Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

110

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    pomijając wszystkie kwestie ja proszę jedynie żeby dało się pograć bo na tą chwilę jest to niemożliwe i proszę nie pisać o flashu czy innej "przyczynie technicznej"
    jak granie jest niemożliwe to nie graj:), wyjdź na spacer czy coś a nie produkuj się bezsensownie powtarzając w każdym temacie to samo:)

dziękuję za światłą radę :) prawdopodobnie skorzystam
  • Szron77 (PL1)Szron77 (PL1) PL1 Posty: 8
    Jan M powiedział(a):
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):

"Ponieważ specjalny tryb będzie wymagał większej ilości losów niż obecnie jego nagrody będą dopasowane do zużytych losów"

Bo ja i inni użytkownicy widzimy że zwiększyliście cichaczem 10- krotnie ilość losów do kręcenia a nagrody zostały TAKIE SAME !
    Tak kłamiecie graczom w żywe oczy, myśląc że nie zwrócą na to uwagi. A jeśli któryś gracz czepia się o słówka bądź domaga się wyjaśnienia to jest natychmiast banowany na forum. W taki sposób pozbywacie się niewygodnych dla was graczy ?

Jakoś bana nie dostajesz a mógłby ktoś z boku powiedzieć - czepia się. Czy znów się mylę ? :)
    Czekam za wyjaśnieniami co do tej zmiany, bo ona denerwuje całą, nie tylko nas, ale międzynarodową społeczność. Mam cichą nadzieje, że się coś tu zmieni, więc jak macie losy, jeszcze je trzymajcie.

Na koniec, nie ma dla mnie niewygodnych tematów, dla mnie tylko są chamskie zachowania i te które łamią regulamin forum, nie widzisz tego i nie rozumiesz, nie odróżniasz swojej wypowiedzi od tych co zostali zbanowani ? Obawiam się, że jeśli nie, to tak to już pozostanie i w tym temacie forum dziś (w innym dziale podobne zdanie już dziś formułowałem), nie mam zamiaru więcej na podobne zaczepki odpowiadać.

Jan
    Niestety tak mnie ta zmiana zdenerwowała że wykręciłem 12,5 k (ponad rok zdobywanych)  + te co wpadły z koła i zdobyłem ok 6 k rubinów i 12 dni vip, 
    Przed zmianą zużyłem 1 300 losów + z koła i zdobyłem 21 k rubinów i 40 dni vip, tzn że obecnie i nagrody są gorsze.
    Właściciele gry definitywnie pozbawiają szans graczy by nakładem czasu i cierpliwością wygrać z tymi co kupują duże ilości rubinów,
    Na pewno nikomu nie polecę gier w GGS i sam gdy będę szukał następnej to nie tu, zaufanie można stracić tylko raz.

• czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 171
    edytowano 26.06.2018

Jan M wszystko pięknie ogulnie wolał bym samurai i nomada odzielnie ale....... powiedz mi czemu na samuraju te same blachy co poprzednio?na te same blachy to w sumi mi się niechce grać

a i jeszcze dopisze jak to będzi wychodziło od strony promocji ?

czerwona.malwa @ pl 1
  • Zaktualizujcie jeszcze te nagrody z książek samurajów i nomadów pod kątem losów, bo za 6 losów to nawet raz kołem nie zakręcę . Chyba że te nagrody to mają być takie ozdóbki na ekranie po nic :(
  • jarozavi (PL1)jarozavi (PL1) PL1 Posty: 12
    Zbynek54 (PL1) powiedział(a):
    Bezczelność Jana M (moderator) przekroczyła wszelkie granice - wpis wyżej.
    Nie widzisz pustek na mapie ?????
    To Ty do tego doprowadzasz, bo wypowiedziami takimi jak wyżej odbierasz ludziom chęć do gry.
    Nie angażuję się na forum ( chociaż bywam tutaj dość często) ale takiego zachowania moderatora jeszcze nie widziałem i stąd moja reakcja.
    Im więcej draństwa, chamstwa, opluwania innych tym lepiej.....czy to jest standard tej gry MODERATORZE ?????
    Jedno pytanie, ale zasadnicze - czy nikt z moderatorów i twórców tej gry nie widzi pustek na mapie ??? Przecież to wy, swoimi działaniami (psuciem tej gry) do tego doprowadziliście.
    Serdecznie pozdrawiam wszystkich słusznie niezadowolonych.
    Zbynek
    Dodam jeszcze że nie tylko są pustki na mapie ale też cała masa graczy ba całych  sojuszy widmo które są sztucznie podtrzymywane przy "życiu" 
  • jarozavi (PL1)jarozavi (PL1) PL1 Posty: 12
    Brawo , mapa znów się przerzedzi , koło fortuny żenada , może jakaś rekompensata albo rewaloryzacja wartości losów bo w ciągu jednego dnia wartość spadła 10-krotnie ...
    Powrót grosika fajnie ale tylko w promocjach no i nieustanne promocje , obecnie bez kupna znaczącej ilości już nie rubinów ale boosterów nie da się zdjąć wszystkich nagród , każdy w sojuszu jest niezadowolony ze zmian (65-0) więc nie wiem skąd taki pomysł że ponad połowa graczy jest zadowolona , może wy chcecie by tak było i próbujecie nam to wmówić... taka typowa komuna propaganda i nic więcej . Gra została zniszczona i lada chwila na grze zostaną moderatorzy i ludzie z supportu którzy maja nieograniczony dostęp do "bonusów". 
    Pozdrowienia dla graczy
  • Będzie że znów narzekam ale... jaki jest sens dawania nomadów i samurajów jednocześnie ? to w takim razie czekam teraz na obcych i kruki razem, a potem na Berimond na zielonym i zwykły.... Lepiej jakbyście oddali wybrzeże Mieczowe, podziemia albo ciernie jako dodatkowy event...

I pora może pomyśleć o zmianie nagród na sztormie? Od dłuższego czasu nie ma po co tam wchodzić i brać w nim udziału - szkoda, bo bardzo fajna mapa, zupełnie inna niż wszystkie umarła śmiercią naturalną :neutral: No ale po co komuś 10 razy identyczne ubranka.... Jakoś w nomadach, samurajach, obcych czy krukach potraficie dawać nowe ubranka, a na sztormie cały czas jeden i ten sam zestaw od kilku lat :neutral:
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • X Selim X (PL1)X Selim X (PL1) PL1 Posty: 235
    Będzie że znów narzekam ale... jaki jest sens dawania nomadów i samurajów jednocześnie ? to w takim razie czekam teraz na obcych i kruki razem, a potem na Berimond na zielonym i zwykły.... Lepiej jakbyście oddali wybrzeże Mieczowe, podziemia albo ciernie jako dodatkowy event...

I pora może pomyśleć o zmianie nagród na sztormie? Od dłuższego czasu nie ma po co tam wchodzić i brać w nim udziału - szkoda, bo bardzo fajna mapa, zupełnie inna niż wszystkie umarła śmiercią naturalną :neutral: No ale po co komuś 10 razy identyczne ubranka.... Jakoś w nomadach, samurajach, obcych czy krukach potraficie dawać nowe ubranka, a na sztormie cały czas jeden i ten sam zestaw od kilku lat :neutral:
    przy mniejszym wysiłku możesz zdobyc 2x więcej nagród:)
    mgr inż. dr. od spraw robienia zadymy Piccollo
    "Jest ogień, jest impreza D"

• Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):
    Będzie że znów narzekam ale... jaki jest sens dawania nomadów i samurajów jednocześnie ? to w takim razie czekam teraz na obcych i kruki razem, a potem na Berimond na zielonym i zwykły.... Lepiej jakbyście oddali wybrzeże Mieczowe, podziemia albo ciernie jako dodatkowy event...

No niewiem mogli dać 8 obozów nomada :P
    czerwona.malwa @ pl 1
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):
    Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):

No niewiem mogli dać 8 obozów nomada :P
    no niewiem wtedy nadal byłyby tylko nagody z nomada :P

• samazłość (PL1)samazłość (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 28.06.2018
    Coś się wam w główkach ****** , ta gra to miała być przede wszystkim walka miedzy graczami. Teraz to wygląda jak młócenie botów i to za sporą garść grosza , bo inaczej się nie opłaca. Wróćcie do korzenie i zbalansujcie gre, inaczej ludzie odejdą bo to już przestaje mieć sens. Amen.

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
    samazłość (PL1) powiedział(a):
    Coś się wam w główkach ****** , ta gra to miała być przede wszystkim walka miedzy graczami. Teraz to wygląda jak młócenie botów i to za sporą garść grosza , bo inaczej się nie opłaca. Wróćcie do korzenie i zbalansujcie gre, inaczej ludzie odejdą bo to już przestaje mieć sens. Amen.

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    jak chcesz walkę to zaatakuj kogoś, gwarantuje że odda:)

• podobno tutaj można coś o kole fortuny napisać
    no to pisze

super fajnie, 10 x więcej kosztuje kręcenie - szybciej wszystko wydamy, bo po 30 było nudno jak się miało tego dużo
    tylko czemu nie dostajemy w nagrodach 10 x wiecej losów niż normanie?
    bo hajs się w GGSie nie zgadza? :P 
  • kgcx (PL1)kgcx (PL1) PL1 Posty: 7
    ta gra  to jedna wielk a porazka  za 30 losüw 1800 drewna albo kamienia  coraz bardziej suport utwierdza mnie w przekonaniu ze nie warto rubinöw kupowac bo po co bandyctwo pierwszego stopnia jako gracze zostalismy wysterowani po raz ktörys z koleji  ja juz nic nie kupje niech jan sobie inwestuje w ta gierke i jego koledzy z biura pozdrowienia
  • Na temat Koła Fortuny nie będę się wypowiadał ( brak słów) co do reszty to zastanawiam się czy nie dałoby rady zrobić akceptacji dla wojsk jakie gra tak radośnie nam wciska na główny zamek ( chcemy czy nie) .Co z tego że dodaje jedzenia ,jak ktoś nie potrzebuje wojska to powinien mieć wybór ( zatwierdzić albo nie). Przy obecnej sytuacji na serwerze wielu graczy ( z tego co się orientuje to ponad 50% ) loguje się raz dziennie lub rzadziej i utrzymują tylko tyle wojska ile mogą wyżywić plus trochę zapasu jedzenia właśnie na wypadek otrzymania dodatkowego woja. Nad tym powinni pomyśleć twórcy gry. Co do aktywności na forum to pewnie tak jak ja jak coś potrzebuje to zaglądam  ale żeby coś napisać to naprawdę muszę się zmobilizować (akurat teraz uzupełniam zapasy na posterunkach) pewnie tak jak ja robi większość graczy.
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
     ;)  ;);););)
    tam gdzie była jest stolica to ilosc możliwych miejsc do zasiedlenia jest ogromna a nigdy tak niebyło 

http://prntscr.com/k5usvp

dodatkowo cały czas w coraz większym tępie przestają grać  gracze starsi , doświadczeni w tej grze  ,,,,

---obecnie zwerbować na stałe do nawet dobrego licznego sojuszu , gracza już ogarniętego  jest  praktycznie mało możliwe 

---na mapie pustki , w większości  ,  to wygląda tak jak by ktoś to celowo robił  , aby szybko zarobic i zwinąć interes  
    ---np. ostatnie zmienione pakiety promocyjne itp itd ,,,,

,,  ale dowódców dają  jednak  obozu dla nich nie powiększają

magzynu na artefakty także ,,,,,,a szkoda,,,,

:)  :):):):):):):)
    ps, jak zawsze pół żarem  pół serio :-):-):-):-D
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    Zmieniaja i dokladaja wszystko i wszedzie, ale nic co jest tak na serio przydatne.
    A to, o co prosimy od wielu miesiecy jest bagatelizowane...
    Gdzie jest powiekszenie miejsca na "ubranka", gdzie powiekszenie obozu?
    Na serio rece opadaja...
    Do czego pazernosc ludzka jest zdolna? ...zenujace...

Pozdrawiam
    Mój syn podsumował bardzo pięknie sytuację na mapie 
    "Ta gra to dojenie zdechłej krowy"

Ogarnijcie się bo mapa pustoszeje
Sign In to comment.