Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe funkcje w grze - System fuzji. Dyskusja

124

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Możemy wrócić do tematu jaki tu obowiązuje ? Dziękuje :)

Jan
  • Ariccia (PL1)Ariccia (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 14.08.2018
    http://prntscr.com/kie1qs
    nic tylko kupować,hahah ,taka okazja:)))  zamiast 5k jedyne 14k
    oni naprawdę mają ludzi za goopich 
    Post edited by Ariccia (PL1) on
    Like a moth to the flame ...
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    Jan M powiedział(a):
    Krzyśko (PL1) powiedział(a):
    Koniec aktualki - normalka: wojsko poszło sobie w (piiip)... Na postach zamrożenie żywności zadziałało, na głównym nie...
    (przed aktualką było kanapek na 1h, a po aktualce komunikat o ucieczce...)
    Napisz zgłoszenie, co utraciłeś , odzyskasz i zapewniam, że dostaniesz jeszcze coś więcej ... na forum nie
    Od razu pisałem... I właśnie mnie zaskoczyli: zwrot po 23h - z bonusem :)
    Krzyśko @ pl 1
  • Ariccia (PL1) powiedział(a):
    Okazja goni okazję :smile:
    Ja naprawdę współczuję tym którzy ładują realną kasę w tą grę....
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):
    Ariccia (PL1) powiedział(a):
    Okazja goni okazję :smile:
    Ja naprawdę współczuję tym którzy ładują realną kasę w tą grę....
    Nie rozumiem tej pogardy dla tych co kupują rubiny ... Widziałeś pogardliwy wpis od tego gracza co je kupuje o takich co ich nie kupują ? Ja nie widziałem. Napisze Ci więc delikatnie i innym co dokonują podobnych wpisów ... zniżcie loty, bo nie pozwolę publicznie nikomu nic wytykać i kogoś obrażać. Kupujesz mniej rubinów niż przeciętny gracz, ale dzięki temu przeciętnemu, możesz grać, bawić się i wypłakać się na forum, co Twoim zdaniem nie jest normalne ? Jesteś w błędzie.

Jedno z pierwszych zdań moich tego ogłoszenia, gdzie prosiłem o trzymanie się tematu złamałeś, prowadzisz dyskusje nie związaną z tematem, przydzielam punkty karne za spam.

Jan
  • ale idiotyzm ten booster kropelek krwi, gracze robia po 13k pkt jednym atakiem i wyniki nie maja nic wspolnego z uczciwa rywalizacja. Po prostu kto kupi wiecej boostero ten jest w top10. Kolejny dowod na to jak mozna zmienic zasady eventu w trakcie jego trwania  a zatem naruszyc swiadomie warunki umowy miedzy graczem a gge
  • Grzegorz nie o to chodzi, gra nie stwarza rownych szans dla wszystkich, wszystkie aktualizacje premiuja graczy rubinowych a ta ostatnia to juz wogole jest kompletna przesada
  • gdzie moje wojsko  i gdzie moja potega 
    KAŻDA CHWILA TWORZY  HISTORIE . . . 
  • Od rana ogarniam obiekty  wszędzie żarcia na 11h i  nagle wojsko znika i  potęga znika 
    Licze na rekompensatę z ich  strony  bo  jak oni  cos zrobia to  nie łaska przyznać się i  docenić graczy  aktywnych  a jak z naszej  strony  cos nie tak to  od razu  Bana dają 
    KAŻDA CHWILA TWORZY  HISTORIE . . . 
  • wojo z ataków przepadło zabawki tez na podziemiach tez wszystko poznikało o co tu chodzi ?
  • sivy (PL1)sivy (PL1) PL1 Posty: 14
    ta  kuźnia to  jedna  wielka  lipa tyle  w  temacie i  nie  co   się nad  tym  rozpisywać 
    sivy @ pl 1
  • Pytanko: czemu dekoracja po fuzji ma tak malo punktów mocy?? czemu moc po fuzji spada?
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Pobawiłam się w kuźni i prawie umarłam ze śmiechu :smiley:  
    Może zaskoczycie nas czymś ciekawym i sensownym ? 
    a może dla odmiany dotrzymacie słowa i podniesiecie obóz ?
    ehhhh……..
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Bim (PL1) powiedział(a):
    Czy w nieskończonośc można ulepszać to niewiadomo, ale dośc wysoko chyba można je podnieść. 
    Dlaczego uważam że nie mają wysokiej wartości. Bo trzeba władować  dośc duże ilości materiałow i czasu w fuzje a korzyść z tego bardzo mała.
    Przykładowo ulepszając dekor Nomadyczna Ksiezniczka. Aby podnieśc to o 1 lvl przy użyciu ogrodów zamkowych, trzeba wykonać ok 15 fuzji, ile to kosztuje? No dośc sporo, nie mam teraz czasu tego dokłądnie analizować. Korzyść z takiego ulepszenia o 1 lvl to 5PP.

Wszystko można ,  nie rozumiem z jakiego powodu są kłopoty z ulepszaniem dekorek

jest to bajecznie proste i darmowe,  

Generalnie wszystko opiera się na lewelu Kuźni , to on daje  wieksze możliwości

oraz możliwość ulepszania dekorek 2  razy dziennie nawet....

A TAK SWOJĄ  DROGĄ   CO U CIEBIE W PODPISIE  OZNACZA  CYT,,

,, Tylko słabi gracze stosują dopalacze! D  ,,

BIM  O  JAKIE  DOPALACZE  CHODZI  ?????? ;);););););););););)>:)>:)>:)>:)>:)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Balans gry zachowany (haha) Nowego Kasztelana rubinowcy uzbierają kilka miesięcy wcześniej niż reszta :)

A Ty co się tak ciągle  Dyplomatycznie   czepiasz  rubinowców  he ,,?????

lepiej  zajmij się dekorkami bowiem z Twoich wypowiedzi wynika  ze masz w tym braki 

masz Łeb  to  myśl  jak  2 razy dziennie bez rubinów  ulepszyć codziennie  dekorke 

podpowiadam  że  to proste  ,,,,, ;););););););)>:)>:)>:)>:)>:)>:)  
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
Sign In to comment.