Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Ponawiam prośbę o powiększenie szafy na ubranka

Coraz mniej ludzi wypowiada się na forum, co mnie dziwi...

Są Tacy, którzy uważają, że to oznaka zadowolenia. Oczywiście totalna pomyłka, zapewne świadoma, ale nieistotne:)...

Kolejny raz wzywam społeczność Empire aby postarała się o potwierdzenie niezadowolenia w sprawie tzw "szafy" na "ubranka".

Proszę abyście potwierdzali fakt, że jest stanowczo za mała.
Może wówczas nasi Moderatorzy będą mogli pokazać ilu osobom się to nie podoba.

Chcąc latać po np samurajach na przyzwoitych obrotach, trzeba przynajmniej z pół godziny przeznaczyć na bezustanne "czyszczenie szafy". 
Ciekawe ile czasu poświęca w tej chwili przeciętny gracz dla tej gry?  Będzie z 30 minut? Więc pytam, czy to dużo, czy mało czasu na straty dodatkowe dla kogoś kto chce sobie poklikać na przyzwoitym poziomie?

Zróbcie coś  z tym, bo to już jest żenujące, o zniechęcaniu nie wspomnę...

Pozdrawiam Wszystkich:)

Jan
Janomar @ pl 1

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    Coraz mniej ludzi wypowiada się na forum, co mnie dziwi...

Nie traktujcie tego jako spam, ale pomyliłem się i miało być...co mnie NIE dziwi...
    Nie dziwi Cie ? W ogóle wydajesz się człowiekiem którego nie można niczym zaskoczyć :)

Dlatego gdyby się na dłużej wgryźć w inne fora, przykładowo, niemieckie albo angielskie, które z racji języka skupia największą społeczność tej gry, to nasza silą i głos w tym jest jak jak gwałt mrówki na słoniu...
    Skupiacie się tradycyjnie na prowadzącym forum a nie na realnych problemach jakie dotykają nas w tej grze.

Czy spamujesz ? Jasne, powinienem zamknąć ten wpis na wejściu jako spam i to zgodnie z regulaminem bo ... ale wiesz. Dlaczego tego nie zrobię ? A dlatego, ze pomimo Twojego marudzenia, jest w tym i sens i kultura i logika. Do tego, taki i inny Twój wpis jak linkuje, to nie muszę się wstydzić, ze mam takiego rodaka ....Tak oni też jak niektórzy tutaj , korzystają z translatora i potrafią przesiać dość szybko treściwy wpis od zwykłego hejtu.

Pisałem bodaj Tobie na PW, tutaj chyba komuś, nie pamiętam, napisze kolejny raz. Nasz zespól, co tydzień, w każdy czwartek, wpisuje co oczekuje społeczność naszego serwera. Jakie zauważyliśmy błędy w grze - mało co piszecie o nich wiec ja pisze, że u nas wszystko śmiga doskonale. Później piszemy, że ilość pkt za zamkniecie książki w Obcym i Kruku to dla wariata te 10 milionów, później piszemy, że szafa pęka i ubranka wieszamy na balkonie, na sznurku sąsiadki. Ona suszy stringi, więc ma więcej miejsca. Piszemy też o zwiększeniu ilości klepsydr do zdobycia, piszemy tez o ...itd, itd ...

Ale też napisałem nie raz na forum, że jeśli tylko Ty, Janomar będzie pisał o tym ze mną na forum, to oni  (GGS) pewnego dnia uznają, że ma układ z Moderatorem i chyba się zgadali by sobie powiększyć licznik wpisów  ...

Tyle i aż tyle ode mnie na ten  moment, Jan
  • Witam, 

To i ja wstawię się za Janomarem aby nie wyszło że ktoś ma układy z modami... 

Dziękujemy Ci Janie że męczysz ich co czwartek, jestem pewny że za setnym razem może coś wreszcie do nich dotrze. Pewnie sam czujesz pewną frustrację oraz niechęć po słuchaniu tego samego co tydzień z tego miejsca podziwiam Twoją determinację. Rozumiem że wprowadzanie nowych ubranek, limitów, dekoracji i wiele innych przynosi korzyść w grze, jednak warto by cofnąć się w tył i ulepszyć to co już jest... 

Daleko nie trzeba szukać... Magazyn dla wszystkich dekoracji robi robotę, zapewne to również wasza sprawka. Takie rzeczy są nam potrzebne, pierwsze uporządkować to co stare a dopiero później wprowadzać nowości. Bo aktualnie jest zbyt dużo wszystkiego i zamiast to uporządkować to wciąż jesteśmy zasypywani nowościami, których nie wykorzystujemy w 100%.

Kolejna sprawa... każdy gracz nawet przy niewielkim wysiłku może utrzymać coraz więcej wojska dzięki nowym elementom +14 do papu a co za tym idzie teraz 21 dowódców nie wystarcza, kiedyś stykało aktualnie nie ma takiej opcji przy aktywnym graniu. Myślę że zwiększenie liczby do 30 było by wystarczające, przynajmniej na teraz. Jeśli nie ma takiej opcji zawsze można popracować nad dowódcami premium, na dzień dzisiejszy są oni za słabi. Zwiększyć ich parametry do 90/90 siły, coś szybkości oraz redukcję murów, myślę że załatwiło by sprawę. Po wieżach na dzień dzisiejszy nie można nimi latać bo jest to kompletnie nie opłacalne. 

Myślę że tyle na początek wystarczy, nie ma co wytykać więcej błędów bo zapomną o starych a tego nie chcemy. 

Miłego wieczoru życzę, 
    Pozdrawiam Dani, 
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Może nie godnam tematu ale popieram :) 
    cytując "Ja już nie wspominam o wszystkim co widzę, bo bym musiał sekretarkę zatrudnić na pół etatu, aby opisać wszystko co powinno być poprawione." mała poprawka :) sekretarka musiałaby pracować na cały etat :)
     a ja nie mam już ani sił ani czasu ani chęci wałkować ciągle to samo :( 
    Niemniej drogi Janomarze czytam wszystkie posty i całkowicie się z Tobą zgadzam.
    Pozdrawiam
    Gośka

Ps. Wojtku miło Cię znowu poczytać :) również pozdrawiam
  • Do nich to trzeba pojechać i zrobić nim zadymkę bo tak to nic nie zdziałamy jak się mówi u siebie rób jak u siebie a u innych na odpierdol  czyli nasz serwer to takie małe oczko nie potrzebne wszystko robi się pod serwer niemieckie a polski to taki lipa
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Ja może bym się tak nie domagał tej szafy na ubranka :) Domagali się kasowania zbiorczo ubranek i klejnotów To GGs dało Ale płatne w miesięcznym abonamencie :)
    Normalnie strach poddawać jakiekolwiek sugestie :) 
    Sprawdza się stare przysłowie "Uważaj o co prosisz bo jeszcze to dostaniesz" :wink:
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    kasowanie ubranek i klejnotow w abonamencie nr 2
    to juz wole dalej recznie je usuwac poprzez klikanie 

szafa trza zapomniec tez ma byc w abonamencie nr 2 zgodnie z planem wdrazania

zgadzam sie z newsmyk lepiej juz nic nie proponujmy tu bo bedzie w opcji abo

i prosze aby moderatorzy nas zrozumieli, gra jest teraz silnie kierunkowana na kesch - rubel, ale to co jest wprowadzane to juz jazda po bandzie, w sumie przeczuwalem ze abonament zostanie wprowadzony jako subskrypcja.
    huhu2 @ pl 1
Sign In to comment.