Strona główna Prezentacje sojuszy & poszukiwania nowych członków

ANGELS of HELL szuka nowych graczy, oraz soja do fuzji (do Nas)

124»

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 772
    PlayerAga17 (PL1) powiedział(a):
    Ale co tu rozwijać ?  ;) Wiadomo ze jesteśmy najlepszym sojem na mapie   :)  Takiej atmosfery nie ma nigdzie w innych sojuszach  ;) Cytat "należałoby zastanowić się nad jakimś rozwiązaniem, bardziej rozbudowanym językowo" hmm i co autor miał na myśli ?  :D  Perełki są najlepsze   ;)
    hm.......Najlepszym  hyyy..????  ups.... ;)  ;);););)>:)

hm.......Atmosfera  hyyy..????  ups.... :p  :p:p>:)

hm.....a może  czysta z żartem  hipokryzja  ???:-O:-O:-O :o  :o:o:o

ps...
    odświeżam   
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    edytowano 23.09.2018
    Witam ... w dalszym  ciągu poszukujemy aktywnych graczy  do Naszego soja ... zapewniamy  mila atmosferę . Gra jest dla Nas przyjemnością a nie obowiązkiem.. wiec  gramy na  luzie bez spiny.  ;)  
    Zapraszamy  wszystkich chętnych  z 70 lv . do zabawy u Nas. 
    Iza nie pisz więcej do mnie na priv ,,, to dobra rada ,  to co piszesz to bzdury i kłamstwa ,,,,,,

a pisac na fotum każdy może  ,  a priw na mapie to już nie forum....

jak bym chciał napisać obiektywnie  o  sojuszu to była by to prawdziwa reklama ale  negatywna......

tyle na temat.....

B )  Pozdrawiam
  • PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 23.09.2018
    Lepsze perełki   :) niż wschodzące i zachodzące  gwiazdeczki  :)

To tez pól żartem pól serio  :)
    P/S a jakich Ty kłamstwach piszesz ?  :)
  • STAN9 (PL1)STAN9 (PL1) PL1 Posty: 10
    Zalosne ze negatywne komentarze na nasz temat pochodza od graczy ktorzy w zadnym sojuszu nie potrafia dluzej zagrzac miejsca :) Prawda Amino? Wiem ze twoje rozgoryczenie podyktowane jest tym ze Kika musiala opuscic nasz sojusz na wlasne zyczenie gdyz nie dostala awansu :) Widzisz..... z Toba oraz z Kika graja rubiny , z nami LUDZIE. Zaluje tylko ze nie posluchalem ludzi z innych sojuszy gdy ostrzegali mnie przed przyjmowaniem jej do sojuszu. Pozdrawiam i prosze bys juz zaprzestal spamowania naszego ogloszenia bo to jest niegrzeczne z twojej strony
    edytowano 24.09.2018
    STAN9 (PL1) powiedział(a):
    Zalosne ze negatywne komentarze na nasz temat pochodza od graczy ktorzy w zadnym sojuszu nie potrafia dluzej zagrzac miejsca :) Prawda Amino? Wiem ze twoje rozgoryczenie podyktowane jest tym ze Kika musiala opuscic nasz sojusz na wlasne zyczenie gdyz nie dostala awansu :) Widzisz..... z Toba oraz z Kika graja rubiny , z nami LUDZIE. Zaluje tylko ze nie posluchalem ludzi z innych sojuszy gdy ostrzegali mnie przed przyjmowaniem jej do sojuszu. Pozdrawiam i prosze bys juz zaprzestal spamowania naszego ogloszenia bo to jest niegrzeczne z twojej strony
    jestescie  farmą nic pozatym ,  

jesli żal ci du.... sciska ze kogoś stac na rubiny  ,,,twoja sprawa ,

ty wolisz  zawsze w piatki wydac  kase na najtańsze procenty i upodlic sie na teesie 

ja wole  delikatnie z usmiechem i kupic rubiny 

jak jeszcze cos chcesz pyskowac zapraszam na priv  ,  i  zrobimy ustawke  , w tedy zobaczymy czy tak będziesz leszczu do przodu   

prawda jest taka ze u.... wiesz , widziałeś i poznałeś

-------udało wam sie  załatwic   tylko prośbami  licznymi i kłamstwami  

,,załatwić  abym miśkowi94  byłej koronie DA , abym mu   odpuścił  ustawke na której oduczył bym go obrażania innych i pyskowania na mapie

ciebie  też moge oduczyć 

a to  że  nie udało wam sie mnie zwerbować mimo sporych starań na teesie to poprostu ja nie gram w sojuszach które sam bym potrafił zajechać i wyniszczyć ,,, 

farma to farma  ,,, krótka piłka leszczu ,,,,,

B )  Pozdrawiam
  • po pierwsze Panie amino15000 jesteś u nas na forum to nie obrażaj, co do atmosfery w sojuszu to jak możesz się wypowiadać skoro nie spędziłeś z nami czasu, nie grałeś z nami, nie byleś z nami na żadnej wojnie.. no i rzecz najważniejsza rubiny to nie wszystko, ale o tym się już pewnie przekonałeś :wink:
    my tu troszkę z sobą gramy, przyjaźnimy się i nie patrzymy czy ktoś ma 100 rubli czy 1mln i więcej, liczy się to jakie ma podejście do drugiego człowieka. To jak spędzamy czas na ts to tez sprawa sojuszu, nikt nikogo nie ocenia, jeżeli byleś gościem na ts to widocznie zbyt krotko aby cokolwiek oceniać.
    aaaa leszcza to sobie szukaj w innym sojuszu i do niego piłki podawaj bo z tego co widzę to już nikt nie chce z Tobą grac  :p
    zieleangielskie @ pl 1
  • STAN9 (PL1)STAN9 (PL1) PL1 Posty: 10
    Amino to moj ostatni komentarz na twoj spam; po pierwsze nie chcielismy Cie zwerbowac tylko dac ci schronienie tak jak dalismy Majce po tym jak zostaliscie "poproszeni" o opuszczenie BraveHeart, zrozumialem jednak  ze ty traktujesz to jako probe zwerbowania cie, gdy bedac u nas gosciem na TS powiedziales ze mozesz do nas przyjsc jesli damy ci zastepce :):):) , chyba nawet nie spodziewales sie ze ci tego odmowimy :)- caly nasz sojusz mial z tego beke
    po drugie- musisz mi uwierzyc na slowo, ale ja nie pije tanich trunkow, na Ts bywam zadko a gram tylko rekreacyjnie.... a wiesz dlaczego?- bo mam zycie prywatne, mam rodzine, znajomych i przyjaciol i mam na co wydawac pieniadze
    a co do leszcza...... w porownaniu do ciebie to na pewno jestem leszczem , ale na empire ,bo w realu podejrzewam ze z kims takim jak ty nie moglbym sie nawet pokazac wsrod moich przyjaciol bo po prostu z rozmowy z tobawynika ze masz bardzo powazny deficyt elokwencji
    I TO JEST MOJ OSTATNI WPIS NA TWOJ SPAM nie mam ochoty dalej ciagnac tego tematu
  • PlayerAga17 (PL1)PlayerAga17 (PL1) PL1 Posty: 105
    Ponieważ  .....Aaaa........  :)    uwielbia być w kręgu  zainteresowania i nie znosi jak się go ignoruje  :):)

Pol żartem pól serio :):)  

Proszę moderatorów o zamkniecie  wątku    ;)
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    ........

Proszę moderatorów o zamkniecie  wątku    ;)
    Na prośbę  temat zamykam.

Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.