Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wrześniowe Aktualizacje - dyskusja

2

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 16.09.2018
    raael77 (PL1) powiedział(a):
    .... teraz czekam na  uszczypliwy lekko obrażliwy  napisany z pozycji Boga wpis jana m 
    Nie rozumiem tylko dlaczego czekasz ze słupa a nie z własnego konta ? :) Jak widzisz moją sygnaturę, trolli skutecznie się pozbyłem a politykę zostaw w domu i nie baw się dowcipem bo się zranisz ... Najlepszy dowcip więc będzie, jak coś brzdąkniesz od siebie ...

szerszen123 (PL1) powiedział(a):
    W grę grają dzieci - to niech się uczą, że światem rządzi pieniądz;)
    Ciekawa acz stara teoria :) Dlatego najwięcej narzekają Ci, co go nie mają ? :smile: Kolejne nadchodzące i nie opublikowane zmiany jeszcze bardziej spolaryzują wiele tu wylanych teorii :)

Jan
    Post edited by Jan M on
  • Akilla (PL1)Akilla (PL1) PL1 Posty: 57

Witam serdecznie po długiej przerwie widze forum to już nie forum tylko jedna osoba może pisać reszta musi przytakiwać zapewne będę rzadko tu zagladal bo dyktarura tu straszna a szkoga kiedyś forum zylo :) moderator tylko pilnowal by nie przeklinano teraz banuje :) nie za obraźliwe ....  ,, .. tylko za brak kompetencji w danym temacie

Legion Zagłady

• Jan M powiedział(a):

Ciekawa acz stara teoria :) Dlatego najwięcej narzekają Ci, co go nie mają ? :smile: Kolejne nadchodzące i nie opublikowane zmiany jeszcze bardziej spolaryzują wiele tu wylanych teorii :)

Jan

Wiesz Jan ale akurat do obecności dzieci to się najbardziej mody odwoływały. wiecie że to dzieci czytają to jest ulubiona odzywka na tym forum :P

A co do zmian to się nieboimy mamy coraz bardziej wywalone na temat tej zabawy

czerwona.malwa @ pl 1
    edytowano 18.09.2018
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    Przykre ale prawdziwe...forum zostało przytłumione, prawie wygaszone za sprawą - oczywiście nie tylko -banowania ludzi, którzy próbowali wskazać błędy "myślących" inaczej:P:)...skąd my to znamy?:P:)...hahaha...

Ponieważ nie mogę wkleić całej nasze korespondencji wkleję tylko coś z naszego PW:

•        "Dobrze działasz na forum i będzie szkoda jak znikniesz."

i kolejne:

•        "Ja starałem się zawsze stać z boku, bo nie bawiło mnie uczestniczenie w rozgrywkach personalnych i  przebijanie się w dużych sojach. Dlatego zawsze odmawiałem przejścia na stałe i tak jest do dzisiaj. Ale kibicowałem na tyle, na ile było warto"

Napisze Ci tak - zachowujesz się jak marynarz, płyniesz z wiatrem ale sikasz już pod. Grasz pod siebie, co innego dla publiczności, co innego jak nikt nie widzi, to typowe kołtuństwo z którym nie tylko w życiu jestem pogodzony.
    Dla mnie osobiście, jak już zgłaszałem i być może stanie się to faktem, forum powinno być połączone z angielskim lub niemieckim z naciskiem na ten ostatni. Wtedy klakierzy Tobie podobni, czy innym znikną z forum na zawsze.Wtedy zobaczysz ilu mamy na grze poliglotów na forum obcojęzycznym i jak się traktuje graczy co stale jęczą, zatęsknisz za nami, zapewniam ... :)
    I zapewniam Cię , po połączeniu forum, też tam będę i jak przegniesz, to Cie tez zbanuje, nie mam w tym żadnych oporów od 5 lat. Dla mnie regulamin był podstawowym narzędziem na forum, tak jak Twoim funkcja na grze - ugaś się za surowce ....

Tak gra idzie w kierunku pełnej płatności. Nie znam darmowej platformy podobnej gry co nasza. Jak ktoś zna, poproszę o jej nazwę ... Może powoli ale wprowadzają jednak Twórcy zmiany o których pisze się na forach dyskusyjnych. Nikt nie stoi z boku od problemu, bo głos gracza napędza te grę.
    Osobiście i nie tylko, mam dość głosów - mapa pustoszeje, czas skończyć grę albo bez nas skończy się ta gra ... Powiem, napisze tak, zapewniam, Ty skończysz z tą grą a jej właściciele żyć będą dalej, nie martw się nikogo, martw się o siebie jak to umiesz najlepiej ... i życzę Tobie i sobie i innym by na równie dobrym poziomie Ci się żyło co właścicielom Empire ...  :)

Co do malej aktywności na forum.... heh, mnie to osobiście nie przeszkadza, że jest ona jaka jest. Napisałem Ci w innym temacie, ze każdy z nas woli jeden merytoryczny wpis, niż jeden chamski, pełen wulgaryzmów za który dostaniesz bana. Na każdym naszym forum ostatnimi czasy, aktywność nieco zmalała. Lecz na żadnym serwerze jak na naszym, nie obowiązuje zakaz pisania tutaj, który ustanowili sobie gracze. Fragment z ostatniego PW od gracza jaki dostałem:

• "... i zrobić chce temat to na forum, ale korona napisała, że nie wolno się odzywać na forum bo wywala się takiego na mapę bo takie są zasady, a mi tam dobrze ..."
    Poprosiłem go o screen z wiadomości od tej "korony"... potrzebuje tylko podkładki by zrobić z tym coś więcej :) Dla mnie taki bunt to jak woda na młyn, bo wiem co z taką "koroną" zrobić :) Nie pitol mi tu o banach jakie daje Panie Janomar, one zawsze są zgodne z regulaminem a wielu się odwoływało do Supportu a bany na nich wiszą dalej ... ja dla odmiany, na PW i na forum napisze co o Tobie myślę, zawsze to samo ..

Akilla (PL1) powiedział(a):

Witam serdecznie po długiej przerwie widze forum to już nie forum tylko jedna osoba może pisać

.... mógł jeszcze Piotr i Amelka pisać, ale brzdąkał coś o więziennictwie w sensie wspomnienia nam dawał a to forum o Empire, nie piszemy tu pamiętników z życia, bo mnie jego życie erotyczne nie interesuje i wybiega poza granice regulaminu. Ale tak, nie tęsknimy za jego i podobnym jak Twoje wpisy poza działem sojuszowym gdzie się spełniałeś a w tym dziale ten wpis jest z gatunku - nie mam nic do dodania ale coś napisze... wolimy o grze i zmianach na lepsze. Proponuje przyczepić się do błędów w grze a nie moderatora, tego czy innego. Lepiej na tym wyjdziesz z kolegami ...

czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

A co do zmian to się nieboimy mamy coraz bardziej wywalone na temat tej zabawy

To kasujesz konto ? Bądź bohaterem napisz mail, potwierdź i znikasz .. stawiam milion rubinów, że za cienki w łydkach jesteś i to Twój kolny dziecinny wpis, ale taki już jesteś i wszędzie Cie akceptują ... :)

Jan

Post edited by Jan M on
    edytowano 18.09.2018
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):

Czytałem ostatnio niemieckie forum  Tak ostro jadą po nowych aktualkach Może nawet bardziej niż w Polszy :)
    To masz szanse znając język, i tam ponarzekać :):smile:

Pisałem, nie będzie to zmiana jaką się do końca oczekuje, idą rewolucyjne czasy i zmiany nie będą się podobać ... no nie wszystkie, będąc precyzyjnym :)
    Jedno będzie .. śmieszniejsze, wojna miedzy "rubinowcami" :)

I skończmy pitolić co było, to historia, zacznijcie myśleć co będzie a będzie ... będzie się działo :)

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Odkryj Goodgame Empire, darmową grę strategiczną w średniowieczne imperium, w którą możesz grać online bezpośrednio w Twojej wyszukiwarce. Łatwo dostępna i darmowa gra!

Taki mały wpis w necie :smiley:
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Odkryj Goodgame Empire, darmową grę strategiczną w średniowieczne imperium, w którą możesz grać online bezpośrednio w Twojej wyszukiwarce. Łatwo dostępna i darmowa gra!

U konkurencji widzę te same opisy, jak by było kopiuj - wklej ... a jakiś news Gosiu ? :) Bo stale piszesz to samo... to już wiemy, czekam na odkrycie roku :)

Jan
  • Jan a mam pytanko techniczne uchyl rombka tajemnicy i powiedz czy gra zmierza w kierunku DOMINACJA   czy POSIADANIE . bo to by nam wiele wyjaśniło:)))
    czerwona.malwa @ pl 1
    Jan M powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):

U konkurencji widzę te same opisy, jak by było kopiuj - wklej ... a jakiś news Gosiu ? :) Bo stale piszesz to samo... to już wiemy, czekam na odkrycie roku :)

Jan
    Obiecuję postarać się bardziej :) specjalnie dla Ciebie :)
  • Szanowny Janie Moderatorze zdziwiony, jeszcze bardziej się zdziwisz jak zobaczysz wpływy z nowych rozwiązań.Dalsze "wyrównywanie szans" zakończy tę zabawę.
  • kwasu (PL1)kwasu (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 20.09.2018
    Cześć,

Nie czytałem całego tego wątku, bo szczerze, kłótnia między moderatorem a Janomarem* (edit) czy NewSmykiem raczej była kwestii prywatnej.
    Ale, na jakiej podstawie, zostały ustalone ceny za poszczególne subskrybcje? Bo tego nie rozumiem, było wrzucane, że w stanach, za najtańszą płacą 4,99$, po kursie dolara, który stoi obecnie, w tym momencie i o tej godzinie 3,66 złotego, wychodzi, że Yankesi płacą 18 złoty... a my prawie 2x tyle...?
    kwasu @ pl 1
  • Nie no WIELKIE GRATULACJE!!!!
    Spieprzyć coś i potem za usunięcie błędu wołać kasę!!!
    Juz za jedyne 69,99 PLN możesz uniknąć upierdliwego sprzedawania niechcianego wyposażenia. 

Prędzej skończę grę niż wykupię subskrypcję!

Tyle
  • teraz dowalili  z ta aktualka  z abonamentem  
    jak bedzie zbyt wielka przepasc  w eventach   baj baj ggs
    DO KONCA W CZARNY ORZE?
    Żeby potem nie było pisane "skoro nikt nie zgłasza sprzeciwu to znaczy, że zmiany się podobają"
    NIE PODOBAJĄ
    Nawet nie wiem jak określić to coś co obecnie zaistniało na grze. 
    Popieram przedmówców i następców, którzy są bardziej elokwentni i znajdują odpowiednie określenie dla całej tzw. aktualizacji
  • miceq5 (PL1)miceq5 (PL1) PL1 Posty: 46
    ta gra nie jest warta złotówki a co dopiero abonament, w życiu nie kupię.
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    łooo panie ktoś naprawdę wysoko poleciał, żeby za te skany i szybsze sprzedawanie wyposażenia CO MIESIĄC wołać 7 dyszek - pewnie jakiś program do śledzenia ruchów myszki i ich powtarzania byłby jednorazowym wydatkiem rzędu kilkunastu złotych a tutaj taka fajna funkcja...no ale pewnie niezgodny z regulaminem gry :/
Sign In to comment.