Strona główna Wiadomości sojusznicze

Dzień dobry

Zastanawia mnie kto jeszcze gra ze starej gwardii. Widzę że teraz za forumowa gwiazdę aminiak robi, milimetr dalej się użera, trochę dzieci jakoś więcej...

Ogólnie coś się zmieniło w grze? 
«1

Komentarz

• Piccollo (PL1)Piccollo (PL1) PL1 Posty: 51
    oj nie przesadzaj zupka zawsze za takiego robił :))
    Pozdrawiam wszystkich czytelników forum
    Mateusz
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Dawno Cię nie było Lechu :smile:  czy coś się zmieniło?
    Myślę, że niewiele gracze może owszem ale narzekanie zostało to samo.
    Z ciekawości zapytam, zaglądasz  tylko czy gościsz na jakiś czas dłużej u nas?

Czubajka
  • tesknilas?
    patrze co tu sie odjaniepawla, e4k mnie znudzil do lez to pomyslalem ze moze z piec osob tu jeszcze gra
    szkoda ze krotka wcielo, posmialby sie czlowiek
    z niego
    Czubajka, daj mi passy do siebie bo moje po 5 latach jest cienkie jak sik pajaka i nie wiem czy kiedykolwiek dogonie chociaz tych slabych
  • a, bylbym zapomnial

jak ktos ma za duzo prezentow to niech nie kisi tylko wysle tam na konto Lechistan

przyda mi sie a wam nie bedzie blokowac magazynu
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Ehhh widzę że nic się  nie zmieniłeś.
    Nie prowokuj  łamania regulaminu , który znasz doskonale.
    Przypomnę jednak jeszcze raz o nie podawaniu haseł do swojego konta, o posiadaniu jednego konta na grze , oraz o edycji własnego wpisu, by nie robić spamu na forum.

Czubajka

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 07.09.2018
    Hey Lechu ... sam widzisz co się stało, dzięki mnie stała się Czubajka bardziej niedostępna ... ;)

Zamek masz .... historyczny, zachowaj go, przypomina mi troszkę Ciebie .... zmęczony ...

Jak widzisz, nie mam już konta prezentu Ci nie prześlę, nawet jak bym miał, bym Ci i tak nic wysłał, bo mój egoizm przewyższa Twoje ego  ...

Jak masz swoje konto, nie rozumiem, dlaczego piszesz z tego ...

Krótkiego natomiast ostatnio widziano w parku we Włoszczowej, życie go zassało ...

Pozdrawiam, Jan

Post edited by Jan M on
  • Emeryt Lechu (PL1)Emeryt Lechu (PL1) PL1 Posty: 44
    edytowano 07.09.2018
    te jest bardziej prawdziwe
    a do Czubajki

pitu pitu ale jak chcesz ze mna dyskutowac na temat regulaminu to wyjasnij mi taka kwestie:

otoz, w e4k, blizniaczym dziecku naszego kochanego buggame studio codziennie widze takiego cudaka: w panelu ustawien mam opcje "zmien konto" czyli ulatwienie do korzystania z multikow z blogoslawienstwem ggs
    w regulaminie "multikonta sa niedozwolone". nie mow mi ze to ulatwienie dla kogos kto moglby chciec grac na innych serwerach bo jako serwer domyslny wskazuje w dalszym ciagu gb1
    szach

to co zassalo krotkiego nie wyglada mi na "zycie"
    za to wyglada jakby faktycznie go jadlo
  • Cześć Lechu co tam słychać.
  • Tam to nie wiem, dawno nie bylem. Tutaj zas jest lipa z tarczami, myslalem ze jak mam 12 kilo to bede mial na pol roku. juz nie ma. nie masz jakichs na slupach w prezentach?
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Emeryt Lechu (PL1) powiedział(a):
    Tam to nie wiem, dawno nie bylem. Tutaj zas jest lipa z tarczami, myslalem ze jak mam 12 kilo to bede mial na pol roku. juz nie ma. nie masz jakichs na slupach w prezentach?
    No jesteś w sojuszu w którym drewna nie brakuje ... nie jeden tam drzazgi z tyłka już wyciągał ...
    Po co Ci słupy, napisze Ci na PW kto tam za kilka srebników konto ... w rozwoju konta pomaga :)
    Ona zawsze do usług :)
  • i tym sposobem w rozmowie ze mna stukneles jubileuszowy post numer 2600. 

siedzielem, szesc kaw wypilem wpatrujac sie w pw ale nic nie napisales

zapomniales? o mnie???
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 769
    Zastanawia mnie kto jeszcze gra ze starej gwardii. Widzę że teraz za forumowa gwiazdę aminiak robi, milimetr dalej się użera, trochę dzieci jakoś więcej...

Ogólnie coś się zmieniło w grze? 
    ta  .....  niema już takich co kradną stolice z ELO  bowiem niema już ELO

niema TAKŻE już takich  co  zakładali koalicje Loża Szyderców i ściągneli do niej sporo sojuszy

a puźniej ich wystawili przeciwnikowi ,,  zdradzili  własnych  sojuszników przechodząc do wroga 

i ich  palili ,,  własną koalicje co zakładali......
    ;)  ;););););););)

Także sporo sie zmieniło :-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D

ale przecież  ty pedałować lubisz  wiec ,,  polecam  dobre pedały  i  ostrą jazde na rowerku ,,,,,,,

a tarcze u zbroja zawsze są,,,,,,  Lesiu Pesiu :-)

nie pozdrawiam bowiem  nie bede sobie ubliżał ..

a tera masz łeb to myśl nad ripostą

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    edytowano 19.09.2018
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Cześć Lechu co tam słychać.

a ty  lizusie albo liż z wiekszym wdziękiem ,

, albo  rozpindole ci ten twój kurnik ze słupami

Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam
  • a co tu ripostowac? i komu? tobie?
    jakbym chcial pokopac sie z koniem to bym gdzies na lake poszedl a nie wdawal sie w chora dyskusje
    . inna sprawa ze dyskusja z toba wymagalaby stalowych nerwow i nieograniczonego dostepu do proszku a u nas w robocie drag testy robia i moglbym wpasc
    edytowano 19.09.2018
    cyt.
    jakbym chcial pokopac sie z koniem to bym gdzies na lake poszedl 

to wychodzi na to że u ciebie spore zmiany są  typu zoofilia  chyba......

no ale jesli tylko tak potrafisz zapewnić sobie satysfakcje to dopiero kabarety 

więc polecam gry typu farmy z zagrodą i koniną ,,,,

;)  ;););)>:)>:)>:)>:)>:)

,,mój kolega  i powiedział że pyskowanie masz na zawołanie ,

jednak  robisz wpis i  napinasz sie wymieniając kilka osób  ,  

tym samym podpierając sie nimi  aby ci cwaniacko wpis wyszedł  a tu lipa ,,,,

jak sam prowokacje robisz leszczu to trzeba sie liczyć ze skutkami ,,,,,,

cyt.
    Widzę że teraz za forumowa gwiazdę aminiak robi, milimetr dalej się użera, trochę dzieci jakoś więcej...

ten fajny aminiak ,,,,,,,   popisz się jakimś intelektem lub przynajmniej oczytaniem i wyjaśnij dokładnie co oznacza słowo ,,,aminiak,,,,

mile widziana definicja tego słowa ,,,,,,,,jednak obawiam się ze niemasz pojęcia pseudo emerycie rowerowypedałowy.......

piszesz o dragach  ,  biała kreska ,  to  strasznie ci beret zryły  jak  masz  w/w  preferencje...ups......

B )  Pozdrawiam
  • byles, jestes i bedziesz uwazany jako totalny (tutaj sobie wybierz) piszacy bez ladu i skladu, czesto nierozumiejacy samego siebie
    na wszelki wypadek wstawie cie do ignorowanych bo tylko na to zaslugujesz
    po prostu nie ogarniam twojego toku rozumowania, na trzezwo sie nie da
    edytowano 20.09.2018
    byles, jestes i bedziesz uwazany jako totalny (tutaj sobie wybierz) piszacy bez ladu i skladu, czesto nierozumiejacy samego siebie
    na wszelki wypadek wstawie cie do ignorowanych bo tylko na to zaslugujesz
    po prostu nie ogarniam twojego toku rozumowania, na trzezwo sie nie da

ty nie jestes mną lechmistanie aby wiedzieć czy rozumiem samego siebie ,  chyba ze bawisz sie teraz w jasnowidza  ;);););)

W dodatku nie zdobyłeś szczytów intelektu bo zapitalałeś zawsze niskim lotem bardzo przyziemnym   :D  :D:D 

Z tąd nieudolna obrona lechistanie  bowiem nie ogarniasz mojego toku myślenia , 

i poprostu zostajesz daleko w tyle bowiem nie nadążasz za Mną  :D:D:D:D:D:D>:)

Kolega mi mówił ze tak mają emeryci z demencją...... :p :p  :p:p:p:p:p:p

a cyt
    byles, jestes i bedziesz uwazany jako totalny (tutaj sobie wybierz)

W/w cytat,  sam do Siebie możesz  skierować i w nawiasie napisać
           (,,,,nieudolny ,dwulicowy , arogancki, toksyczny      z wirtualnym ego co niema niczego,,,,)

A  TERA  KPW  CZY  NI  HU  HU . ????????????  ;-);-);-);-);-);-);-);-)

Dobra rada na przyszłość,,,jesli chcesz zrobić wpis na forum  aby sie ponapinać oraz po cwaniakować kosztem innych to naprawde nie warto bowiem z twojej strony --- 
    to niegrzecznie
    to brak kultury
    itp itd,,  więc szkodliwe i  może ci  ,, le chi st an ie ,,  zaszkodzić  

jak zawsze pół żartem pół serio ,,  do miłego lechistannie  :-):-):-):-):-:smile:

Ps.
    jak nadal nie ogarniasz to weź przykład Właśnie z Mojej osoby ,,

Ja nikogo nigdy nie zaczepiam  ,  chodze własnymi drogami , nie wtrącam nosa do nie moich spraw ,

i nie interere mnie kto i co robi na mapie, 

pilnowanie własnego nosa zawsze mi sie opłacało i tak coś tam delikatnie bez kłopotów sobie pstrykam i pykam na grze

na luzie , bez zasad mapowych  bowiem od dawna mam je gdzieś , jednak to nie robi konfliktów ,,

Dopiero jeśli ktoś na siłe wchodzi mi w droge celowo to robie poligonik mały na mapie , zabawny i dobrze się bawie ,,
    :):):)  
    jednak to już ostateczność  jeśli naprawde ktoś jest bardzo bezczelny i arogancki....
    B )  Pozdrawiam
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 349

No "zaleciało" starym forum ;-)

Kiedyś to były emocje, dzisiaj to jak na grzybach ;-)

Pozdrawiam jednych z najstarszych graczy Empire, Ci to wiedza jak rozgrzać forum ;-)

Black Sun 4ever
Sign In to comment.