Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Przeprosiny dla Obserwatora77 z Over The Top

Z tego miejsca w imieniu swoim jak i wspolsojusznikow z Demonw Lodu popalonych przez Obserwatora77 chcialbym serdecznie przeprosic za podpalenienie zamkow i postow w/w gracza

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 24.07.2018
    Hm... w grze wojennej, gdzie to co piszesz to podstawa, palenie zamków innego gracza, za to przepraszasz ? 
    Czy ma być to wpis pod dział "Humor i drgawki", gdzie chętnie to przeniosę ??. Paranoja, przepraszać za spalenie zamków innego gracza co jest elementem tej gry ... a gracze narzekają na niedogodności od strony GGS ... Dobrze, że nie wnieśli sprawy do prokuratury za wywołanie nadmiernego śmiechu na sali ...

Ciesze się, że ów gracz, nie spalił Wam w realu pojemników na śmieci w akcie pełnej desperacji na przegraną w grze ... bo to faktycznie byłby problem...

Nomen omen, powinniście gratulować graczowi co spalił sam jakiś sojusz, widać słaby ten sojusz ...

Post edited by Jan M on
  • taki dostalem warunek wygaszenia wojenki od tego sojuszu i dyplomaty koalicyjnego , szkoda ze w tej samej koalce niema dyplomacji tylko leca siekiery , no ale czego sie spodziewac w koncu dobrze zauwazyles ze jest to gra wojenna a slabszy zawsze bedzie w .......  kopany
  • posta  krasc to sie nie baliscie ale jak wojna  sie pojawila to juz  poruszyliscie pól mapy  wstyd hehhhe

DO KONCA W CZARNY ORZE?
  • Dziękuję i pozdrawiam,

p.s.
    proponuję zastanowić się na podejście do gry i innych i tyle, bo" spalenie" w tej grze to nie powód do przepraszania a raczej zachowanie i to co się pisze.
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    stnatka (PL1) powiedział(a):
    taki dostalem warunek wygaszenia wojenki od tego sojuszu i dyplomaty koalicyjnego , szkoda ze w tej samej koalce niema dyplomacji tylko leca siekiery , no ale czego sie spodziewac w koncu dobrze zauwazyles ze jest to gra wojenna a slabszy zawsze bedzie w .......  kopany
    Nie taki słaby skoro zjeżył niby silnego co męczył aż dwóch dyplomatów o pomoc !!! hehehe :)  A na grze zawsze było , latanie stu na jednego .... ale cholernie infantylnym trzeba być, by "kazać" przeprosić na forum :) Ja zawsze nazywałem takie działania, leczeniem kompleksów a nie dobrą zabawę, jaką jest ta gra.

Jan
  • turi (PL1)turi (PL1) PL1 Posty: 2
    Zajmij się swoimi sprawami a nie wcinasz się w bajerę.
  • strach sie bac jakby ten post byl bardziej rozbudowany 

• IZULABEL (PL1)IZULABEL (PL1) PL1 Posty: 2
    No niestety ten post był w soju więc należało przeczytać opis i gra byłaby przyjemniejsza.

Ps  słowo przepraszam jeszcze nikomu krzywy nie wyrządziło a potrafi zdziałać wiele ,
    jeśli jest szczere ....

IZULABEL @ pl 1
  • obserwator77 (PL1)obserwator77 (PL1) PL1 Posty: 99
    edytowano 25.07.2018
    Jan M powiedział(a):
    Nie taki słaby skoro zjeżył niby silnego co męczył aż dwóch dyplomatów o pomoc !!! hehehe :)  A na grze zawsze było , latanie stu na jednego .... ale cholernie infantylnym trzeba być, by "kazać" przeprosić na forum :) Ja zawsze nazywałem takie działania, leczeniem kompleksów a nie dobrą zabawę, jaką jest ta gra. 

Jan
    Janie,
    nie wiem w jakim celu zajmujesz się sprawą, na którą nie masz wpływu, a nadto jej nie znasz. Generalnie było odwrotnie z tym laniem, bo nie 100 poleciało a 1 na resztę. Mnie nikt nie zjeżył abym leciał do dyplomaty, bo to już nie ten etap gry dla mnie. Polecieli lekko osmaleni, a po co? to już tylko oni wiedzą. Mieli przeprosić za to jak się "komunikowali" i to tyle. Mogło to być w wiadomości do mnie i wystarczyłoby, bo ja rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień.
    Mnie nie irytuje to, że ktoś mnie spali bo to było nie raz i nie dwa, i tak samo ja nie raz i nie dwa kogoś spaliłem, ale nazwijmy to "sposób bycia i odnoszenia się do innych" i swoiste podejście do dyplomacji na wzór Kaliego -  jak Kali kraść krowa to dobrze, ale jak Kaliemu to źle. I tyle.

P.S.
    Sarkazm to ciekawa broń, ale nie zawsze się nią wygrywa...
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • klops1983 (PL1)klops1983 (PL1) PL1 Posty: 167
    heh ale jak widzisz idzie w dobrym kierunku;] jest lepiej ja widze. spam ale czlowiek niemusi byc najgor zwierzeciem. mozna lepiej....

• Newkaja (PL1)Newkaja (PL1) PL1 Posty: 269
    Nie do wiary ...czasami tu zaglądam z sentymentu :)  i widzę , że niektórym odjjjebało i to konkretnie :)))

To, że  są słupownie i posty które stoją by stać  pisałam nie raz ,  i zastanawiałam się nie  raz  czemu suport na to pozwala,  wprowadza  event za eventem rozleniwiają mapę na tyle ,że potem każda iskierka to qrwa zapłon . ..walczy się za coś lub o coś więc fakt w dzisiejszych czasach  taki "post" to trofeum godne uwagi..szczególnie  gdy w opisie  na ogół widnieje  capslockiem wpis: "Sojusz Eventowy  nie bierzemy udziału w wojnach " ;-)

i jeszcze te przeprosiny hehehe ,czuć  nie wyleczone kompleksy na odległość a przecież  najbardziej męski na tej grze jest szacunek. 

pozdrawiam ;)

• hahahahaah słabszy będzie w du...e kopany ? śmiech to jest jak support pomaga graczom o to dlaczego wygrywają  , prawda panie Janie ? co pan z robił z Thor.Hammer z sojuszu drakkar ? i jego słupami ? nic zupełnie nic otóż jak pisałem ów pan ma wile kont . były linki gdzie thor przyznaje sie do tego ,jak również pan thor napisał iż panowie z supportu grają z nim w sojuszach i koalicjach więc wszystko wiedzą i nic mu nie zrobią , niestety zostały usunięte , hahahahah ogarnia mnie śmiech , więc panie kolego nie masz co liczyć na pomoc supportu ,jedyne co od nich możesz oczekiwać to drwiny i kpiny , przekształć zamek w ruine tak jak ja i baw sie sabotazami , nie ma sensu inaczej bo multi konciarze w raz z pomocą supportu rozwalą wszystkich kto z nimi na grze zacznie uczciwą zabawę
  • Newkaja (PL1)Newkaja (PL1) PL1 Posty: 269
    Support  teraz nie ma pomysłu na tą jakże kiedyś topową gre , nie pomoże im nawet ankieta która jest za długa :);) , przekręty kiedyś były  o wiele większe ale nie pora na pisanie o nich i nie miejsce.

To ludzie zmieniają grę

A tak z ręką na sercu to tu chyba nie ma  nikogo kto by  uderzył się w pierś i nic by w niej nie zagruchotało, każdy widząc mniej lub bardziej okazję ,  łatwość czy  korzyści  do wykorzystania -korzysta.. taka jest natura człowieka i niech mi nikt nie mówi że  nie :)))))

Zapanowała tu zazdrość i zawiść  które przysłoniły niektórym całe  dobre parę lat życia, a teraz  grę wojenną przysłoniły eventy ,grę gdzie burdel stał się rzeczywistością
     ale :

Sign In to comment.