Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

AMINO1500

Oszust i kretacz,gracz bez honoru i godnosci,okrada sujusze z surki w skarbcu,dzis w nocy okradl sojusz BRAVEHEART wywolujac wojne ze swoja slupownia a nastepnie przekazywal se daniny w taki sposob wyczyscil cly skarbiec w sojuszu a nastepnie odszedl do swojej slupowni,uwazajcie na BUCA I BURAKA WREDNEGO

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 05.08.2018
    1. To nie jest sugestia do zmiany gry, chyba, że dla autora, wiec przenoszę do innego działu forum.
    2. Jak znam życie daliście hasła do kont osobom trzecim a na kogoś wieszacie psy
    3. Zgodnie z regulaminem gry, hasła są niezbywalne i nie wolno podawać osobom trzecim, pod rygorem blokady konta na grze.
    4. Ja bym powiedział, że trzeba być niespełna rozumu, by dać hasło do konta komukolwiek.

Tyle ode mnie, Jan
    Post edited by Jan M on
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 05.08.2018
     ;)  >:)>:)>:)

osoby co chciały tak głośno  zakładać tutaj watek to ponoć nie mogą ze względu na meila ,,hm,, a ja mysle ze dostały bana lub tak jak korona sojuszu  BRAVEHEART 

Dawid76  który tak naprawde ma na imie Marcin  i gra na kilku naraz kontach w tym sojuszu  np

brygadzista konto  itp   itd  poprostu  wzieli konta kogoś oraz je sobie przywłaszczyli   ,  a

w BRAVEHEART tej farmie takich jest sporo graczy ,,,, np .   https://prnt.sc/kew8dy

Wiec  zakładanie  tematów z ich  innych kont z słupowni to poniżające

http://prntscr.com/kev8ar   

Ja bedac generałem w tej farmie  nieudolnej  pogasiłem liczne wojny tak zwane techniczne

i nie widze nic złego w tym aby sojusz farma  BRAVEHEART  przekazała dobrowolnie troszke surek innym sojuszom jako wdzięczność :-):-):-)

Sam wpłacałem ogromne ilości surek jak tej farmie robiłem nawet eventy TOP 1   bowiem  wcześniej top ewentów nie potrafili zrobić 

więc dla mojej osoby należą sie jedynie podziękowania  ,,,,,,,,,,

za to ze cały leniwy sojusz na ewentach ciągnołem za uszy  bowiem  gracze nie potrafili  

nawet  zrozumieć na ewencie berri zielonym ze punkty reputacji  to nie to samo co punkty rycerskości oraz że punktami reputacji nie wygrywa się eventu TOP 1  na berii

i niestety do wygranej brakło ok. zaledwie 12.000 punktów rycerskości ,

,podkreślając to że ze wstydu poprosiłem o degradacje z marszałka na generała dzien przed zakończeniem eventu i już nie uczestniczyłem w walce o TOP 1

wiec do miłego :-):-):-D:-D:-D

ps
    a hasła w tej farmie sa przekazywane pomiedzy graczy oficjalnie , i generalnie jeszcze w tak

..p........i ...z.....   ciekwym  sojuszu nie miałem okazji grać i takich oraz innych rzeczy widziec

, ale ciekawa przygoda była i jestem przekonany ze przyda sie choćby kilku miesięczny  przygodowy

kontakt cały czas  bowiem było wesoło  , :-):-):-):-D:-D:-D:-D

Jak zawsze pozdrawiam.
    Arkadiusz.
    Post edited by amino15000 (PL1) on
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
    edytowano 05.08.2018
    Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):
    żeby zupkę do sojuszu wpuścić i jeszcze generała dać to trzeba być albo pijany albo niespełna rozumu:)
    Piotrek_84.  :-):-):-D  i kto to mówi. 

http://prntscr.com/kew965

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Post edited by amino15000 (PL1) on
    B )  Pozdrawiam

wygo (PL1) powiedział(a):
    witam również moderatora, i podziwiam tak szybką  reakcję na wpis-brawo za refleks!!!                                    -nikt nie dawał żadnych haseł nikomu-wiemy ze to nielegalne, amino1500 był naszym graczem- i tak jak pisał poprzednik ograbił sojuszowy skarbiec-piszę "naszym"-bo jestem członkiem tego sojuszu, nie wypowiadam się w imieniu całego sojuszu

Zlot Czarownic się zakończył  więc  ,

o:)  >:)o:)>:)>:)>:)o:)>:)o:)>:)o:)>:)>:)>:)o:)o:)o:)>:)>:)>:)>:)o:)>:)o:)

prowokacje zaczne odbierać jako powód  do odpalania ponownie od nowa czerwonych pasków
    ale tym razem , pomine ewenty a przez kilka miesięcy
    pobawie sie po staremu w poligon aż nie dojde do wniosku ze mi się znudziło 

, słowa dotrzymałem jak zawsze
    i tym co dałem słowo pstryczki dałem
     za  używanie pod moim adresem słów wulgarnych  

,,,,,,,,,oraz dałem szanse na neutrale  , wiec moja rada  to zamknąć temat  kiedy jeszcze można,,,
    ,,,,,,,,,,bowiem  jak nadal beda prowokacje toja mam wiele powodów aby zabawic sie w piligon na kilka miesiecy ,,,  

tylko po mojej stronie strat nie bedzie  a po 2 stronie  mozna sie łatwo domyślić,,,

a co do przekazywania haseł to znamy osobe
    która jest w posiadaniu ogromnej ilości secrenów  
    kto komu oraz jak hasła przekazywał ,
    , nie warto kłamac togra zabawa ale nie w kłamstwa 

B )  Pozdrawiam
  • o:)

• popieram amino
    wiem że nie mam głosu w tej sprawie zbyt dużego ale...
    czy macie jakieś konkretne mocne dowody...?
    Ja też mogę powiedzieć że jakiś bedziuu szczyścił mi kiedyś skarbiec mojego soja
    ( wybacz bedziuu to dla przykładu)
Sign In to comment.