Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Premia sojuszowa na chwałę

Dlaczego nie działa premia sojuszowa na chwałę? Czy ma związek z wprowadzonymi subskrypcjami?
Robert13 @ pl 1

Komentarz

• TOMSONIK (PL1)TOMSONIK (PL1) PL1 Posty: 49
    Własnie u nas tez chyba nie dzała premka chwały ...albo cos innego
    duzo miej daje niz było zwykle
    SZACUN
    [SIGPIC][/SIGPIC]TOMSONIK @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Temat zgłoszony i technicy nic nie potwierdzają ...

Jeśli dalej będziecie to zgłaszać, będzie potrzeba by wnikliwiej się temu przyjrzeć, bowiem tylko autora sojusz sprawdziłem i nic ..

Jan
  • nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    witam na zeszłej edycji za atak na obcego czy kruka przy odpalonej chwale wpadalo ponad 10k chwaly za 500 wojska, teraz za 800 wojska ciezko jest dostac taka liczbe chwaly
    nexty @ pl 1
    Poważnie
    za atak na np 700 defa okolo 3k mniej...tak ma kazdy u nas...
    SZACUN
  • Rafai7 (PL1)Rafai7 (PL1) Posty: 226
    edytowano 28.09.2018
    coś nie działa  i to wasza kwestia 
      my  piszemy ze prawdopodobnie to chwała sojuszowa  
    wiec sprawdzić wszystkie bonusy możecie

DO KONCA W CZARNY ORZE?
  • Danlekes (PL1)Danlekes (PL1) PL1 Posty: 8
    przy odpalonej chwale  trudno zdobyc 10k chwaly  naogol daje  6k  max 8 a  zdobycie 10k chwaly  jest teraz  rodzynkiem  cos  z chwala  jest  nie  tak
  • Adameko (PL1)Adameko (PL1) Posty: 30
    edytowano 29.09.2018
    coś z chwałą jest nie tak bo wpada jej za mało przy premii sojuszowej i ten problem jest u wszystkich graczy w moim sojuszu;

edit
    dziś latam bez premii sojuszowej i wydaje mi się, że to może być coś innego, bo bez premii wyniki jeszcze gorsze [6-7k tylko]
    Post edited by Adameko (PL1) on
    Po sprawdzeniu  na 100% nie działa u nas premia sojuszowa.
    Nie ma roznicy na właczonej lub bez premii.
    Jeżeli  panie Jane M .masz możliwośc wejścia do nas ze swojego konta to zapraszamy..moze wtedy uwiezysz.
    Pozdrawiam i czekamy na naprawe owego błędu.
    SZACUN
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    edytowano 29.09.2018
    witam
    potwierdzam  ze  w  tej  edycji  obcego  nie dziala którys  z  dodatków  zliczajacy  chwale  moze  monument
    a juz   przy premce   sojuszowej   to  widac  znaczaco
    zadamy   poprawy  i   rekompensaty
    jarobaro @ pl 1
  • Robert13 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego nie działa premia sojuszowa na chwałę? Czy ma związek z wprowadzonymi subskrypcjami?
    dlaczego nie działa premia sojuszowa
  • dziś po ataku na kruki wogóle nie doliczyło chwały za atak a było ponad 250k to są żarty 
    pawełaqu @ pl 1
  • Ostatnio zauważyłem na obcych że nawet i bez premki sojuszowej jest mniej chwałki miałem wrażenie jak by któraś premia nie działała może z salki? Albo i premia z honoru, bo z honorem 3k powinno wpadać ok. 10k chwałki bez flag a ostatnio tyle nie wpadało
  • zibi2908 (PL1)zibi2908 (PL1) PL1 Posty: 4
    Witam.Potwierdzam że z chwałą jest coś nie tak bo czy na obcym lub kruku coś nie daje chwały a mianowicie kiedyś dawało przy włączonej primce sojuszowej  ponad 10k chwały a teraz daje średnio 7k i nawet jak dałem herb na chwałę 40% to żadnej różnicy
Sign In to comment.