Strona główna Polish Wasze pytania do gry

AKTUALIZACJE

Za każdym razem jak wprowadzacie jakieś poważniejsze zmiany, jak dziś w przypadku kuźni fuzji (czy jak to tam nazwaliście), powinniście dać jakąś instrukcję obsługi tego w formie pdf ze zrzutami ekranów albo jakiś film instruktażowy, bo nie każdy rozumie poezję waszej logiki.
Zakładacie, że to co tworzycie jest intuicyjne - pewnie dla was jest. Ale należy sprawdzić jak to rozumie ktoś kto nie brał udziału w tworzeniu takiej nowinki i czy w ogóle to rozumie...

Komentarz

• jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    kolejna  aktualizacja  i   popsuli   produkcje  narzedzi    skandal
    jarobaro @ pl 1
  • no_name (PL1)no_name (PL1) PL1 Posty: 75
    minęło kolejne 5min, znowu trzeba dodać tarcze do produkcji
    i jak przy tak urozmaiconej rozrywce się nudzić...?
  • no_name_returns (PL1) powiedział(a):
    Za każdym razem jak wprowadzacie jakieś poważniejsze zmiany, jak dziś w przypadku kuźni fuzji (czy jak to tam nazwaliście), powinniście dać jakąś instrukcję obsługi tego w formie pdf ze zrzutami ekranów albo jakiś film instruktażowy, bo nie każdy rozumie poezję waszej logiki.
    Zakładacie, że to co tworzycie jest intuicyjne - pewnie dla was jest. Ale należy sprawdzić jak to rozumie ktoś kto nie brał udziału w tworzeniu takiej nowinki i czy w ogóle to rozumie...
    Całkowicie się z tym zgadzam, powinna być jakaś instrukcja, krok po kroku jak ulepszyć dekorację. W zapowiedzi niestety nic nie było ....
    Pablo000 @ pl 1
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    potwierdzam, powinni dać instrukcje bo co, kliknę coś co nie trzeba i mi za..... (zawinie) x rubli
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Pablo000 (PL1) powiedział(a):
    Całkowicie się z tym zgadzam, powinna być jakaś instrukcja, krok po kroku jak ulepszyć dekorację. W zapowiedzi niestety nic nie było ....
    Daliśmy Ci instrukcje w postaci regulaminu gry i forum a Ty tez tego nie czytałeś i notorycznie go łamiesz a oczekujesz instrukcji PDF do kolejnego wydarzenia ?

Na forum wymieniamy się doświadczeniami. Nie podamy na tacy rozwiązania. Będą możliwości zakupu specjalnych ofert oraz możliwości wygrywania poszczególnych elementów układanki w wydarzeniu...

Mam nadzieje, że równie szybko co narzekać i łamać regulamin (za co system daje Ci punkty karne a gracze zaznaczają Twoje wpisy jako SPAM i możesz zostać zbanowany....,) podzielisz się z graczami, jak działa kolejne wydarzenie, liczę na Ciebie :)

Jan

• Proszę przytoczyć konkretny punkt regulaminu, który łamie tak notorycznie.

Nie ma to jak dowartościować się blokowaniem innych graczy.

Skoro mamy się wymieniać doświadczeniami, to może jako wytrawny gracz 3lvl, jak sam się określiłeś, może odpowiesz innym graczom, jak ulepszyć te dekoracje, skoro zadają powyżej takie pytania.

Pablo000 @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Też chciałbym poznać mechanizm przekuwania dekoracji ale pewnie chodzi o to by każdy robił to metodą prób i błędów przez co będzie trzeba wydać na to więcej rubinów a co za tym idzie żywej gotówki.

Jan M powiedział(a):

Mam nadzieje, że równie szybko co narzekać i łamać regulamin (za co system daje Ci punkty karne a gracze zaznaczają Twoje wpisy jako SPAM i możesz zostać zbanowany....,) podzielisz się z graczami, jak działa kolejne wydarzenie, liczę na Ciebie :)

Jan

Szkoda, że postów moderatorów nie można odznaczać jako spam. 
  • chcialem sie dowiedziec kiedy  pojawia sie moje talizmany w  sklepie  bo  jest cos zablokowane ??
  • X Selim X (PL1)X Selim X (PL1) PL1 Posty: 235
    koyot1 (PL1) powiedział(a):
    chcialem sie dowiedziec kiedy  pojawia sie moje talizmany w  sklepie  bo  jest cos zablokowane ??
    skorzystaj z wyszukiwarki to się dowiesz:)
    mgr inż. dr. od spraw robienia zadymy Piccollo
    "Jest ogień, jest impreza D"

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Pablo000 (PL1) powiedział(a):
    Proszę przytoczyć konkretny punkt regulaminu, który łamie tak notorycznie.

Nie ma to jak dowartościować się blokowaniem innych graczy.

Skoro mamy się wymieniać doświadczeniami, to może jako wytrawny gracz 3lvl, jak sam się określiłeś, może odpowiesz innym graczom, jak ulepszyć te dekoracje, skoro zadają powyżej takie pytania.

Ale ja nie będę Cie zmuszał do czytania regulaminu. generalnie jak dostaniesz bana, to jak znam życie usiądziesz nawet z całą rodziną i go przestudiujesz, no taka Twoja natura z czym się już dawno pogodziłem ...

Nie jest intencją Twórców dać na tacy pewne rozwiązania. Tobie jak i innym daliśmy regulamin gry i forum a masz to w głębokim poważaniu, to na cholerę, mówiąc brzydko Ci kolejne wyjaśnienia ? Liczę na Twoją inteligencje i wpis wyjaśniający innym na czym polega kolejne rozwiązanie w grze, nastąpi to szybko, pod warunkiem , że w końcu skupisz się w na swoim zameczku a nie błędnej dyskusji ze mną.

No tak mam na grze zamek lvl 3, który mocą niczym się nie różni od Twojego, a szkoda. Pisałem, zajmij się grą a nie smutnymi w swej treści opowiadaniami o innych, zajmij się sobą. W Twoim wypadku , krótkowzroczność ma przyszlosc.

To nie jest dział do polemiki ze mną w jaką mnie stale angażujesz, to znów spam i gdzie dodają Ci inni znaczek spam, to się skończy banem z automatu, zdajesz sobie z tego sprawę ?. Nie będę już Cie uczył, gdzie co i jak. Moja uwaga na Tobie się właśnie skończyła.

Autor tematu dostał bana, bo dostał kolejne ostrzeżenie i automat daje w takim wypadku bana. A temat jest widzę znów wielowątkowy i ponownie nie na temat a to spam, więc zamykam.

Jan
Ta dyskusja została zamknięta.