Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Sierpniowa część 1. - Dyskusja

13

Komentarz

• A tego cudaka skąd wzięli hahaha :dizzy:

• jesli tak maja wygladac obcy to nareszcie cos fajnego stanie sie z tym eventem. Bedzie drugim po zmiennych nawiazujacym do korzeni czyli walki z normalnymi przeciwnikami. Tylko od razu nalezaloby wprowadzic jakies zmiany w sklepie nomadow bo skoro nie bedzie sie uzywac zbyt duzej ilosci ogonow to na co te tabliczki wymieniac??? Poza bombami reszta jest malo atrakcyjna a wojsko dosc slabe
  • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    To jakis zart ??

• Vodka69 (PL1)Vodka69 (PL1) PL1 Posty: 34
    Karol1990 (PL1) powiedział(a):
    To jakis zart ??

Mi dla odmiany zniknęły z okienek wszystkie które już się robiły....
  • bask_01 (PL1)bask_01 (PL1) PL1 Posty: 115
    pay to win jest ważniejsze. Co tam zabawki
  • giz (PL1)giz (PL1) PL1 Posty: 6
    hej
    wszystko fajnie Janie tylko :)
    niech ktoś mi powie jak skończyć cały event
    tak wyśrubowaliście ilość zdobywania chwały, tabliczek itd.
    ze jest to fizycznie niemożliwe 
    kocham ta grę od 2 lat ani jednego dnia nie opuściłem 
    nie stać mnie na kupowanie rubli czy to znaczy że jestem gorszy sort
    jest to popularne hasło w ostatnich czasach ale coś w tym jest
    wiem że wy żyjecie z tego ze gracze rubinki kupuja
    ale niech to ma ręce i nogi
    dobra kończę sorki za marudzenie :)
    (koło fortuny masakra)
    zaczynacie niszczyć powoli wszystko co było fajne w tej grze
    pozdrowionka Krzysiek
  • madzia73 (PL1)madzia73 (PL1) PL1 Posty: 10
    Zabawki za surowce po 1 w okienku, natomiast czerwone flagi za monety po 80 w okienku.
    Pytanie: celowo czy to tylko błąd?
  • bask_01 (PL1) powiedział(a):
    pay to win jest ważniejsze. Co tam zabawki
    Czekałem na ekstra bonus do sezonowych ...... i nie dali więc kasy mają w brud zresztą większość działań firmy raczej wskazuje na działanie oderwane od hęci pozyskania większych wpływów do swojej kieszeni 
    :D... raczej piorytet ma dogryzanie graczom 

;p

czerwona.malwa @ pl 1
  • giz (PL1)giz (PL1) PL1 Posty: 6
    teraz tak trochę czytałem co pisaliście :)
    Janie wakacje są jedź i odpocznij :)
    uważaj na sinice nad polskim morzem hahahah
    wracaj we wrześniu i zacznij z sensem gadać na razie lejesz wodę a pamiętaj susza jest
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Ale błędy można produkować tylko 1 sztukę maszynek  he he, po mojemu szybko do poprawki innych błędów nie zauważyłem  chwilowo.
    dymitr38 @ pl 1
  • ludzie byl fajny temat o nowych obcych, kasztyku ze zmiennych itd to spamujecie zasmiecajac go jakimis durnymi tarczami na ktore zostal zalozony osobny watek
  • a co do tych 3 atakow na 5k defa to Jan wyraznie napisal ze tak moze sie stac w trybie hard. Mozna sie domyslec ze bedzie sala defowa a i pewnie do tego zmiana ustawien na murze. Wcale sie nie zdziwie jak komus nawet 3 sklady nie wystarcza, gracze oblatani w wojenkach sobie poradza ale zwykli eventowcy beda padac jak muchy na murze :)
  • lepiej nic nie piszcie, zwłaszcza prawdy, bo Jan rozdaje bany
  • Czy każda nowa aktualizacja musi psuć coś co jest już w grze?
    Dlaczego kuźnie fuzyjne zasłaniają przegląd wiosek i wysp na światach?
    W zapowiedzi nie było o tym wzmianki.
    Pablo000 @ pl 1
  • powiedzcie mi ma co mi tyle   NARZĘDZI   GOSPODARsKICH   we wszystkich  konkursach szlacheckich  , powinniście więcej dawać  cegiełki, lub  piasku przesianego 
    10kowalski @ pl 1
  • to akurat dla nich calkowicie niewazne , w tym momencie 800 legendarne maja juz wszystkie elementy porobione na kazdym zameczku i materialy te sa calkowicie bezuzyteczne dlatego mozna sie ich spodziewac jeszcze wiecej w grze :)
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 171
    Mam pytanie odnośnie zestawu gienka pod nazwą Fortuna pustynnych piasków.
    Jak widzimy w ogłoszeniu - w nadchodzącym miesięcznym zostanie wprowadzona modyfikacja parametrów owego zestawu.
    A co z dotychczas posiadanymi przez nas zestawami?
    Czy też ulegną modyfikacji? Czy będą występować dwie odmiany tego zestawu pod tą samą nazwą?
    paka33 @ 5
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Jan M powiedział(a):
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Super że wyłączycie sklep w zmiennych Ktoś zbiera po to by coś tam kupić A wy go wyłączycie bo wycofaliście się z tym kasztelanem ?? Karacie graczy za to ze sami się wycofaliście ? Przecież jak ci co płakali na temat tego kasztelana Jak nie chcą niech nie kupują  ich sprawa  Szkoda ze tak szybko nie reagujecie na zmiany jakie na gorsze w krukach, obcych wprowadziliście  Zamki 500+ A chwały 10 baniek :) Szkoda ze w kole fortuny nie wycofaliście się Gdzie losów x 10 więcej trzeba  a nagrody takie jak były wcześniej :) A tu się wystraszyliście kilku wpisów na temat nowego kasztelana i z podkulonym ogonem wycofujecie się z tego ? Janie co wy sie tacy "wycofani" zrobiliście ;)
    Nie po paru wpisach się wycofano. Może tutaj jest kilka wpisów, przeważnie same utyskiwanie, nigdy, że coś fajnie. Jak dałem ogłoszenie o tym kasztelanie, widzisz jakieś specjalnie pochwalne wpisy ? :) Ja ich nie widzę :smile: Spokojnie. Doczekasz się Kruka lub Obcego gdzie skończy się wysyłanie ataku ściągaczami lub same wojsko na "ogonach" bo "grubas" stoi. Te czasy, zapewniam Cie będziesz wspominał z tęsknota i z łezką w oku poprosisz o 500+. Krzyk o zmiany ? Beda, już zapowiadałem w OO. Bedzie tak, że Obcego nie zaatakujesz jak barona ale jak prawdziwego broniącego się dobrze gracza ... Jeszcze jakieś zmiany maja być ? Ja rozumiem, że każdy by chciał szybko co denerwuje. Szybko się łapie pchły jak mawiał wieszcz a na zmiany musimy trochę poczekać i z typową dla mnie troską i uwagą,  będę się przyglądał co wtedy napiszecie, jak w trybie Obcy "hard" lvl, na 5k defa będziesz musiał wysłać 3 pełne ataki na pełnym zbroju, gdzie w porywach szaleństwa w ostatniej fali dodasz owe flagi, by przejść obronę, by na końcu się dowiedzieć, że ciężko zdobywa się chwałę powyżej 200 tysięcy ...  :smile:

Jan

Osobiście myśle  że jesli  bedą możliwe różne do wyboru tryby rozgrywki na  evencie  Krukach/Obcych  ,

to mogą  być  one bardzo  interesujące,  [[oczywiście  
    jeśli zmiany na nie bedą przesadzone]] :-):-):-D:-D 

bedzie to od bardziej ambitnych graczy wymagało wiekszego wysiłku ale być może bedzie on tego wart ,,

poczekajmy , zobaczymy  ,  i dopiero  w  tedy  pyskowanie  na  zawołanie  ,  narzekanie , krytykowanie

można  
    po  rozgrywce na takim evencie zacząć   ;);););););)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)  
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 168
    edytowano 19.08.2018
    amino15000 (PL1) powiedział(a):

Osobiście myśle  że jesli  bedą możliwe różne do wyboru tryby rozgrywki na  evencie  Krukach/Obcych  ,

to mogą  być  one bardzo  interesujące,  [[oczywiście  
    jeśli zmiany na nie bedą przesadzone]] :-):-):-D:-D 

bedzie to od bardziej ambitnych graczy wymagało wiekszego wysiłku ale być może bedzie on tego wart ,,

poczekajmy , zobaczymy  ,  i dopiero  w  tedy  pyskowanie  na  zawołanie  ,  narzekanie , krytykowanie

można  
    po  rozgrywce na takim evencie zacząć   ;);););););)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)  

A po co czekać? Widziałeś nowe wyglądy dla zamków?Jan płacze że nikt nie pochwali ........ sie zapytam a za co ?

*** wyglądy czym się ten anonimowy on spec od dizajnu na poziomie 5 latka .........  inspirował wyglądem przycisku do papieru?

ja się chyba przeniose na forum niemieckie.Tosię chyba spokojnie klasyfikuje do wyjebania paru osób z firmy z naczele ich stojącym prowaiderem.Se zrobie zameczek na niemcy1 

to tutaj to niema sensu pisać najlepiej niemcom nawsadzać na ich forum niech poczytają opinie o sobie

EDIT:// Edycja wulgaryzmów i zapraszamy na forum niemieckie, tam też za to postaram się Ciebie zbanować, równie szybko co tu. Ja wiem, że dziecku się nudzi na koniec wakacji, klniecie nie dodaje inteligencji ... no w Twoim wypadku byś musiał tylko klnąc, by napisać coś z sensem ... Jan
    Post edited by Jan M on
    czerwona.malwa @ pl 1
Sign In to comment.