Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Zaśmiecanie ekranu premiami itp

Juz jakies 2 lata temu wpominalem o tym, ale widze, ze chyba nikomu nie przeszkadza, albo zrezygnowali z pisania na forum(co mnie nie dziwi).
Chodzi mianowicie o informacje o premiach,ofertach, ktore znajduja sie centralnie na srodku ekranu. Strasznie to upierdliwe i przeszkadzające w normalnej grze. Trzeba uwazac aby nie kliknac jakiejs "oferty" przesuwac mape bo zaslania wielokrotnie to co chce sie zrobic.
Domyslam sie, ze zrobiono tak specjalnie, ale jest to perfidne i zenujace jak bardzo sie wysilaja aby zmusic nawet przypadkowo na klikniecie rubinow.
Jestem w 100% przekonany, ze wszyscy gracze beda zadowoleni kiedy w/w "ofert" zmienia miejsce na ekranie lub calkowicie zostana przeniesione w miejsce nie przeszkadzajace graczom.
No i chyba nie zaklóci stabilnosci gry, czy jak to okreslacie:P:)...

Pozdrawiam

Jan M.
Janomar @ pl 1
«1

Komentarz

• teka (PL1)teka (PL1) PL1 Posty: 14
    Na kompie jest upierdliwe, a na fonie jeszcze bardziej.
    Tam poruszanie się jest bardziej utrudnione ze względu na gabaryty i typ urządzenia 
    jak to byście ogarnęli to było by ok.
    Dzięki
    Pozdrawiam
  • oferty rzecz święta :/
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    temat rzeka i powraca jak bumerang niestety bez odzewu ze strony twórców 
    Geld musi się zgadzać a jeśli coraz mniej osób gra to pozostali mają co mają
  • SOBA (PL1)SOBA (PL1) PL1 Posty: 26
    no raczej chodzi oto że wyskakują jak nie trzeba np przy ustawianiu wojska, niech se wychodzą przy włączeniu gry jak zawsze a nie w trakcie w najmniej odpowiednim momencie 
    SOBA @ pl 1
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 91
    Czy naprawdę muszą wyskakiwać jedna za druga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niemożna zrobić pomiędzy nimi jakiś odstępów skoro już muszą być a nie 10 z rzędu.
    Aż się cisną wulgarne słowa na usta jak bardzo to jest denerwujące  i podobno to jest już po zmniejszeniu częstotliwości wyskakiwania :smile:

• Drakulas (PL1) powiedział(a):
      i podobno to jest już po zmniejszeniu częstotliwości wyskakiwania :smile:

Podobno :s:smile: U mnie też to samo, nic się nie da zrobić na grze bo wyskakuje jedna za drugą - czasami cztery naraz... Ale oczywiście problem jest już przekazany do Zespołu GGS - tak jak wszystkie inne pomysły, a Zespół GGS woli psuć kolejne eventy zamiast zając się problemami sugerowanymi przez graczy :neutral:
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • jestem za żeby te oferty usunęli albo nich aż tyle nie dawali
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 91
    a juz wydawało mi się że jest mała poprawa ale po ostatniej aktualizacji siła ataku promek wzrosła z potrojoną siłą

• MALACHIT (PL1)MALACHIT (PL1) PL1 Posty: 198
    Widać, że zależy twórcom na kończeniu gry przez kolejnych graczy, ekonomiczne myślenie u nich hehe.
    Gra ma nas odprężać i bawić, a przez te oferty wyskakujące co chwilę wkurza.
    Chcecie mieć wiecej ruin i pustych miejsc na mapie róbcie tak dalej...
    Żadna armia nie przekroczy granic
    które bronione są polską ręką
  • To co dzieje się z wiecznie wyskakującymi promkami i to w najmniej odpowiednich momentach (w trakcie wojny) to już jest kpina dawniej wyskakiwały na początku i raz na 3/4 godziny teraz co moment i jeszcze gra tnie muli oszukuje nie nalicza punktów na eventach,przy wynajęciu specjalistów często zabiera ruby ,a ich nie zatrudnia ,,z roku na rok jest gorzej ,jeśli chodzi o działanie ,czasem mam wrażenie ,że tylko promki działają tu poprawnie, dlatego dopóki jakość gry się nie poprawi nie kupię rubinów i nie wezmę ,żadnej promki, Was też namawiam ,czarne flagi nic nie dają więc trzeba ich po kieszeni strzelić zmniejszą się dochody z rubinów to może pomyślą ,że gra ma dawać przyjemność ,a nie wkurzać
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 82
    Proponuje reklamy dla urozmaicenie np kupno samochodu albo baloniki na impreze urodzinowa
  • vagabond (PL1)vagabond (PL1) PL1 Posty: 82
    oczywiscie minus 60 % na te mercedesy i balony
  • albo przynajmniej żeby nie wyskakiwały przy każdym odświeżaniu czy wejściu  do gry żeby pokazywały się przy pierwszym wejściu do gry a potem już nie chyba że będą jakieś nowe to wtedy
  • Wyłączycie te reklamy czy dalej będziecie ściemniać że problem został już usunięty ?
    Ataków nie można puścić bo wyskakują jedna po drugiej.... Nie dość że trzeba zamykać 4 okienka przy wejściu to jeszcze normalnie grać się w grę nie da bo reklamujecie te swoje hipersupergigamega promocje
  • I premie jak się pojawiały wcześniej, tak dalej się pojawiają....

Teraz jest nawet jeszcze gorzej, bo z okazji urodzin spamujecie tymi swoimi nic nie wartymi promocjami... Jednego okna nie zdążysz zamknąć a już wyskakują dwa kolejne.... Grac się przez to nie da, ale nikt się tym nie zajmie....

aaa zapomniałem - Balans gry :neutral:
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    Wiem że ten temat się przewijał miliony razy. Chodzi o wyskakujące promocje. Jak wszyscy wiedzą są one bardzo wkurzające kiedy wyskakują podczas ustwiania ataku lub podczas "gaszenia" obozów kiedy liczą się te sekundy. No więc czy wszyskie promocje nie mogłyby się pojawiać w skrzynce odbiorczej tak jak oferty specjalne kiedy za rubiny można kupić dodatkowe wojsko i narzędzia a czasem punkty VIP ??? Gracze i tak będą je musieli przeczytać gdyż tych ofert nie da się usunąć od razu, a jednocześnie nie będą nam namolnie wyskakiwać :) poza tym cały czas będą pod ręką i gracze będą je czytać choćby ze względu by oczyścić skrzynkę. 
    Ps: ta oferta specjalna z minutkami za rubiny (przynajmniej dla mnie) była bardzo trafiona gdybym nie był na urlopie to aż bym kupił :)
  • oni z tym nic nie zrobią muszką wyskakiwać po to byś ty kupił i widział , że można kupić to i to , to jak w normalnym sklepie przy kasie masz też towary na półkach i zawsze coś przy wyciaganiu towaru na kasę zawsze coś sobie z półki weźmiesz taki był zamiar tych co grę stworzyli
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    oni z tym nic nie zrobią muszką miwyskakiwać po to byś ty kupił i widział , że można kupić to i to , to jak w normalnym sklepie przy kasie masz też towary na półkach i zawsze coś przy wyciaganiu towaru na kasę zawsze coś sobie z półki weźmiesz taki był zamiar tych co grę stworzyli
    Coż zaproponowałem jakieś rozwiązanie chyba to lepsze niż tylko narzekać :) a wejść w promkę i tak byś musiał żeby ją usunąć ze skrzynki tak samo jest z ofertami specjalnymi (trzeba rozróżnić oferty specjalne które dostajemy na skrzynkę w grze jak dzisiaj te minutki a promocje które namolnie wyskakują wjakieś najmniej odpowiednich momentach)
Sign In to comment.