Jedzenie?!Jak to jest?

Proszę o pomoc w tej dyskusji albowiem mam na głównym 1500 jedzenia na minusie i przy tym 15 tys. jedzenia i mam problem albowiem jeśli wojsko mi wróci z jedzeniem z zamku lvl 31 to otrzymam od 3000-7000 jedzenia ale to nie starczy do 9.00 rano.Załóżmy że będę miał 1400 na minusie i ok. 13000-20000 jedzenia to jest to możliwe, że mi wojsko wytrzyma do 9.00 rano? Jeśli nie to co mam zrobić?? P.S. Rodzice mi komp zablokowali i nie chcą odblokować

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) Posty: 3,665
    • można poprosić sojuszników o pomoc
    • przesłać z posterunków
    • zabrać rozbójnikom
    • i wiele innych sposobów
  • Mam problem. Każdy członek mojego sojuszu ( w tym ja ) otrzymał w nagrodę za bitwy z samurajami wiele wojowników i problem w tym, że otrzymałem te wojsko i mam kłopot z wykarmieniem tych ludzi, potrzebuję bardzo dużo jedzenia, a moje gospodarstwa  tyle nie produkują, to znaczy mogłyby, ale trzeba najpierw osiągnąć odpowiedni poziom, ulepszyć i odblokować badania, które dają 100% produktywności, dla większej liczby gospodarstw, a to zajmuje mnóstwo czasu, a przed chwilą dowiedziałem się, że moje jednostki, które otrzymałem w prezencie zostały bezpowrotnie utracone. Co zrobić, żeby starczyło jedzenia ???
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) Posty: 2,316PL1
    Atakować samurajów/przeciwników i skupiać się na grabieży żywności jeśli masz taką opcję. Możesz też przesłać jedzenie z posterunków lub poprosić o pomoc sojuszników.

MichałWielki123 (PL1) powiedział(a):
    [...] odblokować badania, które dają 100% produktywności, dla większej liczby gospodarstw, [...]
    Nie ma takich badań.
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Możesz też przesłać jedzonko z innych krain lub zbadać badanie dające +% do produkcji żywności.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Ciesiek (PL1) powiedział(a):
    [...] odblokować badania, które dają 100% produktywności, dla większej liczby gospodarstw, [...]
    Nie ma takich badań.
    Cisiek 100% może nie ale badania są
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Ciesiek (PL1) powiedział(a):
    Nie ma takich badań.
    Cisiek 100% może nie ale badania są
    Nie ma takich badań. Ilość gospodarstw, których produktywność bazowa wynosi 100% jest stała - w zamkach zależy od krainy, a w przypadku posterunków od ich rodzaju. Są natomiast badania dające bonusy ilościowe bądź procentowe do produkcji żywności. To zasadnicza różnica.
  • Właśnie o to mi chodziło
  • sraty tatay mam leg, spichleze na zamku ozdoby od 245 do 500 pelno i wcale niema  wiekszej produkcji jedzenia to sa bzdury chyba z bedziesz miec10 wojakow bo przy 2000tys wojska produkcja jest np.50000a zuzycie na godzi10000 i wojo pada mi padlo w ciagu 12godz 3500 woja bo niestety gracze maja swoje zycie i prace a nie siedziec 40h na dobe przy grze moze wkoncu byscie cos zrobili zeby z uzycie jedzenia nie bylo tak duze bo zaczyna mnie to wkuzac latasz po ewentach tracisz czas i kase na werbowanie i siedzenie na grze a jak tylko niema cie na grze pare godz. to wojo umiera to jest porazka i duzo ludzi zastanawia sie zeby zucic taka gre zadna satysfakcja nonstop werbowac wojsko i je tracic bo brak jedzenia zadne ulepszenia nic nie daja 
    beti 
  • Możesz też posłać ataki na spowalniaczu
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    To że z nagród wpadło  kilka tysiaków wojska, nie znaczy, że trzeba je trzymać. Oczywiście jest to miłe, ale chyba o to chodzi Twórcom, żeby siedzieć na grze i ganiać po mapie żeby to wykarmić. Jest za dużo wojska do wyżywienia i nie dasz rady ogarnąć tego do rana żadnymi metodami? Zwolnij ile się da. Lepiej wysłać połowę na wakacje, niż niech 3/4 ucieknie nad ranem do lasu
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Plac budowy +12k jedzenia .wojsko zawsze można wybić ba ewentach lub poprostu je usunąć :wink:
  • BAT666 (PL1)BAT666 (PL1) Posty: 9PL1
    chciałbym wiedzieć co jest przyczyna że zuzycie żywniści w głownym zamku skacze mi raz mam wiecej produkcji raz mniej pomimo tego że nic nie zmieniam?
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Z automatu jak werbujesz może ci zabiera pewnie błąd gry albo dostałeś nagrodę :smile:
Sign In to comment.