Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

1811

Komentarz

• samazłość (PL1) powiedział(a):
    Zbierałem losy na koło fortuny przeszło rok czasu . Po zmianie zasad w ostatnich dniach na kole ( 30 losów obrót) zastałem bezczelnie  okradziony przez GGS z moich losów ! Nikt nie poinformował wcześniej, że będzie taka dewaluacja losów przez co straciłem 10X (dziesięciokrotnie ) moje zaoszczędzone losy . Dodatkowo wcale się nie zmieniły stawki rubinów, punktów VIP czy zabawek za jeden obrót. Jednym słowem czuje się zwyczajnie OKRADZIONY przez GGS , ale to już chyba staje się normą tutaj . W związku z powyższym zamierzam zakończyć tą grą , bo jeśli się łamie zasady gry w czasie gry, to już nie jest gra , to jest zwykłe OSZUSTWO :( 

Jestem tego samego zdania, również zbierałem losy od dłuższego czasu. Zmiana bez uprzedzenia spowodowała, że wiele straciłem, bo nagrody są te same [poza kilkoma nowymi ubrankami, których i tak nie ma gdzie przechowywać] a losów trzeba wydać 10x więcej.
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    takich osób jak wyżej podane jest więcej sam zbierałem losy bo chciałem dobić do 20k by powalczyć o wysoką pozycję, doszedłem do 15k a tu z dnia na dzień zostałem wydymany bez mydła przez GGE.
  • Adameko (PL1)Adameko (PL1) Posty: 30
    edytowano 23.06.2018
    amino15000 (PL1) powiedział(a):
    -----a to przyszło samo ????
    swiadectwo chwaly  
    piekarnie    
    stajnie  lev 
    place musztry 
    wieze obserwacyjne 
    remizy strazackie

-------a jesli tak to niema co sie chwalic ze nie kupujesz  a grasz 

bowiem jesteś pasożytem , który jedynie korzysta z tego że inni kupują

aby gra nadal istniała (pl1) w przeciwnym wypadku nasz serwer

pewni przestał by istnieć z powodu braku dochodu  

tym samym opłacenia pracowników , oraz zapłaty wszystkich opłat związanych z jego istnieniem łącznie nawet z podatkami itp itd
    dodatkowo ,,,
    ( sa i tacy popaprani co nazywają tych co rubiny kupuja słowami uznanymi za obraźliwe )

-----Wiec nie Zabłysnołeś tylko się Zbłaźniłeś Własnym Wpisem  :-):-):-):-)

KPW  CZY  NI  HU  HU ????  :-):-):-):-):-):-)

chyba ni huhu  :-D:-D:-D

Widać są gracze, którzy nie wyobrażają sobie gry bez ładowania w nią kasy a przecież ta gra reklamowana jest jako darmowa. Kupowanie rubinów to droga na skróty, dlatego podziwiam graczy, którzy osiągają dobre wyniki bez rubinów.

Z drugiej strony faktycznie ktoś musi tę grę sponsorować [skoro jest darmowa] więc "rubiniarze" też są potrzebni.

Post edited by Jan M on
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):
    Arku to jest gra "free to play" więc nie ma obowiązku by ktokolwiek rubiny kupował:)
    więc nie wyzywaj innych dlatego że nie chcą wydawać  pieniędzy w grze a wolą je wydać na coś w realu

pozdro;)

peskowanie , pouczanie jak na zawołanie ,,, ale brak rzeczywistego odniesienia do obecnych realiów  czyli ,,ze,,

to na samym jej poczatku w wiekszosci była  grą "free to play ,, ale  to dawno sie skończyło ,,,,,

jesli nie płacisz  to się nierozwijasz i nic nie zdobywasz  oraz nie masz szans byciem średnim graczem  

a  
    jedynie tak zwaną farmą  itp itd,,,

za darmo juz nic wartościowego niema i niebędzie ,,,

a kase mozna wydawac  i w realu i wirtualu  jednoczesnie ,,

cyt..
    nie chcą wydawać  pieniędzy w grze a wolą je wydać na coś w realu

to tylko wymówka , pseudo usprawiedliwienie  słupów mapowych,,,,,,
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 23.06.2018
    Adameko (PL1) powiedział(a):

Widać są gracze, którzy nie wyobrażają sobie gry bez ładowania w nią kasy a przecież ta gra reklamowana jest jako darmowa. Kupowanie rubinów to droga na skróty, dlatego podziwiam graczy, którzy osiągają dobre wyniki bez rubinów.

Z drugiej strony faktycznie ktoś musi tę grę sponsorować [skoro jest darmowa] więc "rubiniarze" też są potrzebni.

,, TY  JESTEŚ TYM  SPONSOREM MIEDZY INNYMI  BOWIEM SPORO JUŻ WYDAŁEŚ  NA TĄ GRE

ORAZ KONTO   :-):-):-):-):-):-):-):-)

WIĘC WITAMY W KLUBIE SPONSORÓW    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D  

A TAKŻE WYBRAŁEŚ TĄ DROGE  cyt.  
    Kupowanie rubinów to droga na skróty,,,,

mimo ze ja takiej nieznam ,  wpis który zrobiłeś ,,  trąci  sporą dawką chipokryzji  ,,,,:-):-):-):-)
    Post edited by Jan M on
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • X Selim X (PL1)X Selim X (PL1) PL1 Posty: 235
    Piotrek_84 (PL1) powiedział(a):
    Arku to jest gra "free to play" więc nie ma obowiązku by ktokolwiek rubiny kupował:)
    więc nie wyzywaj innych dlatego że nie chcą wydawać  pieniędzy w grze a wolą je wydać na coś w realu

pozdro;)

peskowanie , pouczanie jak na zawołanie ,,, ale brak rzeczywistego odniesienia do obecnych realiów  czyli ,,ze,,

to na samym jej poczatku w wiekszosci była  grą "free to play ,, ale  to dawno sie skończyło ,,,,,

jesli nie płacisz  to się nierozwijasz i nic nie zdobywasz  oraz nie masz szans byciem średnim graczem  

a  
    jedynie tak zwaną farmą  itp itd,,,

za darmo juz nic wartościowego niema i niebędzie ,,,

a kase mozna wydawac  i w realu i wirtualu  jednoczesnie ,,

cyt..
    nie chcą wydawać  pieniędzy w grze a wolą je wydać na coś w realu

nie mówię że nie kupuje rubinów bo parę razy mi się kupić zdarzyło nie zaglądam komuś do portfela nie obchodzi mnie kto na co wydaje pieniądze, dla mnie ta gra jest tylko rozrywką nie muszę tu osiągać nie wiadomo czego, zresztą ruble można zbierać z wież, fortec koła etc. i to starcza na rozbudowanie stajni piekarni i innych dupereli:)

cyt.

nie znasz mnie więc nie mów proszę czy jestem słupem czy nie:)

jeśli dla Ciebie osiąganie tych "wartościowych" rzeczy za rubiny jest ważne to ja CI nie bronie, nie obchodzi mnie co robisz z swoimi pięniędzmi, nie mówie tego żeby ubliżyć komukolwiek kto rubiny kupuje, po prostu nie wyzywaj kogoś dlatego że ich kupować nie chce:)

Pozdro:)
    mgr inż. dr. od spraw robienia zadymy Piccollo
    "Jest ogień, jest impreza D"

• Adameko (PL1)Adameko (PL1) Posty: 30
    edytowano 23.06.2018

,, TY  JESTEŚ TYM  SPONSOREM MIEDZY INNYMI  BOWIEM SPORO JUŻ WYDAŁEŚ  NA TĄ GRE

ORAZ KONTO   :-):-):-):-):-):-):-):-)

WIĘC WITAMY W KLUBIE SPONSORÓW    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D  

A TAKŻE WYBRAŁEŚ TĄ DROGE  cyt.  
    Kupowanie rubinów to droga na skróty,,,,

mimo ze ja takiej nieznam ,  wpis który zrobiłeś ,,  trąci  sporą dawką chipokryzji  ,,,,:-):-):-):-)

Nigdy nie twierdziłem, że nie dotuję tej gry ale jednocześnie uważam, że można grać bez kupowania rubinów i to na niezłym poziomie.

Ps. Nie używaj słów których znaczenia [i pisowni] nie znasz ;-)

Post edited by Jan M on
  • czerwona.malwa (PL1)czerwona.malwa (PL1) PL1 Posty: 171
    edytowano 23.06.2018

Kupiłem promocje na samurajiiiiiiii .............. i były takie lagi że niebyłem wstanie kursorem trafić w zamek :DDD

masakra  boje się kupić raz jeszcze bo ....... no niedaje się grać nawet za kase

edycja

A co do koła fortyny to niegram  dla mnie z zasady gra w trzy karty to oszustwo ...pozatym niewiadomo co się wygra nawet niewiadomo o co się gra

czerwona.malwa @ pl 1
  •  jest z prawej strony ekranu ksiazka z misjami i propozycja moja jest taka zeby nad nia
    umiescic ksiazke z PROMOCJAMIi takiej samej wielkosci.BO SKANDALEM JEST ILOSC WYSKAKUJACYCH ROZNYCH PROMOCJI I OKIENEK W TRAKCIE GRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Moderator powinien ten problem rozwiazac.To chyba nie jest tak skaplikowane??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Ech, dajcie spokój dno dna ,zresztą jak zwykle...
    BATALION PL - doborowe towarzystwo :)
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 40
    to gdzie te lepsze nagrody w kole fortuny za 30 losów  -   http://prntscr.com/jysh2x  ???
    ziutek1234 @ pl 1
  • Ta gra z dnia na dzień to coraz większy badziew.
    Co chwila wywalają się reklamy a po dwóch wejściach na mapę zaraz takie lagi że nie można w zamek trafić.
    Patrząc co wyczyniacie z tą gra to chcecie ja uśmiercic a patrząc na sojusze to coraz mniej ludzi ma chęć w nia grac. 
  • Aktualizacja moze byc . Mam nadzieje ze pakiety nie beda drogie. 
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 25.06.2018
    Ale szkaradne te wyglądy zamków. Kto przy zdrowych zmysłach chciał by, żeby tak wyglądał jego zamek.
    Nowe narzędzia? Jest ich taka różnorodność, że aż stało się to męczące. W suporcie na prawdę nie ,macie co robić. 
    A problem spowalniającej gry dalej nie rozwiązany
    marello @ pl 1
  • Aktualizacja - ciężko się do niej odnieść. Chcecie zmieniać wygląd budynków - w porządku. Może komuś się to podoba, ale mi jest to kompletnie obojętne. Bardziej chodzi mi o coś innego:
    Skoro macie pomysły i wprowadzacie nikomu niepotrzebne nowe wyglądy budynków to czemu nie słuchacie opinii graczy ? Dlaczego obóz nie jest powiększony ? Zostały 4 dni do końca drugiego kwartału - a obozu powiększonego jak nie było tak nie ma. Skoro jesteście w stanie wprowadzić nikomu niepotrzebne aktualizacje, to równie dobrze możecie powiększyć obóz :neutral:

Druga sprawa : sprzedaż klejnotów i ubranek z magazynu... Dalej czasochłonna, sprzedawanie jednego po drugim mija się z celem bo w międzyczasie włącza się jeszcze milion reklam, które trzeba zamykać. Ale wy WOLICIE wprowadzać nikomu niepotrzebne rzeczy, bez których gra się może obejść. Jeśli to są te długo zapowiadane zmiany to ja podziękuję

I pytanie do moderatora : Proszę mi wytłumaczyć te słowa:

"Ponieważ specjalny tryb będzie wymagał większej ilości losów niż obecnie jego nagrody będą dopasowane do zużytych losów"

Bo ja i inni użytkownicy widzimy że zwiększyliście cichaczem 10- krotnie ilość losów do kręcenia a nagrody zostały TAKIE SAME !
    Tak kłamiecie graczom w żywe oczy, myśląc że nie zwrócą na to uwagi. A jeśli któryś gracz czepia się o słówka bądź domaga się wyjaśnienia to jest natychmiast banowany na forum. W taki sposób pozbywacie się niewygodnych dla was graczy ?

Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 25.06.2018
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):

"Ponieważ specjalny tryb będzie wymagał większej ilości losów niż obecnie jego nagrody będą dopasowane do zużytych losów"

Bo ja i inni użytkownicy widzimy że zwiększyliście cichaczem 10- krotnie ilość losów do kręcenia a nagrody zostały TAKIE SAME !
    Tak kłamiecie graczom w żywe oczy, myśląc że nie zwrócą na to uwagi. A jeśli któryś gracz czepia się o słówka bądź domaga się wyjaśnienia to jest natychmiast banowany na forum. W taki sposób pozbywacie się niewygodnych dla was graczy ?

Jakoś bana nie dostajesz a mógłby ktoś z boku powiedzieć - czepia się. Czy znów się mylę ? :)
    Czekam za wyjaśnieniami co do tej zmiany, bo ona denerwuje całą, nie tylko nas, ale międzynarodową społeczność. Mam cichą nadzieje, że się coś tu zmieni, więc jak macie losy, jeszcze je trzymajcie.

Na koniec, nie ma dla mnie niewygodnych tematów, dla mnie tylko są chamskie zachowania i te które łamią regulamin forum, nie widzisz tego i nie rozumiesz, nie odróżniasz swojej wypowiedzi od tych co zostali zbanowani ? Obawiam się, że jeśli nie, to tak to już pozostanie i w tym temacie forum dziś (w innym dziale podobne zdanie już dziś formułowałem), nie mam zamiaru więcej na podobne zaczepki odpowiadać.

Jan
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Jan M powiedział(a):
    filipo7 (PL1) powiedział(a):

Konto filipo7 do spalenia ... Jeszcze tylko się pożegnam z graczami z sojuszu i bądźcie Wszyscy zdrowi :)  
    Pozdrowienia w życiu realnym :) Bye

Janomar (PL1) powiedział(a):

Zniknely ikony magazyn i młyn z "placu budowy"
    Trzeba cos z tym zrobic
    Czy nadal masz ten problem, poproszę o potwierdzenie na PW,

Jan
    oczywiście że potwierdzam, ikony zniknęły i to nie tylko na pl1 ale na NK również, co więcej na NK była do odebrania srebrna nagroda ale bez dekoracji
    czy jest ktoś kto ogarnia cały ten bałagan czy rządzi ten co pierwszy wstanie ewentualnie ma durniejsze pomysły od pozostałych ?
    pytanie w zasadzie retoryczne
Sign In to comment.