie, co sie dzieje z forum ze nie ma żadnego moderatora czy kogos innego , co by tu jakis porzadek pilnowal i dawal info o grze
    Emmm milimetr i tak za dużo to nie robił na forum banował tylko ludzi dlatego też forum może być martwe skoro większość osób ma bany na forum robił co chciał..myślał że zawładnie forum dobrze że na grze nic nie mieszał chociaż kto to wie czy mieszał czy nie... :P teraz chociaż spokój będzie z nim akurat się cieszę że go nie ma żeby tylko nie dali kogoś gorszego od niego.. może Ty Tomek zgłoś się na moderatora :D chociaż porządku przypilnujesz :P 
  • OSADA (PL1) powiedział(a):

Zero powiadomień dlaczego, ani z jakiego powodu ,a myślałem że na forum moderatorzy nie odchodzą tak szybko jak gracze od tej gry :P  :D:D:D

Milimetr podobno lepsze promki niektórym osobom załatwiał i dlatego ale czy tak na pewno było tego nie wiem tak tylko słyszałem... :) 
  • wszewc (PL1)wszewc (PL1) PL1 Posty: 43
    Przemysław08 (PL1) powiedział(a):
    OSADA (PL1) powiedział(a):

Milimetr podobno lepsze promki niektórym osobom załatwiał i dlatego ale czy tak na pewno było tego nie wiem tak tylko słyszałem... :) 
    ja nie mowie ze byl złym moderatorem, twierdze tylko ze chyba go to przeroslo
  • wszewc (PL1) powiedział(a):
    OSADA (PL1) powiedział(a):

ja nie mowie ze byl złym moderatorem, twierdze tylko ze chyba go to przeroslo
    Był złym nie ukrywajmy tego.. :P Miał chopla na punkcie władzy a moderatorzy tacy nie powinni być :P 
    edytowano 07.10.2018

A tak się da???????

Jeśli tak to czemu mi nie dał :p:p:p

Był złym nie ukrywajmy tego.. :P Miał chopla na punkcie władzy a moderatorzy tacy nie powinni być :P 

Skoro tu banował ,a tam dawał lepsze promki to źle.

W sumie był pewnego rodzaju sędzią ,ale jednostronnym :D>:)

Myślałem ,że był sprawiedliwym i normalny człowiekiem :D:D:D

IkaDo (PL1) powiedział(a):
    No to tak: wychodzi na to, że ani Jan_M, ani Czubajka nie posiadają już uprawnień moderatora. Z modów zostaje więc tylko Keira, ale jej tu ani widu ani słychu... W międzyczasie pojawia się ogłoszenie o poszukiwaniu moderatorów, więc można domniemywać, że ich po prostu nie mamy...

Teraz nawet BM_Keira nie ma uprawnień moderatora jedynie Asia została i rezerwowy moderator

Czy ktoś  mi powie dlaczego nie jeden , dwoje , aż troje moderatorów  :'(  zostało pozbawionych swoich uprawnień?????????????????

Promki dawał Jan ok można się czepiać , no jeszcze często bardzo drastycznie pisał z graczami (nie umiem inaczej opisać :p)

Czubajka może kilka razy coś powiedziała nie  tak ,ale to nie jest powód

BM_Keira za przenoszenie do odpowiedniego działo nie miła prawa dostać bana

Czy moderatorzy nielegalnie pomagali graczom?

Czy może sami grali?

Albo chronili niektórych przed banami? h

Hmmmmm Podejrzana sprawa :*

• Nie wchodziłem na forum 1 miesiąc, a tu się takie rzeczy dzieją...

• Talen (PL1)Talen (PL1) PL1 Posty: 35
    W końcu zostali zmuszeni do zrobienia porzadku z osobami ktore nie nadawaly sie na moderatorow. Takiego chamstwa i obludy jak u moderatora jana to ze swieczka szukac. To bylo oczywiste jak skonczy :) mozna wracac powoli na forum jezeli kogos zbanowali to piszcie o odblokowanie , zostaniecie odblokowani - pozdrawiam :)
  • Talen (PL1) powiedział(a):
    W końcu zostali zmuszeni do zrobienia porzadku z osobami ktore nie nadawaly sie na moderatorow. Takiego chamstwa i obludy jak u moderatora jana to ze swieczka szukac. To bylo oczywiste jak skonczy :) mozna wracac powoli na forum jezeli kogos zbanowali to piszcie o odblokowanie , zostaniecie odblokowani - pozdrawiam :)
    Może zgłoś się na moderatora nadawałbyś się :P 
    Czy ktoś tutaj zagląda? Zostaliśmy zostawieni sami sobie? Zbyt kłopotliwy serwer? Zabrakło paragrafów w regulaminie, którymi można straszyć ?

• TOMSONIK (PL1)TOMSONIK (PL1) PL1 Posty: 49
    Moim zdaniem powinni przedstawić konkretne warunki i ofertę, co i ile (czy w  ogóle) proponują w formie realnych pieniędzy.
    Za darmo jak wiadomo nawet niewolnik nie pracował bo trzeba było go zywic itd.
    SZACUN
    [SIGPIC][/SIGPIC]TOMSONIK @ pl 1
Ta dyskusja została zamknięta.