Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Zaśmiecanie ekranu premiami itp

2»

Komentarz

• Muto Yugi (PL1) powiedział(a):
    Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    oni z tym nic nie zrobią muszką miwyskakiwać po to byś ty kupił i widział , że można kupić to i to , to jak w normalnym sklepie przy kasie masz też towary na półkach i zawsze coś przy wyciaganiu towaru na kasę zawsze coś sobie z półki weźmiesz taki był zamiar tych co grę stworzyli
    Coż zaproponowałem jakieś rozwiązanie chyba to lepsze niż tylko narzekać :) a wejść w promkę i tak byś musiał żeby ją usunąć ze skrzynki tak samo jest z ofertami specjalnymi (trzeba rozróżnić oferty specjalne które dostajemy na skrzynkę w grze jak dzisiaj te minutki a promocje które namolnie wyskakują wjakieś najmniej odpowiednich momentach)
    tylko że ja tych minutek nie dostałem nie miałem takiego prezntu
  • te reklamy mogłyby się pojawiać pod okienkiem, w którym aktualnie puszczamy ataki lub coś innego robimy a nie tak centralnie z zaskoczenia i to czasem kilka. To by było dużo lepsze rozwiązanie.
    EnaMarlena @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Sugerowaliśmy całym zespołem swego czasu, by w dniu planowanych zmian w grze, lub wszelakich planowanych (z naciskiem, planowanych) poprawek błędów, zawieszać wszelkie promocje jak je nazywacie. To dobry moment by znów przypomnieć o tej trafnej sugestii.

Jan
  • Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    oni z tym nic nie zrobią muszką wyskakiwać po to byś ty kupił i widział , że można kupić to i to , to jak w normalnym sklepie przy kasie masz też towary na półkach i zawsze coś przy wyciaganiu towaru na kasę zawsze coś sobie z półki weźmiesz taki był zamiar tych co grę stworzyli
    Oczywiście że tak, ale natrętne wyskakiwanie ofert w tej grze można porównać do natrętnego cygana który Ci wciska jakiś szajs w sklepie podczas stania w kolejce do kasy....Czyż nie? Od tego mają sklep rublowy żeby tam mogli prezentować swoje "dobrości"
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):
    Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    oni z tym nic nie zrobią muszką wyskakiwać po to byś ty kupił i widział , że można kupić to i to , to jak w normalnym sklepie przy kasie masz też towary na półkach i zawsze coś przy wyciaganiu towaru na kasę zawsze coś sobie z półki weźmiesz taki był zamiar tych co grę stworzyli
    Oczywiście że tak, ale natrętne wyskakiwanie ofert w tej grze można porównać do natrętnego cygana który Ci wciska jakiś szajs w sklepie podczas stania w kolejce do kasy....Czyż nie? Od tego mają sklep rublowy żeby tam mogli prezentować swoje "dobrości"
    Fragment z pkt. 2 regulaminu, którego nie czytałeś:

Nieuprzejme zachowanie, obrażanie, oszczerstwa kierowane pod adresem innej osoby, groźby, dokuczanie, wulgarne lub obsceniczne treści, nielegalne działania, propaganda, agresywne i obraźliwe zachowanie związane z wrogością w kierunku innych kultur/religii, innych narodowości oraz inne, obraźliwe i zmierzające do prowokacji zachowania"

Oficjalnie Cie informuje, że jesteś tuz przed blokadą.

Jan

• Jan M powiedział(a):
    Sugerowaliśmy całym zespołem swego czasu, by w dniu planowanych zmian w grze, lub wszelakich planowanych (z naciskiem, planowanych) poprawek błędów, zawieszać wszelkie promocje jak je nazywacie. To dobry moment by znów przypomnieć o tej trafnej sugestii.

Jan

Jan M a powiedz mi czy niedało by się w prowadzić do gry opcji ( Niepokazuj mi nigdy osiągniętych wygranych )

wiesz wbijasz ewentem samuraji festiwal lotosowy to trche tego trzeba pogasić a worki to nawet dwa razy :(((

A i jeszcze jedno niewydaje się Tobie że problem promocji to tak w połowie problem skalowania  wielkości tego ogłoszenia?Wiesz Gracz ma słaby wzrok to im większe powiększenie w przeglądarce to tym większa plansza z ofertą .To naprawde w pewnym momańcie robi się kloc na cały ekran.

czerwona.malwa @ pl 1
Sign In to comment.