Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Gra nie dziala prawidlowo

Witam, pisalam w innym watku lecz zapewne Jan M nie widzial.

Otuz gra muli nie zostalo to naprawione. Po okolo 30 minutach do godziny nie da sie grac na grze, nie pomaga czyszczenie, instalowanie adoble flesh player 29 czy 30. ten problem trwa od dosyc dawna, i nie tylko ja mam z tym problem lecz i inni gracze tez. Bardzo ciezko puszcza sie ataki, trzeba co jakis czas sie wylogowywac by co kolwiek ugrac.  :(

Dekorka, pojawia sie za kazdym logowaniem na gre ze jest dostepna nowa dekoracja, drzewko ozdobne, za kazdym razem jest tyle samo sztuk.

Produkcja zywnosci jest duzo mniejsza. Po zmianie magazynu dla wszystkich zamkow jeden, i po zmianie dekorek na wieksze co podnosi porzadek publiczny, produkcja zywnosci spadla, a powinno byc odwrotnie.

Aga

Komentarz

• Polski support nie stnieje, na nic nasze spuszczanie
  • A myślałem ze mi tylko tak komp muli a widzę ze inni tez maja ten problem.
    Najgorzej jest przy puszczaniu ataków.

• stasioll (PL1)stasioll (PL1) PL1 Posty: 10
    Cześć. Musicie zrozumieć, że ,,gg studios" ma dużo pracy i nie nad wszystkim nadąża. Kilka gier i niewystarczająca ilość ludzi do pracy. Po za tym w samym ,,Goodgame Empire" jest wiele serwerów których trzeba pilnować. Na jednym serwerze działa dobrze na drugim coś się psuje więc jeżeli wprowadzimy do oby dwóch ten sam kod gry to w drugim będzie działać a w pierwszym coś pierdyknie i od nowa. A po za tym u mnie wszystko działa, może spróbuj zresetować internet bo może to on cofa a komp nie wyrabia z aktualizacją danych.
  • Graj przez flash player26
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    tedyy (PL1) powiedział(a):
    Graj przez flash player26
    Jeżeli mowa o samodzielnym flashu, to sprecyzuję (ale ja używam 27.0.0.130):
    flashplayer27_0r0_130_win_sa.exe

P.S. Dodam, że używam również tejże wersji z FF 64-bit (po włączeniu dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled;true)

Krzyśko @ pl 1
  • Krzyśko (PL1) powiedział(a):
    tedyy (PL1) powiedział(a):
    Graj przez flash player26
    Jeżeli mowa o samodzielnym flashu, to sprecyzuję (ale ja używam 27.0.0.130):
    flashplayer27_0r0_130_win_sa.exe

P.S. Dodam, że używam również tejże wersji z FF 64-bit (po włączeniu dom.ipc.plugins.asyncdrawing.enabled;true)

Tam jest wątek dał Jan M odnośnie flash player
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    stasioll (PL1) powiedział(a):
    Cześć. Musicie zrozumieć, że ,,gg studios" ma dużo pracy i nie nad wszystkim nadąża. Kilka gier i niewystarczająca ilość ludzi do pracy. Po za tym w samym ,,Goodgame Empire" jest wiele serwerów których trzeba pilnować. Na jednym serwerze działa dobrze na drugim coś się psuje więc jeżeli wprowadzimy do oby dwóch ten sam kod gry to w drugim będzie działać a w pierwszym coś pierdyknie i od nowa. A po za tym u mnie wszystko działa, może spróbuj zresetować internet bo może to on cofa a komp nie wyrabia z aktualizacją danych.
    https://demotywatory.pl/2065584/U-mnie-dziala

• grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    U mnie to działanie gry od ostatniej naprawy jest wręcz irytujące (irytujące to mało powiedziane ale nie będę używał wulgarnych określeń), wcześniej działała w miarę dobrze, teraz próba zrobienia czegokolwiek kończy się oczekiwaniem 10-20 sekundowym, po którym często wywala z gry, po ponownym wejściu sytuacja się czasem naprawi  ale nie na długo, ponowne klikniecie np. raportu wyświetlają kółka zębate i czekasz, czekasz, czas mija i buch połączenie zostało zakończone i tak się można bawić :/ , jedno co szybko działa to wyskakujące promocje i super okazje, wielu graczy marzy kiedy  to popsują  :p, ostatnio to podczas ustawiania ataku potrafi wyskoczyć dwie lub trzy, bardzo zabawne.

Pisałem oczywiście do działu wsparcia, o dziwo dostałem odpowiedź i to bardzo szybko typu, wyczyść przeglądarkę, próbuj na innej lub osobnym flash playerze, mimo że pisałem w zgłoszeniu że wszystkiego tego próbowałem, czyszczenia, różne przeglądarki i wszędzie bez zmiany, czasem jakąś chwile jest dobrze ale nie na stałe, więc co jest przyczyną, nie mam pojęcia, dodatków w  przeglądarkach nie ma zainstalowanych żadnych.

Na forum się zalogować to też trzeba 3 lub 4 razy próbować  zanim wpuści, z czego to wynika, kto to może wiedzieć, może nie chcą by gracze za dużo pisali :p.
    grem @ pl 1
  • JonDou (PL1)JonDou (PL1) PL1 Posty: 17
    Też tak miałem, strasznie to było irytujące. Po wielu rożnych próbach, zmieniłem system i...
    Cud, pod Linuksem nie mam tych problemów. Wszystko działa w miarę płynnie a przede wszystkim nie ma czegoś takiego że po jakimś czasie zamula.
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    edytowano 06.09.2018
    Minęło już sporo czasu, dalej mam problemy z grą opisane wcześniej czyli lagi i wywalanie z gry, jeśli działa to jakąś chwile i znowu to samo :s, bombardowanie promocjami a jakże, tylko po co mam kupować jak tego nie wykorzystam przez to że połowe czasu zjadają opóźnienia,  wywalanie i ponowne wchodzenie, coś ustawie obronne lub atak, czekam na reakcje, dobrze jak zareaguje prawidłowo, gorzej jak wywali i po wejściu trzeba powtarzać czynności, więc naprawdę to wkurza, sam nie wiem co jest przyczyną tych problemów, kiedyś było  dobrze, jest ktoś lub coś co mi może pomóc?, tylko proszę nie pisać o czyszczeniu przeglądarki, bo to nic nie zmienia, dzięki.
    grem @ pl 1
  • Deji (PL1)Deji (PL1) PL1 Posty: 8
    Na wywalanie z gry - spróbuj zmienić hasło
    na lagi - przeinstaluj przeglądarkę

Pozdrawiam i życzę miłej gry. :)
  • witam 
    pisałem już dziś że gra nie działa itd , zostało to naprawione i wszystko było ok dopuki nie wysłałem ataku na kruki dowódcą co dostał dziś wygląd z dzisiejszej wygranej 
    po nim znika wszystko i blokuje grę nie widać ataków i już nic nie mogę zrobić jak poprzednio 
    proszę o szybką reakcję na ten błąd czy defekt z tym związany 
    pozdrawiam arczi.jezyk
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Tu jest aktualny wątek do tego tematu. https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/362644/znikajace-pola-gry#latest
    Proszę nie tworzyć nowych ani nie wyciągać starych wątków.
Ta dyskusja została zamknięta.