Strona główna Wiadomości sojusznicze

Dzień dobry

2»

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Emeryt Lechu (PL1) powiedział(a):
    a co tu ripostowac? i komu? tobie?
    jakbym chcial pokopac sie z koniem to bym gdzies na lake poszedl a nie wdawal sie w chora dyskusje
    . inna sprawa ze dyskusja z toba wymagalaby stalowych nerwow i nieograniczonego dostepu do proszku a u nas w robocie drag testy robia i moglbym wpasc
    yyyyy nie do końca rozumiem, więc Lechu obrazkowo:

• Newkaja (PL1)Newkaja (PL1) PL1 Posty: 268
    hahaahahahahah  kat  Jan :)))))))))))

ja pierdole...:) jak można się bać "nierealnych" ludzi :))))))))

• Jan MJan M Posty: 2,620
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Nie wiem czy widzisz ale ta gra to jedno wielkie g.......o 

Teraz juz mozesz mi dac bana bo tylko to jest Twoim celem, moze gge da premie za to ze kolejny gracz nie gra i mapa pustoszeje, nie myslales Janie zeby pisac jakies opowiadania albo kryminaly ?
    ... gdyby "banowali" każdego za głupotę, obchodziłbyś swój dzień 1 listopada. Jak byś uważnie czytał wszystkie moje wpisy, z każdym co się do mnie bezpośrednio zwraca, odpisuje na tym samym poziomie, by być zrozumiale odczytany  ... w tym temacie nie jesteś gwiazda, na grze tym bardziej ... chciałeś błysnąć ? Oj ... :) Gra Ci się nie podobna ?To  czekam jak napiszesz równie emocjonalną prośbę o zamkniecie konta. Ale i Ty i ja wiemy, że tego nie zrobisz, i za rok Cie tu przeczytam jak znów na jakiś temat jęczeć będziesz ....
    Chcesz być koniecznie moim wrogiem jak wielu tu ? :) Wiesz ... tylko miernoty nie maja wrogów i dlategoTy ich nie masz.
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 23.09.2018
    Ja dostałem bana na forum z 8 miesiecy temu... za co? tego się pewnie już nie dowiem :( 
    ale można sie domyślać, że siedziałem za cicho :) i Jan M. nie mógł się ze mną pokłucić  >:)
    bo jak już zauwazyłem tylko to on tutaj robi... 

Ale już miną... albo ktoś zrozumiał ,że sam nie wie za co ten ban dostałem i odbanował >:)
    Post edited by czkawka55 (PL1) on
    czkawka55

• Jan M powiedział(a):
    jakbym chcial pokopac sie z koniem to bym gdzies na lake poszedl a nie wdawal sie w chora dyskusje
    . inna sprawa ze dyskusja z toba wymagalaby stalowych nerwow i nieograniczonego dostepu do proszku a u nas w robocie drag testy robia i moglbym wpasc

ok, wyjasniam
    moj wpis mozna podzielic na trzy czesci wiec to wypunktuje

1)moze nie uwierzysz ale istnieja osoby ktore nie sa warte mojego czasu
    2) spotkalem na tym forum, i spotykam dalej ludzi ktorym mimo ze przedstawisz fakty, narysujesz diagramy, poprzesz to zdjeciami i cytatami. wezwiesz swiadkow to oni i tak dalej beda pier... pisac te swoje glupoty
    wtedy patrz punkt pierwszy
    3) potrafie rozpoznac kiedy ktos zmeczony zyciem operatora lopaty nazre sie byle czego, siada no forum i pier.... pisze bez ladu i skladu swoje kocopoly. wtedy takze patrz punkt pierwszy

jak juz napatrzyles sie na punkt pierwszy to teraz rzuc okiem na moj podpis w stopce. umiescilem tam filmik ktory jest odpowiedzia dla roznego rodzaju farfocli

PS drug testy-badaja jak w CSI czy nie spozywasz jakichs zabronionych srodkow. Tutaj yez powinny byc
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 773
    edytowano 25.09.2018
    Jan M powiedział(a):

ok, wyjasniam
    moj wpis mozna podzielic na trzy czesci wiec to wypunktuje

1)moze nie uwierzysz ale istnieja osoby ktore nie sa warte mojego czasu
    2) spotkalem na tym forum, i spotykam dalej ludzi ktorym mimo ze przedstawisz fakty, narysujesz diagramy, poprzesz to zdjeciami i cytatami. wezwiesz swiadkow to oni i tak dalej beda pier... pisac te swoje glupoty
    wtedy patrz punkt pierwszy
    3) potrafie rozpoznac kiedy ktos zmeczony zyciem operatora lopaty nazre sie byle czego, siada no forum i pier.... pisze bez ladu i skladu swoje kocopoly. wtedy takze patrz punkt pierwszy

jak juz napatrzyles sie na punkt pierwszy to teraz rzuc okiem na moj podpis w stopce. umiescilem tam filmik ktory jest odpowiedzia dla roznego rodzaju farfocli

PS drug testy-badaja jak w CSI czy nie spozywasz jakichs zabronionych srodkow. Tutaj yez powinny byc

lechi-stanie ale chyba przeznasz że małpka z dowcipem zawartym na obrazku jest trafiona pod twoim adresem w 10 :-):-):-):-):-)

na mapie  każdy wie jaki z ciebie był fałszywy grajek i nieudolny,,,,  obecnie   hipokryzja  ci pozostała  jak ktoś napisze prawde o tobie ,,,

pamietam jak dzis  ,,  jak zdradzeni przez ciebie gracze z EE  obracali twoją osobą na forum

jak im się podobało po klęsce noe i twojej  do tego  stopnia ze ich straszyłeś wjazdem do domu

hahaha  a byli  to miedzy innymi  Wiktorpil  ,,  PiotrMM   itp itd  

ale  faktycznie  ze starymi leszczami  nie ma sensu  pisać ,,  

narałachu.machu :-D:-D:-D:-D    i przestań reklamować testy  anty narkotykowe na forum...

nikogo nie obchodzi że wciągasz  jak  masz wolne od pracy ,,,

,,,pamietaj lepiej dobre pedały i rowerek ;P;P;P;P;P;P;P

ups......

http://prntscr.com/kycjjn
    Post edited by amino15000 (PL1) on
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • sarrah (PL1)sarrah (PL1) Posty: 225
    edytowano 02.10.2018
    Hej Gebcio,dlaczego tylko do marca gracie?
    sarrah @ pl 1
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 349
    sarrah (PL1) powiedział(a):
    A jest po co dłużej grać ? ;-)
    Black Sun 4ever
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 773
    Gebet (PL1) powiedział(a):
    sarrah (PL1) powiedział(a):
    A jest po co dłużej grać ? ;-)
    Witam  :)

Gebet  rozwiń trochę własne pytanie z uśmiechem   :-D:-D

Co za nim się tak naprawde ukrywa ????   chyba  niewiem o czymś lub nie mam pewności ?? :-):-):-)

pozdrawiam jak zawsze .
    Amin.
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 349

Ami, co marzec próbuję zostawić tą grę i jakoś jeszcze się nie udało ;-)

Być może w najbliższym się uda, Tobie nie będę tłumaczył jak się ta gra zmieniła. Gram z sentymentu za czasami gdy było to jeszcze ciekawe.

Swoją droga ilu jest graczy, którzy pamiętają wojny Loży z ELO, Fioletowe Porozumienie czy początki tej gry.

Tak więc, naprawdę ukrywa się to że mam nadzieję być z Wami do marca - któregoś ;-)

Black Sun 4ever
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    6 lat na mapie i czasami też zastanawiam się po co tutaj jeszcze siedzę. Pozwolę sobie zacytować "Gram z sentymentu za czasami gdy było to jeszcze ciekawe."
Sign In to comment.